Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 15, 2023, 15:02:14Ez egy nagyon pici szolgáltató, saját központjuk sincs.
Ha tudsz magyar vps-t ami jo ,ne tarts magadban...

Idézetet írta: samatto Dátum szeptember 15, 2023, 19:26:25Ha tudsz magyar vps-t ami jo ,ne tarts magadban...
Rackforest, de bet365re nem jo.

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 15, 2023, 16:49:13Vagy ez nem reális?

De, sajnos (valamennyire) reális.
Én nem tehetek mást, belépek minden nap egyszer VPN-en, próbálok csak egyszer, mert épp több bónuszt pörgetek, szorít az idő.
Pechemre 10 év szünet után pont most tértem vissza a sportfogadáshoz, mit sem sejtve a kormány újabb akciójáról...

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 15, 2023, 15:47:04A változó IP-ből szerintem önmagában nincs ekkora probléma.
A lakossági előfizetők túlnyomó részének nincs fix ip-címe amúgy sem, a Diginél például egy hétig ugyanaz az ip-d, minden szerdán újat kapsz. (Legalábbis én, valszeg nem az összes Digi előfizető vált szerdán.)
Szóval az, hogy egy VPN-szolgáltatótól is más-más ip-címet kapsz, az szerintem nem akkora gond.

Az már valóban lehet érdekes, ha kedden svéd címed van, szerdán német, csütörtökön meg portugál.

Nekem Az Opera VpnPro fut (helymeghatározás Magyarország) és simán be tudok lépni 3 napja Microsoft Edge böngészővel PC-ről, remélem továbbra sem lesz gondom vele, bár mivel IT analfabéta vagyok nem tudom hogy összefügg-e az IP cím amiket használ a helymeghatározással..

Idézetet írta: teszta75 Dátum szeptember 16, 2023, 12:20:02Nekem Az Opera VpnPro fut (helymeghatározás Magyarország) és simán be tudok lépni 3 napja Microsoft Edge böngészővel PC-ről, remélem továbbra sem lesz gondom vele, bár mivel IT analfabéta vagyok nem tudom hogy összefügg-e az IP cím amiket használ a helymeghatározással..

Én úgy tudom, az IP alapú helymeghatározás hozzávetőleges. Nagyjából stimmelni szokott a régió, de egészen pontosan nem lehet megállapítani.

Sziasztok.
Nemrég gondoltam ki, hogy ismét elkezdek foglalkozni a sportfogadással.
Régebben is a betfairben és most is abban gondolkodtam.
Volt egy régi accountom még valahol 2017 környékéről, de az ahoz tartozó mail címet már nem használtam - meg is szüntettem.
Chaten keresztül nagyon rugalmasan segített nekem a srác új email beregeléssel kapcsolatban, csak egy személyigazolványt kértek előről-hátulról és szelfivel.
Akkor gondolom az új játékos címszó alatt lehetett ilyen segítőkész.
A héten szerettem volna pénzt tölteni a számlámra, de így semmiképp nem merek.
Opera VPN-en keresztül lépek be napjában többször, viszont első nap ki is szúrt a rendszerük, mert jelszót kellett változtatnom.
Azóta semmi nem történt, pedig napjában többször lépek be, mellesleg csak chartokat figyelgetek, pénzmozgás nincs, sőt pénz sincs a szàmlámon.
Van itt olyan aki tradeléssel foglalkozik és keresi a megoldást a zökkenőmentes folytatáshoz?

Androidos telon Opera böngésző ingyenes vpnjét használom mióta nem megy rendesen a betfair. Viszont azóta a Prize pinball nevű napi egy ingyenes játék nem indul el. Hibát ír és kész. Vkinek van esetleg ötlete hogy lehetne működésre bírni?

Ezeket olvasva, passzolom a betfaires számlámat. Ilyen kínai dolgokat hagyom. Ha lesz működő alternatív cím lesz, ha nem, nem.

