Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

LeGOATJaMESSI és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 14, 2023, 08:56:36Az összest soha nem tudják. Macsak-egér harc.

Tiltják az egyiket, jön a másik stb.

Pontosan. De a kormányunk folyamatosan fordítva ül a lovon. Mindegy, nem politizálok...

Az a baj betfairből egy se jön. Nemhogy másik. Az unibet megoldotta pár óra alatt, szóval nem lenne egy bonyolult dolog.
Bárki akinek van egy kis ideje az jelezze nekik a problémát, hátha jobban csipkedik magukat!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 14, 2023, 09:41:19Az a baj betfairből egy se jön. Nemhogy másik. Az unibet megoldotta pár óra alatt, szóval nem lenne egy bonyolult dolog.
Bárki akinek van egy kis ideje az jelezze nekik a problémát, hátha jobban csipkedik magukat!

Sok sikert hozzá, aki belevág! Nem akartam itt a mindenkit érintő szívás miatt OFF-olni a témát, de van egy hosszabb tapasztalat leírás a zsebemben arról, amit a Betfair művelt velem az elmúlt 4-5 napban. Én nem tudom, hogy minden szerencsétlenség megtörtént egyszerre velem, vagy ez általános náluk, de ha nem akartam volna mindenképp kipróbálni a sporttőzsdét, és nem ők lennének az egyetlenek, akkor hátra sem néznék, úgy menekülnék az ilyen cégtől!

Címszavakban:
- már leírtam egyik topikban, majd kikeresem és linkelem, de a dokumentumaim elfagadása, így a számlám validálása kábé 4 hétbe telt, úgy, hogy közben semmire nem válaszoltak, semmire nem adtak magyarázatot, hogy miért
- első befizetésem napokra eltűnt (Neteller), úgy, hogy a Neteller számláról azonnal levonták a pénzt. A Betfair itt hivatkozott mindenre, hogy hiba volt, meg delayed, meg cancelled, vissza fog kerülni a Neteller számlámra, a kérdésre, hogy "és mi a garancia, hogy másodikra jó lesz majd?" az volt a válasz, hogy biztosan jó lesz :D
Végül valami varázslat történhetett a háttérben, a pénz nem került vissza a Netellerhez, hanem megjelent a Betfair számlámon, harmadnapra
- utána nem találtam az-org-os bónuszt sehol, amivel regisztráltam, ekkor fordultam harmadszor a support-hoz. Nyugtatgattak, hogy ők látják, megvan nyugodjak meg. A kérdésre, hogy ha megvan a helye a honlapon, én miért nem láthatom, szintén nem volt értelmes válasz. Azt mondta az aktuális agent, hogy fel kell tennem annyi értékben fogadást, ami a befizetésem volt, holott a magyar leírásban ilyen sehol nem szerepel, és utána fog látszani a bónusz. Oké, megvolt, és ahogy vártam, továbbra is semmi nyoma a bónusznak. Még azt is megtettem, hogy mondom biztos én értettem félre, nem csak a befizetésnyi összegért fogadtam (8k), hanem a bónusz értékében is (16k), de így sem
- így mentem negyedszer a supporthoz, itt már rögtön kapcsoltak valami fentebbi emberhez, aki miután hadovált valamit a keresett bónuszról, mindenféle egyeztetése nélkül közölte, hogy jóváírt egy 9k-s bónuszt a számlámon, ami egyébként valóban azonnal megjelent. Ennek elsőre örültem, bár arra a kérdésre, hogy mi van a kétszer megforgatott eddigi összeggel, nem volt érdemi válasz. Majd miután elköszöntünk, akkor vettem észre, hogy ez nem a nekünk szóló magyar bónusz, hanem az angoloknak szóló 20 fontos free bet. Mindegy, ez már komolyan nem érdekel, akkor maradjon a free bet
- és akkor az 5. eset: a maradék pénzt is befizettem Netellerről, és megismétlődött az előző eset :D Újabb körök több agent-el, senki nem tud semmit, végül ma reggelre csodák csodájára megint előkerült a befizetésem.

