Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Brazilra, hátha így nagyobb esélyem van megnyerni a jackpotot (egyébként londoni IP-vel használtam tegnap az oldalt).

Idézetet írta: EchoOne Dátum szeptember 13, 2023, 14:01:54Tudsz ajánlani VPS-t, ami neked bevált? Talán tényleg jobb lehet, mint a VPN. Ahogy írtad nyaralás, de akár  valakinek a munkája olyan, hogy állandóan utazik, ... szóval ebbe tényleg kevésbé köthetnek bele. És gondolom fix az IP, nem ugrál állandóan.

kamatera-t nézd meg, kb. 20-30$/hóból teljesen használható Windows10-es konfigot lehet összerakni, és az első hónap ingyenes.

A "bevált" még kicsit túlzás, mivel 2 napja van meg, eddig minden oké. :-)

Otthoni gigabites nettel még a betfair live videói is teljesen élvezhetően átjönnek.

Arra figyelj, hogy by default USA lokációt ajánl fel, azt mindenképp módosítsd UK-London-ra a rendelésnél.

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 13, 2023, 19:03:46Ti az opera vpnt melyik országra állítottátok? Mert az rendben van hogy bejön, de az ingyenes játékok mint a Beat the drop és a napi ingyen flipper nem működik. Az előbbi nem kínál semmi eseményt, az utóbbi meg csak simán kiírja hogy:
Hoppá, ennek nem kellett volna megtörténnie és jonapot...

Talán Sverige, de ezt hogyan lehet változtatni ?

A Betfairre még nem mertem igy belépni ...

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 13, 2023, 19:03:46Ti az opera vpnt melyik országra állítottátok? Mert az rendben van hogy bejön, de az ingyenes játékok mint a Beat the drop és a napi ingyen flipper nem működik. Az előbbi nem kínál semmi eseményt, az utóbbi meg csak simán kiírja hogy:
Hoppá, ennek nem kellett volna megtörténnie és jonapot...

Mint fentebb mutattam, én pl. simán Európát választottam a listából.
Igaz, én nem játszom az általad írt játékokat.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 13, 2023, 19:12:35Brazilra, hátha így nagyobb esélyem van megnyerni a jackpotot (egyébként londoni IP-vel használtam tegnap az oldalt).

Ingyenesben nincs London. Brazilt meg még a fizetősben sem látok.

Probáltam velük chatelni vpn-en, be nem léptem.
Elhajtottak, azt mondta az indiai csaj, hogy onnan lépjek be ahonnan eddig, vagy keressek olyan szolgáltatót, ami működik.
VPN-t ne használjak, nem javasolja.
Mondtam irányítson már valami releváns osztályhoz, de nem tette.
Email címet nem adott. (Ez is milyen már hogy nincs email cím)
Ezektől nem lesz alternatív link karácsonyra se...

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 02, 2023, 04:41:28Exchangen 10 ezer euro a max tét ami fent lehet egyszerre egy eseményen.. vagy 2n 5 5 ezer..
Na most szerncsére elértem egy szintet ahol már többet akarnék rakni..Az lehet egy megoldás hogy egy haveromnak utalok fizessen be a számlájára és akkor lesz 2 akkom?Lehet baj belőle hogy 1 ip-cől rakok mondjuk 1 meccsre 2 akkal?
Ja és a másik kérdésem hogy sajnos elértem a szintet hogy a profitból már 20 % ot von le hetente..Ezt is jó lenne kiküszöbölni

Bocs, ez nekem nem teljesen világos, le van írva nekik valahol, hogy egyszerre maximum 10000 EUR lehet játékban? Nem olvastam még ilyet. Más számlát nyilvánvalóan nem lehet használni.

