Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#3675 szeptember 26, 2023, 13:01:41, vmlinuz
De ez mi tulajdonképpen? Nekem androidos telefonra kellene,ez meg vmi pcs okosságnak tűnik.

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 26, 2023, 12:26:55De ez mi tulajdonképpen? Nekem androidos telefonra kellene,ez meg vmi pcs okosságnak tűnik.
Arra még nem kaptam nem rootolt Androidon működő megoldást.

#3677 szeptember 26, 2023, 12:41:53, vmlinuz
Mobilos Chromeban lehet ezzel próbálkozni, nem biztos, hogy működik. A screenshoton levő címet beirod és bekapcsolod az Encrypted Clienthello beállitást majd újrainditod a Chromeot.
chrome://flags/#encrypted-client-hello

Csak egy update:
immár kb két hete, angol (brit IP-s) linuxos VPS, SSH elérés (illetve VNC, de SSH tunnel-en keresztül), tökéletesen működik.
Konfighoz nem árt, ha van némi basic linux tudás (ubuntu), de nagyon jól használható tutorial-ok vannak szerte a neten (igazából a tudás azért nem árt, hogy ne vakon gépelj valamit a terminalba, hanem kb tudd is, hogy mit csinálsz...)

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 18, 2023, 04:29:07Amúgy ért valakit bármi retorzió vagy figyelmeztetés aki vpn-el lépett be?
Engem még nem.Már több mint egy hete opera vpn-el lépek be.

2 hete lépegetek be naponta többször Opera VPN-en keresztül.
Az első vagy második napon furcsa tevékenység észlelése miatt belépésnél jelszóváltoztatást kértek tőlem.
Azóta semmi nem történt.
Pénzmozgás nincs a számlámon, csak grafikonok elemzése.
Kereskedéshez használ valaki szoftvert? Azok működnek?
Van aki egyáltalán mer kereskedni most?
A supp továbbra sem tud alternatívát, chatben a VPN-t "nem ajánlják.

Idézetet írta: Zolejman Dátum szeptember 27, 2023, 15:50:392 hete lépegetek be naponta többször Opera VPN-en keresztül.
Az első vagy második napon furcsa tevékenység észlelése miatt belépésnél jelszóváltoztatást kértek tőlem.
Azóta semmi nem történt.
Pénzmozgás nincs a számlámon, csak grafikonok elemzése.
Kereskedéshez használ valaki szoftvert? Azok működnek?
Van aki egyáltalán mer kereskedni most?
A supp továbbra sem tud alternatívát, chatben a VPN-t "nem ajánlják.


Tegnap óta visszatértem a Betfair tőzsdére, a G.T. segítségével, fogadtam, nyertem.
Ma tovább tippelek.

Wise-ról fizettem be Betfair-re és ezt az üzenetet találtam:
lent kép.

A befizetés végül megtörtént, ennek lehet oka a G.T. használatának ?

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 28, 2023, 09:34:35Wise-ról fizettem be Betfair-re és ezt az üzenetet találtam:
lent kép.

A befizetés végül megtörtént, ennek lehet oka a G.T. használatának ?
Nem, valamiért nem kért extra azonositást a kártyára, igy nem küldött a Wise app értesítést, hogy fogadd el a tranzakciót.

2013-ban fizettem be bank transzferen keresztül, akkor még volt magyar iroda. Természetesen az a bankszámlám már nem létezik, de elég komoly nyeremény gyűlt össze annyi idő alatt, ami most ugyebár be van ragadva.

Opera VPN-nel nagyjából minden működik, persze rettenetes lassú. A kifizetésnél a Withdraw gomb szürke, ami nem jó jel, de megjelenik, hogy a regisztrált metódusom bank transzfer, az Other method alatt. A closed loop miatt elvileg nem is választhatnék mást egy adott érték elérése után sem, mivel a 2015-ös befizetés bankkártyája már megszűnt. 2013-ban 20000 forintot fizettem be, 2015 januárban 100 fontot. Ennyi idő után fogalmam sincs, egyáltalán meg vannak-e ezek az adatok náluk, tehát gyakorlatilag marad a bank transfer. Gondolom egyébként K&H-ra ki lehetne utaltatni, de lehet a Revolut biztonságosabb lenne.