Nekem komolyan nem megy a fejembe, hogy egy elvileg piacvezető iroda hogy működhet így??
Csak megírtam a velős összefoglalót, bocsánat :)

"végül ma reggelre csodák csodájára megint előkerült a befizetésem."

Mostanság hogyan lépsz be ?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 13, 2023, 21:51:01Probáltam velük chatelni vpn-en, be nem léptem.
Elhajtottak, azt mondta az indiai csaj, hogy onnan lépjek be ahonnan eddig, vagy keressek olyan szolgáltatót, ami működik.
VPN-t ne használjak, nem javasolja.
Mondtam irányítson már valami releváns osztályhoz, de nem tette.
Email címet nem adott. (Ez is milyen már hogy nincs email cím)
Ezektől nem lesz alternatív link karácsonyra se...

Alternatív linkben én nem reménykedem. Nem emlékszem, hogy a korábbi 1-2 esetben volt-e. A Betfair ügyfélszolgálat hivatalosan soha nem tanácsolhatja szerintem, hogy használj VPN-t. Inkább óvatosak, nem úgy mint a többi szolgáltató, ahogy azt páran írták előttem. Én már léptem be egyszer Opera VPN-el, hogy ellenőrizzem a számlám és engedte, persze még nem fogadtam, egyenlőre töprengek mi legyen. Külföldi fórumokon olvasgattam és ezeket a hozzászólásokat találtam, akik használnak VPN-t régóta. Fordítottam őket magyarra:

"Egy betiltott országban már több mint 2 éve kizárólag személyes VPN-t használok, amely VPS-en fut.
Ha nem hibázol, akkor nincs gond."


"Ha Chrome-ot használ, hozzáadhat egy Browsec nevű bővítményt, én mindennap használom a Betfairt, és soha nem volt probléma ... Ingyeneset használok."

Tegnap sokat nézegettem a VPN-eket, ajánlásokat és találtam két olcsó szolgáltatót (kb 2-3 euró/hó 2-3 éves előfizetéssel), akik un. obfuszkált VPN megoldást is kínálnak, így a szolgáltató nem tudja megállapítani, hogy VPN-t használsz. Erősen gondolkozom, hogy reggelek valamelyikre. De lehet végül megkockáztatom az Opera VPN-t. Ha a Betfair csak hivatalosan mondja, hogy ne használj, de valójában nem érdekli, akkor mindegy mit használok. Végül is szerintem a Betfair érdeke is, hogy az ügyfél megkerülje valahogy a korlátozást.

privateinternetaccess.com
privatevpn.com
nordvpn.com

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 14, 2023, 10:46:23"végül ma reggelre csodák csodájára megint előkerült a befizetésem."

Mostanság hogyan lépsz be ?

VPN, de cidris, tegnap már zároltak egy időre.
Rohadtul kéne valami általuk is elfogadott megoldás.

Most hogy nem lehet belépni az applikációba, hogyan lesz egy esetleges frissítés, amivel megkerülik  a tiltást?

Pontosan nem emlékszem kb 8-10ève volt hasonló blokkolás akkor ezt az alter linket használtam betfair/online.eu de most ez sem megy.Akkor kb. 1 hónapig használtam VPN-t,nem volt gáz.Sajnos megint erre kènyszerülünk, remélem okès lesz.Termèszetes,hogy mindenki várja az alter linket, remélem összeszedik magukat.Amúgy èn nordvpn-t használok,1 hètig ingyenes,aztán 1 èv 50 font.Eddig tökèletesn megy. :beerchug:  :cya:

Volt még a w-sul.betfair.com, de az se jó.
Nyomtam egy újab chatet. Teljesen inkompetens ott mindenki egyébként.
Egy óra minimum, amig fel tudsz tenni pár kérdést, de válaszolni nem tudnak érdemben. Ne használjunk vpnt azt mondta.
Meg bemásolta, - szóval legalább tudnak róla - hogy 365 napig blokkolva van az oldal. Ezt mondom én is... de mi a megoldás?

