Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#3495 augusztus 12, 2023, 14:45:35, vmlinuz
Lehetséges, hogy van korlát az exchange app-re. Esetleg próbáld mobilon a weboldalt használni exchangere. A sima fogadós app működik?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 12, 2023, 14:42:02Lehetséges, hogy van korlát az exchange app-re. Esetleg próbáld mobilon a weboldalt használni exchangere. A sima fogadós app működik?

a sima igen, működik

"weboldalt használni exchangere" :ok:
megnézem 

Esetleg lehet zaklatni az ügyfélszolgálatukat ezzel, hátha kicserélik  ;)
Mondjuk szerintem aki komolyabb szinten tolja az exchanget, az nem mobilozik. Geeks Toy meg hasonló programokkal lehet a legjobban kihasználni, de asztali gépről.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 12, 2023, 14:58:36a sima igen, működik

"weboldalt használni exchangere" :ok:
megnézem 

megnéztem:
kevés hasznos felület, az is kicsi méret és sok felesleges rész látható



https://kepkuldes.com/image/DK5b2Z

Sziasztok!
Tudja valaki mi akar lenni az új Betfair?

https://kepkuldes.com/image/DZMXRu

Nálam ez jön be:
https://kepkuldes.com/image/DZMcV7

Régi a reklám, az új már a mostani mobilos weboldal.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 25, 2023, 07:26:30Van mar debreceni nyertes is!  :beerchug:

Az majdnem Brazília.  :)   De azóta már van egy pesti is. Sőt, most nekem is dobott 10 EUR-t. Mi van itt?

Eurós új Betfair számlára szeretnék utalni a Wiseomról, de el se jutok odáig, mert hiába nyomok a transferre (vagyis az utalasra) visszadobja hogy Magyarországon nem támogatott, de például a Belga se. Akkor így hogy lehet utalassal befizetni Betfair-re? Gondolom azt nem fogadja el ha at nyomom a transfer oldalon az országot Ausztria-ra, mert úgy például engedne utalni. Tudna valaki segíteni?

Idézetet írta: Azta Dátum augusztus 28, 2023, 21:20:05Eurós új Betfair számlára szeretnék utalni a Wiseomról, de el se jutok odáig, mert hiába nyomok a transferre (vagyis az utalasra) visszadobja hogy Magyarországon nem támogatott, de például a Belga se. Akkor így hogy lehet utalassal befizetni Betfair-re? Gondolom azt nem fogadja el ha at nyomom a transfer oldalon az országot Ausztria-ra, mert úgy például engedne utalni. Tudna valaki segíteni?

Fizess be a wise kártyával, euróban működik, többen is jelezték.

Idézetet írta: Azta Dátum augusztus 28, 2023, 21:20:05Eurós új Betfair számlára szeretnék utalni a Wiseomról, de el se jutok odáig, mert hiába nyomok a transferre (vagyis az utalasra) visszadobja hogy Magyarországon nem támogatott, de például a Belga se. Akkor így hogy lehet utalassal befizetni Betfair-re? Gondolom azt nem fogadja el ha at nyomom a transfer oldalon az országot Ausztria-ra, mert úgy például engedne utalni. Tudna valaki segíteni?

Fizikai Wise kártyáról fizettem be az első alkalommal, hogy a kezdő pluszt odaadják [8.000 ==> 16.000]

Azóta Neteller amivel befizetek.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 29, 2023, 05:48:14Fizikai Wise kártyáról fizettem be az első alkalommal, hogy a kezdő pluszt odaadják [8.000 ==> 16.000]

Azóta Neteller amivel befizetek.


Azt megkérdezhetem miert nem maradtal utána is a wise kártyánál? Illetve ami még fontosabb, ha én wise fizikai kártyával fizetek be, akkor kifelé is simán kifognak rá fizetni? Ha befizetek 50 eurót, és teszem azt 1000et akarnék majd kivenni, akkor is? (mert mintha írta volna vki hogy csak annyit engednek kifizetni, amennyi be lett onnan fizetve.. Amit nem is értek)

Ha azzal fizetsz csak be, akkor a nyereséget is oda tudod kivenni. De ha több befizetési mód volt, akkor pénzmosási törvények miatt meg kell osztani a kifizetést arányosan a befizetési módok között (az eredeti befizetési arány alapján). Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy ha befizetsz a kártyádról 100 eurót, akkor azt a 100-at nem kérheted ki mondjuk Netellerre, tehát nem használhatod az irodát köztes utalási állomásnak.

Ha véletlenül nem megy a kifizetés kártyára, akkor az ügyfélszolgálatnak lehet szólni és kifizetik más módszerrel.

Gondolom azért maradt utána a Netellernél, mert azzal könnyen be lehet fizetni bet365-re is, a Wise kártya viszont ott nem működik jelenleg.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 29, 2023, 09:34:23Ha azzal fizetsz csak be, akkor a nyereséget is oda tudod kivenni. De ha több befizetési mód volt, akkor pénzmosási törvények miatt meg kell osztani a kifizetést arányosan a befizetési módok között (az eredeti befizetési arány alapján). Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy ha befizetsz a kártyádról 100 eurót, akkor azt a 100-at nem kérheted ki mondjuk Netellerre, tehát nem használhatod az irodát köztes utalási állomásnak.

Ha véletlenül nem megy a kifizetés kártyára, akkor az ügyfélszolgálatnak lehet szólni és kifizetik más módszerrel.

Gondolom azért maradt utána a Netellernél, mert azzal könnyen be lehet fizetni bet365-re is, a Wise kártya viszont ott nem működik jelenleg.

A bankkártya csak a bónuszok kellett.

Neteller fizetés egyszerűbb.

Köszönöm a válaszokat. Még egy olyat kérdeznék, hogy ez a 12 kérdés amivel nyerni lehet, ezt a végén tényleg odaadják a kivehető egyenleghez? (azt persze tudom hogy jó nehéz elerni hogy 12 kérdés után még maradjon valami az 1000ből)Nincs vmi kiskapu?