Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 04, 2023, 22:48:19Egyetlen 1 fogadásodnál emelt szorzóval rakhatod meg ha akarod. Mondjuk ha 2.20 lenne, akkor te 2.35-ért teheted majd. (de ezt majd a betfair eldönti, hogy pontosan mennyiért)
Mielőtt megfogadnád amit szeretnél, előtte kell bepipálni, ha igénybe akarod venni.

4,00 helyett 4,33 volt az odds.

#3706 október 06, 2023, 10:15:50, oldsmuggler Ok: kiigazítás
Hi!
A Betfair zárolta a számlámat azzal az indokkal, hogy "Ezt a számlát zároltuk, mert rendszerünk szokatlan hálózati forgalmat észlelt a számítógéped felől.Ezt biztonsági elővigyázatosságból tettük". Egy hét óta az Opera/VPN-en keresztül léptem be de akkor se kötöttem fogadásokat csak a valós odds-okat ellenőriztem. Mivel nem enged belépni cseten nem tudom megbeszélni velük az ügyet. Kérdésem az, hogy milyen e-mail címen tudom velük felvenni a kapcsolatot? Volt-e már valakinek hasonló esete? Köszönöm előre is a válaszokat, mindenkinek sok zöldet. >:(

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 06, 2023, 10:12:28Hi!
A Betfair zárolta a számlámat azzal az indokkal, hogy "Ezt a számlát zároltuk, mert rendszerünk szokatlan hálózati forgalmat észlelt a számítógéped felől.Ezt biztonsági elővigyázatosságból tettük". Egy hét óta az Opera/VPN-en keresztül léptem be de akkor se kötöttem fogadásokat csak a valós odds-okat ellenőriztem. Mivel nem enged belépni cseten nem tudom megbeszélni velük az ügyet. Kérdésem az, hogy milyen e-mail címen tudom velük felvenni a kapcsolatot? Volt-e már valakinek hasonló esete? Köszönöm előre is a válaszokat, mindenkinek sok zöldet. >:(

Biztos hogy lehet veluk belepes nelkul chateleni. Nehany honapja csinaltam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 06, 2023, 10:19:59Biztos hogy lehet veluk belepes nelkul chateleni. Nehany honapja csinaltam.
A súgón keresztül? Magyarul is lehet?

#3709 október 06, 2023, 12:10:22, MessiÁs
Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 06, 2023, 10:33:28A súgón keresztül? Magyarul is lehet?

En angolul írtam nekik. Szerettem volna kinyittatni a szamlam, de ne akartak.


Sziasztok,
Nagyon jónak tűnik eddig ez a fórum, sok értelmes ember van, ne nézze le senki a sportfogadókat. Kiutalásban tapasztalt Kollégáktól szeretnék tapasztalati információt kérni, cserébe én is írok egy-két tapasztalatot, hátha valakinek hasznos infó lesz.

2015 óta halmozódó nyereményemet szeretném kiutaltatni, szóval zöldfülű vagyok a témában, bár bwin-nél soha nem volt probléma a kiutalásnál, csak a beutalásnál. :) Szólni kellett nekik, hogy írják már jóvá a befizetést 8 nap után. betfair-nél a closed loop miatt csak a banki kiutalás jöhet szóba első körben, és nem is szeretnék befizetni bankkártyáról. 2015-ben megtámadták hekkerek az oldalt, az én kártyámról is loptak több mint harmincezer forintot, szerencsére az erste bank az utolsó forintig megtérítette, bár rendőrségi feljelentést is kellett tennem ennek érdekében, amit a bank kért. :) Szóval gyanús, hogy akkoriban legalábbis túl sok kártyaadatot tároltak, de akkor még legalább voltak e-mail címeik, lehetett értelmes emberektől is választ kapni észszerű időn belül.

Gondolkodtam azon, hogy revolutra utaltatom ki, de először is nem tudom, hogy mit szólnának hozzá, ha Litvániát választok a combo box-ból, és magyar lakcímet adok meg. Ill. tudom, hogy nem mindennapos eset, de ne korlátozgassa vmi bugyuta algoritmus a számlákat hónapokig, ha nincs elég emberük visszaállítani a revolut számlákat. Wise-ban gondolkodom még, és remélem nem lesz problémájuk azzal, hogy új a számla, valutaváltásra az jobb lenne, pláne hogy fontról van szó.

Viszont emiatt kérdés az is, nem érdemesebb-e inkább KH számlára kiutalni. Az még egy dolog lenne, ha esetleg nem engednek onnan feltölteni, de remélem a magyar államnak sem érdeke a kiutalások tiltásával, hogy ne kerüljön vissza a pénz az országba. Mi történik, ha egy magyar bank visszautasítja a kifizetést? Visszamegy a betfair-hez a pénz?

Gáncsoskodik most a betfair a magyar kifizetéseknél? Tényleg kifizetik 2-5 munkanapon belül?

Ha kiutalom az egészet, 5 fonttal kevesebbet kell beírni összegnek, vagy levonja az 5 fontot a beírt összegből?

Előre is hálás köszönet a tapasztalatokért.