Neteller befizetés 3 napig kering a levegőben. Nagyon gáz.
Agent ott se tudja mi a megoldás.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 14, 2023, 15:30:33Neteller befizetés 3 napig kering a levegőben. Nagyon gáz.
Agent ott se tudja mi a megoldás.

Ó, akkor nem csak nálam?
Ráadásul nekem az agent(ek) mindkétszer azt mondták, hogy meghiúsult a tranzakció, vissza lett utalva a pénz a Neteller számlámra.
Aztán napokkal később mégis megjelent a Betfair számlán.

Èn WISE-t használtam,befizetni pikk-pakk bírtam,de kifizetni nem engedett,mert ilyen a WISE szabályzata,felhívtam az egyik unokatesómat,"sokan fogadnak,pókereznek a családban" ;D "váltottam REVOLUTRA,minden ok. :beerchug:  :cya:

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 14, 2023, 10:54:18VPN, de cidris, tegnap már zároltak egy időre.
Rohadtul kéne valami általuk is elfogadott megoldás.


Korábban már írtam:
VPS (nem VPN!) angol IP címmel. Tökéletesen működik (na jó, pár napja, de eseménytelenül). Szerintem nagyon belekötni se fognak, mert elvileg nem változik az IP (mintha kiköltöztél volna - azért kell olyan szerver, ahol szolgáltat a betfair). Havi huszonpár dollár ha windows kell (mert pl. botot is akarsz futtatni), ha elég linux, akkor tizenpár dollár a havidíj. Sok szolgáltatónál az első hónap díjmentes.

Direkt nem írnék konkrét szolgáltatót, ezt a max. 1 óra guglizást mindenki tegye bele... :-)

Ja és a betfair support tényleg egy vicc, ritka fogalmatlanok, sose legyen rájuk szükség...

Idézetet írta: Andras111 Dátum szeptember 14, 2023, 23:20:59Korábban már írtam:
VPS (nem VPN!) angol IP címmel. Tökéletesen működik (na jó, pár napja, de eseménytelenül). Szerintem nagyon belekötni se fognak, mert elvileg nem változik az IP (mintha kiköltöztél volna - azért kell olyan szerver, ahol szolgáltat a betfair). Havi huszonpár dollár ha windows kell (mert pl. botot is akarsz futtatni), ha elég linux, akkor tizenpár dollár a havidíj. Sok szolgáltatónál az első hónap díjmentes.

Direkt nem írnék konkrét szolgáltatót, ezt a max. 1 óra guglizást mindenki tegye bele... :-)

Ja és a betfair support tényleg egy vicc, ritka fogalmatlanok, sose legyen rájuk szükség...

Akkor én írok egy szolgáltatót, :D

A Microsoft Azure egész olcsónak és jónak tűnik, ráadásul nem kis cég. Úgy látom van pay as you go account, amit én úgy értelmezek, hogy fizetsz amennyit használod.
Pl. Beirom, hogy 50 óra havonta, az 1 dollár,
Bár nem próbáltam még.
Mivel csatlakozol hozzá? Viszont mobilról nem hiszem, hogy működik.

Idézetet írta: trader88 Dátum szeptember 15, 2023, 08:27:36Akkor én írok egy szolgáltatót, :D

A Microsoft Azure egész olcsónak és jónak tűnik, ráadásul nem kis cég. Úgy látom van pay as you go account, amit én úgy értelmezek, hogy fizetsz amennyit használod.
Pl. Beirom, hogy 50 óra havonta, az 1 dollár,
Bár nem próbáltam még.
Mivel csatlakozol hozzá? Viszont mobilról nem hiszem, hogy működik.

A windows saját rdp kliensével (Remote Desktop Connection). És bármily meglepő (nekem az volt :-) ), van androidra is rdp kliens, és azzal is elérem... kicsit kényelmetlen, de ha nem vagyok épp gépközelben, használható.

Azure-nál tudod egyébként szabályozni, hogy földrajzilag honnan kapj IP-t?

Fel lehet rá telepiteni egy Softether VPN szervert vagy valami hasonlót, az megy mobilon is és nem kell RDP.