Még nem mertem elindítani, a fentit is el kell dönteni. Tehát addig próbáltam, hogy a banki adatok beírásánál Cancel. Általában az envoyservices váratlanul megszakította a kapcsolatot jön (lehet csak time out miatt). Legutóbb protocol error, tehát szerintem ez ezzel a VPN-nel nem fog működni. Gondoltam arra is, hogy egy free trial VPN-ben Magyarországot választok majd, hogy az is rendben legyen. Viszont a legtöbb VPN rosszul van implementálva, ezért "lebuknának". Ebben az országban előbb utóbb mindenkinek szüksége lesz VPN-re.

Tehát a felhasználói nevem irónia. Valaki tudna tanácsot adni a fenti helyzetben? Előre is örök hála.

Legvégső eset, de ha ilyen jól megy, gyerekjáték lesz átbuknod a pro-ra. Legalább jól leszeded őket.  :beerchug:

Idézetet írta: Szerencse fia Dátum szeptember 29, 2023, 11:54:172013-ban fizettem be bank transzferen keresztül, akkor még volt magyar iroda. Természetesen az a bankszámlám már nem létezik, de elég komoly nyeremény gyűlt össze annyi idő alatt, ami most ugyebár be van ragadva.

Opera VPN-nel nagyjából minden működik, persze rettenetes lassú. A kifizetésnél a Withdraw gomb szürke, ami nem jó jel, de megjelenik, hogy a regisztrált metódusom bank transzfer, az Other method alatt. A closed loop miatt elvileg nem is választhatnék mást egy adott érték elérése után sem, mivel a 2015-ös befizetés bankkártyája már megszűnt. 2013-ban 20000 forintot fizettem be, 2015 januárban 100 fontot. Ennyi idő után fogalmam sincs, egyáltalán meg vannak-e ezek az adatok náluk, tehát gyakorlatilag marad a bank transfer. Gondolom egyébként K&H-ra ki lehetne utaltatni, de lehet a Revolut biztonságosabb lenne.

Még nem mertem elindítani, a fentit is el kell dönteni. Tehát addig próbáltam, hogy a banki adatok beírásánál Cancel. Általában az envoyservices váratlanul megszakította a kapcsolatot jön (lehet csak time out miatt). Legutóbb protocol error, tehát szerintem ez ezzel a VPN-nel nem fog működni. Gondoltam arra is, hogy egy free trial VPN-ben Magyarországot választok majd, hogy az is rendben legyen. Viszont a legtöbb VPN rosszul van implementálva, ezért "lebuknának". Ebben az országban előbb utóbb mindenkinek szüksége lesz VPN-re.

Tehát a felhasználói nevem irónia. Valaki tudna tanácsot adni a fenti helyzetben? Előre is örök hála.

Hello. Szerintem a legegyszerubb megoldas az lenne, ha hozzaadnad a Betfairen belul a kartyaknal a Revolut kartyadat, befizetnel vele egy minimum osszeget, hogy aktivalodjon (bar ez lehet nem is szukseges), ezutan pedig a kifizetesnel ott kell, hogy legyen ez a Revolut kartya, mint opcio, arra meg instant megy is a kifizetes. Ha esetleg korabbrol lejart kartyak is vannak elmentve, azokat torold ki, veletlen se zavarjanak be, csak a Revos kartya legyen ott, azt valaszd ki (bar az emlitett szurke withdraw gombbol kiindulva azt feltelezem, hogy masik kartya nincs mentve).

Az oldal eleresevel kapcsolatosan szerintem az ingyenes opera VPN-nel erdemes lenne vigyazni, ossze-vissza dobal egyik orszagbol a masikba, ha ezt eszreveszik, egyertelmuen tudni fogjak, hogy VPN-t hasznalsz, ami elvileg szabalyellenes (ha mar mindenkepp a VPN mellett dontesz, akkor egy fizetos VPN + dedikalt IP-vel talan biztonsagosabb). Egy masik, azt hiszem az unibetes topikban "vmlinuz" nevu kollega ajanlotta ezt: https://1.1.1.1 Errol az oldalrol megfelelo platformra telepitett progin belul bekapcsolod az 1.1.1.1 opciot (2 opcio van, masik a WARP), akkor az IPv6-os cimet elrejti, vagy valami hasonlo (whatsmyippaddress.comon csekkolhato), az IPv4 cim ugyanaz marad, es igy elerheto lesz a betfair is (telon siman mukodik, a kifizetes is). Hogy pontosan minek koszonhetoen, vagy hogy van ez, azt en sem tudom megmondani, de ez egy jo megoldasnak tunik jelenleg, bar azt szivesen meghallgatnam valakitol, hogy ez a folyamat hogy nez ki, meg egyaltalan hogyhogy korabban nem merult fel ez, mint lehetseges megoldas, akar a bet365 vagy unibet eleresehez is. GL