Idézetet írta: Szerencse fia Dátum október 06, 2023, 16:22:02Sziasztok,
Nagyon jónak tűnik eddig ez a fórum, sok értelmes ember van, ne nézze le senki a sportfogadókat. Kiutalásban tapasztalt Kollégáktól szeretnék tapasztalati információt kérni, cserébe én is írok egy-két tapasztalatot, hátha valakinek hasznos infó lesz.

2015 óta halmozódó nyereményemet szeretném kiutaltatni, szóval zöldfülű vagyok a témában, bár bwin-nél soha nem volt probléma a kiutalásnál, csak a beutalásnál. :) Szólni kellett nekik, hogy írják már jóvá a befizetést 8 nap után. betfair-nél a closed loop miatt csak a banki kiutalás jöhet szóba első körben, és nem is szeretnék befizetni bankkártyáról. 2015-ben megtámadták hekkerek az oldalt, az én kártyámról is loptak több mint harmincezer forintot, szerencsére az erste bank az utolsó forintig megtérítette, bár rendőrségi feljelentést is kellett tennem ennek érdekében, amit a bank kért. :) Szóval gyanús, hogy akkoriban legalábbis túl sok kártyaadatot tároltak, de akkor még legalább voltak e-mail címeik, lehetett értelmes emberektől is választ kapni észszerű időn belül.

Gondolkodtam azon, hogy revolutra utaltatom ki, de először is nem tudom, hogy mit szólnának hozzá, ha Litvániát választok a combo box-ból, és magyar lakcímet adok meg. Ill. tudom, hogy nem mindennapos eset, de ne korlátozgassa vmi bugyuta algoritmus a számlákat hónapokig, ha nincs elég emberük visszaállítani a revolut számlákat. Wise-ban gondolkodom még, és remélem nem lesz problémájuk azzal, hogy új a számla, valutaváltásra az jobb lenne, pláne hogy fontról van szó.

Viszont emiatt kérdés az is, nem érdemesebb-e inkább KH számlára kiutalni. Az még egy dolog lenne, ha esetleg nem engednek onnan feltölteni, de remélem a magyar államnak sem érdeke a kiutalások tiltásával, hogy ne kerüljön vissza a pénz az országba. Mi történik, ha egy magyar bank visszautasítja a kifizetést? Visszamegy a betfair-hez a pénz?

Gáncsoskodik most a betfair a magyar kifizetéseknél? Tényleg kifizetik 2-5 munkanapon belül?

Ha kiutalom az egészet, 5 fonttal kevesebbet kell beírni összegnek, vagy levonja az 5 fontot a beírt összegből?

Előre is hálás köszönet a tapasztalatokért.


Amivel befizetek az Neteller, amire kikérem a nyereményt az Neteller, napi szinten.
Nem hagyom ott bent a Betfairnél felhalmozodni, ki tudja meddig tudunk belépni hozzájuk.

Idézetet írta: csucsu Dátum október 06, 2023, 20:07:31Amivel befizetek az Neteller, amire kikérem a nyereményt az Neteller, napi szinten.
Nem hagyom ott bent a Betfairnél felhalmozodni, ki tudja meddig tudunk belépni hozzájuk.


Ha idézve neki válaszolsz akkor miért nem a kérdésére válaszolsz? Azzal nem segítesz neki hogy te netellert használsz, mert leírta hogy bankszámlára tudja és akarja lekérni.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 06, 2023, 10:12:28Hi!
A Betfair zárolta a számlámat azzal az indokkal, hogy "Ezt a számlát zároltuk, mert rendszerünk szokatlan hálózati forgalmat észlelt a számítógéped felől.Ezt biztonsági elővigyázatosságból tettük". E
De itt van a fórumon a megoldás VPN nélküli belépésre, miért nem azzal használod?

Wise kifizetés letiltva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 06, 2023, 20:25:47De itt van a fórumon a megoldás VPN nélküli belépésre, miért nem azzal használod?

Első nap mikor felraktam az 1.1.1.1-et, WARP-al tökéletesen ment minden. Másnap is sikeresen elértem az oldalt, de sajnos fogadni már NEM engedett azzal a szöveggel, hogy ebből az országból nincs engedélyezve a fogadás.
Szerintem az itt leírtak miatt.

Ha WARP-al akarom elérni, jelenleg is Hollandiát mutatja (ipcim.info), hogy onnan netezek. A whatismyipaddress.com meg azt, hogy Magyarországról. Ahány ilyen lekérdező oldal van, mindegyik mást mutat. Az egyik pl. San Francisco-t  :-\
Viszont így, hogy nem engedi a Betfair a fogadás megkötését, tuti nem magyar honból látja, hogy próbálkoznék...

@vmlinuz, annak viszont örülök, hogy legalább 1 valakinek jó :)

Azt hittem, sikerül így, de túl nagy volt a korai öröm, így sajnos vissza kellett állnom a VPN-es megoldásra  :(

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 07, 2023, 09:19:22Első nap mikor felraktam az 1.1.1.1-et,
Green Tunnelra gondoltam.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 07, 2023, 09:26:44Green Tunnelra gondoltam.
Azt szabad tudni, hogy micsoda? Lehet lemaradtam...
Köszi

Idézetet írta: Tomikaa Dátum október 07, 2023, 11:04:45Azt szabad tudni, hogy micsoda? Lehet lemaradtam...
Köszi
Fórum főoldalon 2ik forum.