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 16, 2023, 19:37:20Androidos telon Opera böngésző ingyenes vpnjét használom mióta nem megy rendesen a betfair. Viszont azóta a Prize pinball nevű napi egy ingyenes játék nem indul el. Hibát ír és kész. Vkinek van esetleg ötlete hogy lehetne működésre bírni?
Irigylem a problémádat :) Nekem jelenleg elég sok pénz ragadt be,ez a vpn megoldás nem tűnik egyelőre tutinak,nem akarok nekik esélyt adni hogy valami apró betűs rész miatt zárolják a számlámat.Viszont úgy tűnik itt nem nagyon lesz alternativ link,úgy hogy jelenleg eléggé basz az ideg.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 16, 2023, 20:19:12Irigylem a problémádat :) Nekem jelenleg elég sok pénz ragadt be,ez a vpn megoldás nem tűnik egyelőre tutinak,nem akarok nekik esélyt adni hogy valami apró betűs rész miatt zárolják a számlámat.Viszont úgy tűnik itt nem nagyon lesz alternativ link,úgy hogy jelenleg eléggé basz az ideg.

csak tippelném, hogy egyszer kellene csak belépni VPN-el addig, hogy kiutalni a bentlévő összeget.

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 16, 2023, 21:01:30csak tippelném, hogy egyszer kellene csak belépni VPN-el addig, hogy kiutalni a bentlévő összeget.

Az ember azt írta, hogy nem szeretné, hogy kitiltsák (zárolják a számláját). Nem azt, hogy nem kapja meg a pénzét.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 16, 2023, 20:19:12Irigylem a problémádat :) Nekem jelenleg elég sok pénz ragadt be,ez a vpn megoldás nem tűnik egyelőre tutinak,nem akarok nekik esélyt adni hogy valami apró betűs rész miatt zárolják a számlámat.Viszont úgy tűnik itt nem nagyon lesz alternativ link,úgy hogy jelenleg eléggé basz az ideg.
https://nordvpn.com/features/dedicated-ip/

Vegyél egy dedikált IP-s csomagot, az akkor csak a tiéd. Válassz UK-t vagy valami más eu országot, és ezzel szerintem nem lesz gond. Ha kérdezik, éppen nyaralsz.

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 16, 2023, 21:01:30csak tippelném, hogy egyszer kellene csak belépni VPN-el addig, hogy kiutalni a bentlévő összeget.
A pénzemet nem féltem,azért nem fognak eltűnni,csak jelenleg ez volt a fő bevételi forrásom,sok év tapasztalatával volt egy kialakult rendszer amihez az exchange passzolt a legjobban...nem örlülök hogy most ilyen vész megoldásokat kell keresgélni,de igen egy fix angol ips vpn lesz a megoláds.Aztán bízom benne hogy nem fognak fennakadni..

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 16, 2023, 21:19:59https://nordvpn.com/features/dedicated-ip/

Vegyél egy dedikált IP-s csomagot, az akkor csak a tiéd. Válassz UK-t vagy valami más eu országot, és ezzel szerintem nem lesz gond. Ha kérdezik, éppen nyaralsz.
Ja ez lesz a megoldás csak még nem tudom hogy 1 hónaposat nézzek és bízom hogy addig helyreáll a rend,vagy egyből 1 éveset az a tuti :D

Adminokhoz lenne egy kérdésem. Azt még valahogy elfogadom, hogy a betfair minket, mezei felhasználókat levegőnek néz, és egy emailre nem méltatnak, amiben tájákékoztatnának a kialakult helyzetről, és arról, hogy mi várható. Veletek, mint affiliate partnerekkel ugyanez a helyzet? Tényleg semmi infót nem képesek adni arról, hogy ezt a problémát hogy akarják kezelni? Már kezd olyan érzésem lenni, hogy ez náluk sokadrangú probléma, ha egyáltalán probléma. Ennyire kis piac lennénk?