Idézetet írta: nanika Dátum szeptember 13, 2023, 23:04:19Bocs, ez nekem nem teljesen világos, le van írva nekik valahol, hogy egyszerre maximum 10000 EUR lehet játékban? Nem olvastam még ilyet. Más számlát nyilvánvalóan nem lehet használni.
Nem tudom le van írva gondolom valahol említik,de igen egyszerre csak 10 ezret tudtam feltenni egy eseményre,vagy 2 re 5 5 ezret.. Szerintem nem kötnének bele ha egy haverom nevével játszanék,egy albérleten lakunk 1 ip cím ez van.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 13, 2023, 21:51:01Probáltam velük chatelni vpn-en, be nem léptem.
Elhajtottak, azt mondta az indiai csaj, hogy onnan lépjek be ahonnan eddig, vagy keressek olyan szolgáltatót, ami működik.
VPN-t ne használjak, nem javasolja.
Mondtam irányítson már valami releváns osztályhoz, de nem tette.
Email címet nem adott. (Ez is milyen már hogy nincs email cím)
Ezektől nem lesz alternatív link karácsonyra se...
ajaj ez nem hangzik túl jól :(

Amúgy hogy működik ez az alternativ link megoldás?Laikus vagyon nem vagyok egy nagy programozó,de látom a bet365 meg unibetnél már van megoldás.Ezt ilyenkor kik hozták létre?A cég munkatársai mert sok a magyar felhasználó,vagy csak lelkes programozók ügyeskedtek valamit?

Sziasztok!Èn is VPN-t használok,baj lehet belőle?Más módot nem tudok. :( Haladjanak már az alter linkjét!!! :D

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 13, 2023, 23:59:52Amúgy hogy működik ez az alternativ link megoldás?Laikus vagyon nem vagyok egy nagy programozó,de látom a bet365 meg unibetnél már van megoldás.Ezt ilyenkor kik hozták létre?A cég munkatársai mert sok a magyar felhasználó,vagy csak lelkes programozók ügyeskedtek valamit?
Nyilván az adott cég hozza létre, elég vagány lenne, ha lenne egy honlapod, és bárki csinálhatna hozzá alternativ címet.

A bet365 most például küldött új be-és kifizetésről egy ajánlást, Astropay a neve.

Linket tud csinálni az adott oldalhoz az adott cég kismilliót.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 13, 2023, 23:59:52Amúgy hogy működik ez az alternativ link megoldás?Laikus vagyon nem vagyok egy nagy programozó,de látom a bet365 meg unibetnél már van megoldás.Ezt ilyenkor kik hozták létre?A cég munkatársai mert sok a magyar felhasználó,vagy csak lelkes programozók ügyeskedtek valamit?

Úgy képzeld el, hogy van egy vállalkozásod, mondjuk rózsaszín kerti flamingókat árulsz a neten.
A honlapod címe a "legjobbrozsaszinflamingok.hu". Ez van megadva cégadatoknál, hivatalos elérhetőség, stb.
Ha a magyar kormány nagy pénzt lát a rózsaszín flamingókban, és saját vállalkozást indít rá, gyorsan elfogad egy salátatörvényt, hogy aki nem vesz évi 1 mrd forintért licenszet, hogy árulhassa ezeket, annak letiltják a honlapját.

Viszont technikailag semmi akadálya, hogy ugyanazt a honlapot el lehessen érni akár 100 másik címen. Tehát ha te megveszed mellé a "megjobbrozsaszinflamingok.hu" domain-t, és a "tutirozsaszinflamingok.hu" domain-t és, mindkettőn elérhető lesz a weboldalad továbbra is.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 14, 2023, 08:37:36Úgy képzeld el, hogy van egy vállalkozásod, mondjuk rózsaszín kerti flamingókat árulsz a neten.
A honlapod címe a "legjobbrozsaszinflamingok.hu". Ez van megadva cégadatoknál, hivatalos elérhetőség, stb.
Ha a magyar kormány nagy pénzt lát a rózsaszín flamingókban, és saját vállalkozást indít rá, gyorsan elfogad egy salátatörvényt, hogy aki nem vesz évi 1 mrd forintért licenszet, hogy árulhassa ezeket, annak letiltják a honlapját.

Viszont technikailag semmi akadálya, hogy ugyanazt a honlapot el lehessen érni akár 100 másik címen. Tehát ha te megveszed mellé a "megjobbrozsaszinflamingok.hu" domain-t, és a "tutirozsaszinflamingok.hu" domain-t és, mindkettőn elérhető lesz a weboldalad továbbra is.


És akkor most várható, hogy az összes alternativ cimet tiltani fogják ?
Naponta új cimen kell bejelentkezni ?

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 14, 2023, 08:48:52És akkor most várható, hogy az összes alternativ cimet tiltani fogják ?
Naponta új cimen kell bejelentkezni ?

Az összest soha nem tudják. Macsak-egér harc.

Tiltják az egyiket, jön a másik stb.