Szerintem kár abban a hitben élni, hogy ők nem tudják, hogy mi magyarok VPN-el sumákolunk. Ők ezzel pontosan tisztában vannak és valószínűleg csak jogi ingerküszöb kérdése, hogy ezt meddig fogják hagyni.
Tőlem (és szerintem a felhasználók nagy részétől) régebben már kérték, hogy igazoljam magam egy ID kártyával, amin persze ott figyeg, hogy "Hungary". Ezek után meg már VPN sem kell, hogy tudják, hogy az adott felhasználó hova tartozik. Úgyhogy simán letilthatnának már most.
Nekem az a naív véleményem, hogy ameddig őket emiatt nem fogják pénzügyileg bűntetni, addig hagyni fognak minket ebben a szürke zónában játszani (minden egyes comission nekik jó bevétel). Mihelyst átkerülünk olyan országba, ami abszolút tiltólistás, onnantól kezdve lehet elkezdeni izgulni a VPN miatt.

Idézetet írta: LeGOATJaMESSI Dátum szeptember 30, 2023, 02:09:55Hello. Szerintem a legegyszerubb megoldas az lenne, ha hozzaadnad a Betfairen belul a kartyaknal a Revolut kartyadat, befizetnel vele egy minimum osszeget, hogy aktivalodjon (bar ez lehet nem is szukseges), ezutan pedig a kifizetesnel ott kell, hogy legyen ez a Revolut kartya, mint opcio, arra meg instant megy is a kifizetes. Ha esetleg korabbrol lejart kartyak is vannak elmentve, azokat torold ki, veletlen se zavarjanak be, csak a Revos kartya legyen ott, azt valaszd ki (bar az emlitett szurke withdraw gombbol kiindulva azt feltelezem, hogy masik kartya nincs mentve).

Az oldal eleresevel kapcsolatosan szerintem az ingyenes opera VPN-nel erdemes lenne vigyazni, ossze-vissza dobal egyik orszagbol a masikba, ha ezt eszreveszik, egyertelmuen tudni fogjak, hogy VPN-t hasznalsz, ami elvileg szabalyellenes (ha mar mindenkepp a VPN mellett dontesz, akkor egy fizetos VPN + dedikalt IP-vel talan biztonsagosabb). Egy masik, azt hiszem az unibetes topikban "vmlinuz" nevu kollega ajanlotta ezt: https://1.1.1.1 Errol az oldalrol megfelelo platformra telepitett progin belul bekapcsolod az 1.1.1.1 opciot (2 opcio van, masik a WARP), akkor az IPv6-os cimet elrejti, vagy valami hasonlo (whatsmyippaddress.comon csekkolhato), az IPv4 cim ugyanaz marad, es igy elerheto lesz a betfair is (telon siman mukodik, a kifizetes is). Hogy pontosan minek koszonhetoen, vagy hogy van ez, azt en sem tudom megmondani, de ez egy jo megoldasnak tunik jelenleg, bar azt szivesen meghallgatnam valakitol, hogy ez a folyamat hogy nez ki, meg egyaltalan hogyhogy korabban nem merult fel ez, mint lehetseges megoldas, akar a bet365 vagy unibet eleresehez is. GL

Tényleg működik. És ez mennyire biztonságos? Eddig én is az Operat használtam, ingyenes vpn-el. Érdemes szeritned akkor áttérni erre?

Idézetet írta: Azta Dátum szeptember 30, 2023, 12:00:23Tényleg működik. És ez mennyire biztonságos? Eddig én is az Operat használtam, ingyenes vpn-el. Érdemes szeritned akkor áttérni erre?
Egyik legnagyobb cloud szolgáltató készítette és a saját hálózatukon megy. Opera elbújhat mellette.