Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#3660 szeptember 22, 2023, 13:59:58, betman
Idézetet írta: trader88 Dátum szeptember 22, 2023, 11:57:59ASW mennyire jön ki egy hónapban? Az Azurenél ugyanúgy tudsz VM-et bérelni, fix IPvel, de nagyon-nagyon olcsónak nem mondanám.

Napi átlag olyan 0.2 dollár, olyan 3-4 óra használattal. Viszont én a példányt ha nem használom, akkor kikapcsolom, erre vigyázni kell a költségek miatt!
VM konfig: 2 magos a CPU, 4 GB RAM-al. Gigabites a net.

Idézetet írta: betman Dátum szeptember 22, 2023, 13:49:09Napi átlag olyan 0.2 dollár, olyan 3-4 óra használattal. Viszont én a példányt ha nem használom, akkor kikapcsolom, erre vigyázni kell a költségek miatt!
VM konfig: 2 magos a CPU, 4 GB RAM-al. Gigabites a net.
Te konfiguráltad rá a VPN szervert? Mit használsz? OpenVPN?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 15:38:55Te konfiguráltad rá a VPN szervert? Mit használsz? OpenVPN?
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 15:38:55Te konfiguráltad rá a VPN szervert? Mit használsz? OpenVPN?

Az EC2 virtuális gép ki-bekapcsolását, az AWS webes felületén teszem meg. A virtuális gépet remote érem el, sima RDP-vel.

Idézetet írta: betman Dátum szeptember 22, 2023, 16:32:41Az EC2 virtuális gép ki-bekapcsolását, az AWS webes felületén teszem meg. A virtuális gépet remote érem el, sima RDP-vel.
Ja igaz, irtad korábban is, hogy RDP.

Akik vpn-ről tolják már esetleg többször is beléptek van valami info? nem írtak hogy nem kéne?

Nordvpn-t használok,eddig nem volt gáz. :beerchug:  :cya:

A cégnél itt Pesten a free-Wifi a csehektől jön, de így sem lehet belépni.


Opera ingyenes vpnjével merjek kifizetést kezdeményezni vagy le fogják lőni a számlát? Valaki volt hasonló helyzetben?

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 24, 2023, 16:22:11Opera ingyenes vpnjével merjek kifizetést kezdeményezni vagy le fogják lőni a számlát? Valaki volt hasonló helyzetben?
Nem próbáltam még, de szerintem, ha nem sürgős, akkor várj, amíg feloldják a korlátozást. Ha még sem akarsz várni, akkor szerintem nem jó ötlet magyar bankszámlára korlátozás idején, hanem inkább külföldi elektronikusra, pl. Skrill, abból talán nem lesz gond. De hátha akad itt valaki, aki már vett ki pénzt mostanában.

Idézetet írta: EchoOne Dátum szeptember 24, 2023, 17:50:29Nem próbáltam még, de szerintem, ha nem sürgős, akkor várj, amíg feloldják a korlátozást. Ha még sem akarsz várni, akkor szerintem nem jó ötlet magyar bankszámlára korlátozás idején, hanem inkább külföldi elektronikusra, pl. Skrill, abból talán nem lesz gond. De hátha akad itt valaki, aki már vett ki pénzt mostanában.

Én nem vagyok benne biztos hogy ez a helyzet bármikor is lesz már jobb.

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 24, 2023, 21:25:47Én nem vagyok benne biztos hogy ez a helyzet bármikor is lesz már jobb.

Talán pár év múlva hallhatunk olyanról, hogy xy iroda pert nyert Magyarország ellen. Kiemelve a lényeg.

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 24, 2023, 21:25:47Én nem vagyok benne biztos hogy ez a helyzet bármikor is lesz már jobb.

Én egy picit még várnék. Vannak infóink, hogy dolgoznak megoldáson, remélhetőleg nem évtizedekig tart...

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 24, 2023, 16:22:11Opera ingyenes vpnjével merjek kifizetést kezdeményezni vagy le fogják lőni a számlát? Valaki volt hasonló helyzetben?
Nekem Revolut VISA-ra azonnal jóváírta a rendszer a kifizetést (VPN-ről). Más kérdés, hogy több pénzem van a számlán, mint amennyit engedett kártyára kifizetni, úgyhogy az majd jó kérdés lesz, hogy azt a pénzt hogy menekítem ki. Mindenesetre annyit hagyok innentől kezdve a számlán, amennyit egy esetleges zároláskor nem fáj, ha elveszítek...

Én már vettem ki skrillre pénzt,igaz nem sokat 20$! De nem volt semmi gond!

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 25, 2023, 08:28:30Én egy picit még várnék. Vannak infóink, hogy dolgoznak megoldáson, remélhetőleg nem évtizedekig tart...

Oké. Nektek egyébként most a Beat the dropnál mutat bármilyen eseményt? Mert nálam semmit,és kíváncsi vagyok hogy ez a része is lehalt a vpn miatt, mert eddig jó volt...