Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: EchoOne Dátum szeptember 12, 2023, 12:11:15Nálam se megy a Betfair. Eléggé kicsesztek velünk.  :bash:  A szöveg szerint 365 napra korlátozták. De nem értem, elvileg a Betfair elintézte, hogy Magyarországon legális legyen. A súgójukban is ott volt nemrégiben és a külföldi független listákon is ott van Magyarország a legális országok között. Persze lehet nem frissítették még a listákat. Remélem a Betfair intéz valamit az ügyben és hamarabb visszajön. Addig marad az Opera VPN. Valaki használ alternatív VPN-t akár másra is, ami gyors és megbízható, mert az Opera kicsit lassú. De legalább az megy!!!

Nem, nem azt intézte el hogy legális legyen. Ahhoz engedélyt kellene venni.
Arról van szó hogy a máltai engedély szerint nem illegális szolgáltatni az EU területén bárhol, mert a máltai liszensz az egész EUra vonatkozik.

Ha valaki talál egy használható linket ossza meg pls.

VPS (mondjuk UK szerverről) működik.
Tudom, nem tökéletes (mobilos elérés kb lehetetlen - próbáltál már mobilon rdp-zni? :-) ), és pénzbe is kerül, de egyelőre nincs más ötletem. És ez nem VPN, remélhetőleg nem kötnek bele... olyan, mintha egy nyaralás alatt fogadnál...

VPSre is lehet VPNt telepíteni s akkor megy mobilról is.

Írtam a key account manageremnek, hogy biztosítsanak alternatív linket. Remélem megteszik hamar, az ő érdekük is!

Meg is jött a válasz. Dolgoznak az ügyön és a Bet365-el közösen bíróságra is mennek. El akarják távolítani a blokkolást, mert szerintük az EU-s joggal szembemegy. Alternatív link helyett azt ajánlotta, hogy használjak VPN-t UK vagy ír IP címmel. De figyelmeztetett, hogy más irodáknál ez nem jó, mert szigorúbb VPN szabályuk van.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2023, 18:23:22Meg is jött a válasz. Dolgoznak az ügyön és a Bet365-el közösen bíróságra is mennek. El akarják távolítani a blokkolást, mert szerintük az EU-s joggal szembemegy. Alternatív link helyett azt ajánlotta, hogy használjak VPN-t UK vagy ír IP címmel. De figyelmeztetett, hogy más irodáknál ez nem jó, mert szigorúbb VPN szabályuk van.

azt hogyan kell ?

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2023, 18:23:22Meg is jött a válasz. Dolgoznak az ügyön és a Bet365-el közösen bíróságra is mennek. El akarják távolítani a blokkolást, mert szerintük az EU-s joggal szembemegy. Alternatív link helyett azt ajánlotta, hogy használjak VPN-t UK vagy ír IP címmel. De figyelmeztetett, hogy más irodáknál ez nem jó, mert szigorúbb VPN szabályuk van.
Ismerve a jogi útvesztúket meg a bürokratikus bírósági rendszereket,ez valszszeg hónapok de inkább évek amire lefolyik..Operán csak kanadai,szingapúr,német vpn van de azt írják elég lassú is a megoldás...Fasza hogy lehet szórakozni vpn-ekkel ami persze nem nagy pénz de akkor is bosszantó.

Chateltem velük, az Agent nem volt túl határorozott, nem ajánlja a VPN-t, de mást sem tud most mondani helyette..

Avast SecureLine VPN-nel és londoni IP-vel sikerült behozni az oldalt. Ami külön jó hír, hogy van rá 60 nap próbaidőszak.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 12, 2023, 19:37:59Avast SecureLine VPN-nel és londoni IP-vel sikerült behozni az oldalt. Ami külön jó hír, hogy van rá 60 nap próbaidőszak.
Nem félsz valami retorziótól? Fentebb írták hogy nem ajánlják a supportnál..A másik meg azt hogy lehet angol v ír vpn ről..


Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 12, 2023, 19:51:46Nem félsz valami retorziótól? Fentebb írták hogy nem ajánlják a supportnál..A másik meg azt hogy lehet angol v ír vpn ről..

Félni félek, de majd kiderül, hogy lesz-e valamilyen következménye.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 12, 2023, 19:37:59Avast SecureLine VPN-nel és londoni IP-vel sikerült behozni az oldalt. Ami külön jó hír, hogy van rá 60 nap próbaidőszak.


letöltöttem, most látom, hogy .exe fájl
linux-ot használok ...
:(

#3539 szeptember 16, 2023, 20:53:59, EchoOne
Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2023, 18:23:22Meg is jött a válasz. Dolgoznak az ügyön és a Bet365-el közösen bíróságra is mennek. El akarják távolítani a blokkolást, mert szerintük az EU-s joggal szembemegy. Alternatív link helyett azt ajánlotta, hogy használjak VPN-t UK vagy ír IP címmel. De figyelmeztetett, hogy más irodáknál ez nem jó, mert szigorúbb VPN szabályuk van.

Tényleg a Betfair azt mondta, hogy használjunk VPN-t? Mert közben utánanéztem és a szabályzatukban ez van:

Tiltott Tevékenység:

11.2.3 Ha az ügyfél bármilyen Tiltó Joghatóságban tartózkodik, vagy onnan próbálja eléri a Számláját akár véletlenül, akár szándékosan (ideértve, ha az ügyfél VPN-t használ a tartózkodási helye meghamisítására), illetve álcázni vagy zavarni próbálja a Szolgáltatás eléréséhez használt számítógépének IP-címét, illetve egyéb lépéseket tesz arra, hogy megakadályozzon bennünket a Szolgáltatások eléréséhez használt eszköze IP-címének helyes azonosításában;

Következmények: tranzakció érvénytelenítése és/vagy nyeremény visszatartása és/vagy az ügyfél Számlájának felfüggesztése és/vagy bezárása

Én inkább nem kockáztatok átmenetileg használok mást, amíg visszajön, pedig a VPN jó lett volna rá. Emlékszem korábban is volt már hasonló és pár hónapon belül mindig visszajött.

Akit érdekel a Smarkets, Matchbook, Betdaq hasonló, de kicsit szűkebb felhozatal.