Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 30, 2023, 13:02:44Egyik legnagyobb cloud szolgáltató készítette és a saját hálózatukon megy. Opera elbújhat mellette.
Ezek szerint Te sem javaslod, hogy erre térjenek át az emberek VPN helyett?  ???

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 30, 2023, 18:05:49Ezek szerint Te sem javaslod, hogy erre térjenek át az emberek VPN helyett?  ???
De, a cloudflare warp rendben van. A többi ingyenes vpn lehet problémás ha nem figyelsz milyen orszagbol ad ip-t. Ez a saját orszagodbol ad.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 30, 2023, 18:14:18De, a cloudflare warp rendben van. A többi ingyenes vpn lehet problémás ha nem figyelsz milyen orszagbol ad ip-t. Ez a saját orszagodbol ad.

Nem az 1.1.1.1? A warp nekem ilyen szaudi ip-t dobott be, gondolom az nem az igazi. 1.1.1.1 beallitasnal csak a magyar ipv4 latszodik, ipv6 not detected, ez kell nekunk, nem? :)

Idézetet írta: LeGOATJaMESSI Dátum szeptember 30, 2023, 19:01:26Nem az 1.1.1.1? A warp nekem ilyen szaudi ip-t dobott be, gondolom az nem az igazi. 1.1.1.1 beallitasnal csak a magyar ipv4 latszodik, ipv6 not detected, ez kell nekunk, nem? :)

Az 1.1.1.1 -el nem csinál semmit, nincs változás (nekem legalábbis). Ugyanaz az IPv4 és az IPv6 is 1.1.1.1-el mint sima nettel.
Lokáció: Miskolc és Vodafone
Nem jön be a betfair.

WARP-al már teljesen megváltozik mindegyik IPv4 és IPv6 is.
Lokáció San Francisco és az ISP: CloudFlare

Legalábbis ha ezzel nézem: https://www.whatismyip.com/
Ez azt jelenti, hogy a betfair azt látja, hogy az Egyesült Államokból játszunk? Az nem gond?  :o

Ha meg ezzel nézem (https://whatismyipaddress.com/)
Akkor is megváltoztatja az IPv6-ot és IPv4-et is, de az információknál és a térképen is Budapestet mutatja:
ISP: CloudFlare Inc.
City: Budapest
Region: Budapest
Country: Hungary

Az volna jó tudni, hogy melyik a hiteles?

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 30, 2023, 19:40:18Az 1.1.1.1 -el nem csinál semmit, nincs változás (nekem legalábbis). Ugyanaz az IPv4 és az IPv6 is 1.1.1.1-el mint sima nettel.
Lokáció: Miskolc és Vodafone
Nem jön be a betfair.

WARP-al már teljesen megváltozik mindegyik IPv4 és IPv6 is.
Lokáció San Francisco és az ISP: CloudFlare

Legalábbis ha ezzel nézem: https://www.whatismyip.com/
Ez azt jelenti, hogy a betfair azt látja, hogy az Egyesült Államokból játszunk? Az nem gond?  :o

Ha meg ezzel nézem (https://whatismyipaddress.com/)
Akkor is megváltoztatja az IPv6-ot és IPv4-et is, de az információknál és a térképen is Budapestet mutatja:
ISP: CloudFlare Inc.
City: Budapest
Region: Budapest
Country: Hungary

Az volna jó tudni, hogy melyik a hiteles?
100 % hiteles nincs, de a második a valosabb, mivel a betfair is cloudflaret hasznal.

Idézetet írta: LeGOATJaMESSI Dátum szeptember 30, 2023, 19:01:26Nem az 1.1.1.1? A warp nekem ilyen szaudi ip-t dobott be, gondolom az nem az igazi. 1.1.1.1 beallitasnal csak a magyar ipv4 latszodik, ipv6 not detected, ez kell nekunk, nem? :)
Neked szerencséd van, valamiért nálad csak dns blokkolas van, azt meg megkeruli az 1.1.1.1. Az altalanos sajnos a dpi alapú blokkolas.

Az 1111 mindenkinél más IP címet ad, vagy mindnyájan egy címre kerülünk?


Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 30, 2023, 20:40:29Az 1111 mindenkinél más IP címet ad, vagy mindnyájan egy címre kerülünk?


Nem hinnem, altalaban ipv6ot preferalja, abbol joforman korlatlan van.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 30, 2023, 20:49:13Nem hinnem, altalaban ipv6ot preferalja, abbol joforman korlatlan van.

Ezt hogy kell erteni? Pont ez az, hogy az IPv6-ot blokkolja az 1.1.1.1, az IPv4 meg valtozatlan marad (mar akinel ugye). Neked sem jon be a betfair ugy, ha az 1.1.1.1-et nyomod be? De a Warp-pal mar igen?

Idézetet írta: LeGOATJaMESSI Dátum szeptember 30, 2023, 20:59:02Ezt hogy kell erteni? Pont ez az, hogy az IPv6-ot blokkolja az 1.1.1.1, az IPv4 meg valtozatlan marad (mar akinel ugye). Neked sem jon be a betfair ugy, ha az 1.1.1.1-et nyomod be? De a Warp-pal mar igen?
Maradjunk annyiban, hogy nincs köze az ipv6hoz. A sima 1.1.1.1 mod a dns lekerdezesekt tikositja, ez az jelenti hogy nálad a szolgáltató csak ezt tiltja. Wikipedian meg mashol dokumentalodhatsz az internet es protokollok mukodeserol ha erdekel, leirni hosszu lenne.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 30, 2023, 20:49:13Nem hinnem, altalaban ipv6ot preferalja, abbol joforman korlatlan van.
Csak a tisztázásért: itt az 1.1.1.1+warp-ra értem.

A Betfair applikáció frissítés volt a mobilon,
de továbbra sem nyílik meg.

Idézetet írta: csucsu Dátum október 03, 2023, 06:30:58A Betfair applikáció frissítés volt a mobilon,
de továbbra sem nyílik meg.

Azt hittem olyan frissítés lesz mint a Bet365 applikációnál mikor nem lehetett belépni, csak frissítés után.

A bónuszok közt találtam, mi ez ?
extra szorzó


Idézetet írta: csucsu Dátum október 03, 2023, 19:31:11A bónuszok közt találtam, mi ez ?
extra szorzó

Egyetlen 1 fogadásodnál emelt szorzóval rakhatod meg ha akarod. Mondjuk ha 2.20 lenne, akkor te 2.35-ért teheted majd. (de ezt majd a betfair eldönti, hogy pontosan mennyiért)
Mielőtt megfogadnád amit szeretnél, előtte kell bepipálni, ha igénybe akarod venni.