Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

sleve és 4 vendég van a témában


#3750 november 03, 2023, 11:50:14, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: krumpli Dátum november 03, 2023, 11:19:29Csak sikerült befizetni, de a trade-t nem engedik, csak a sportbook-t... #faszkivan

 :D  ;D  ::)  :bash:



Mobilon ?

Laptopon megy. (ubuntu, Firefoxban, GT-vel)

#3751 november 03, 2023, 13:42:44, krumpli
Idézetet írta: csucsu Dátum november 03, 2023, 11:47:56Mobilon ?

Laptopon megy. (ubuntu, Firefoxban, GT-vel)


"The following bet(s) could not be placed: Most likely this is due to you being located in a country where we currently can't offer our services. If you have questions please contact our Helpdesk at [email protected]."


Cloudfare WARP-t hhasználok, mi az a GT ?  :D



Kapcsold ki a warpot ha ezt használod.

Hoppá visszatért a Betfair  ::)

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 10, 2023, 09:13:16Hoppá visszatért a Betfair  ::)

Akkor vigyázz rá, mert eddig is megvolt.
Nem változott naponta, mint a bet365.

Idézetet írta: csucsu Dátum november 10, 2023, 11:34:48Akkor vigyázz rá, mert eddig is megvolt.
Nem változott naponta, mint a bet365.
Nekem csak opera vpn-nel működött, de akkor te a szerencsésebbek közé tartoztál, hogy nem vonatkozott rád korlátozás  :ok:

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 10, 2023, 12:40:37Nekem csak opera vpn-nel működött, de akkor te a szerencsésebbek közé tartoztál, hogy nem vonatkozott rád korlátozás  :ok:

GT-vel megy, és csak a laptopon.
:)

Mára van a Premier Ligára és a La Ligára is ingyenes fogadásszerkesztős ajánlat.

VPN-ről nem nagyon megy a dolog. "Az országod ki van zárva". Nektek is ez jön, tippek esetleg?

Idézetet írta: nanika Dátum november 12, 2023, 23:17:14VPN-ről nem nagyon megy a dolog. "Az országod ki van zárva". Nektek is ez jön, tippek esetleg?

Warp-val megy.

#3762 november 12, 2023, 23:51:05, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: nanika Dátum november 12, 2023, 23:17:14VPN-ről nem nagyon megy a dolog. "Az országod ki van zárva". Nektek is ez jön, tippek esetleg?

Melyik ország ?

GT-vel megy.


GT-vel loginnál megszakítja a kapcsolatot, opera vpn-jével szórakoztam, ott is unusualt mond, meg mobilról vpn és ott az app írta tegnap hogy az ország ki van zárva (London), ma viszont már simán nem fogadja el a jelszavamat, de megváltoztatni se engedi mert nem ismer fel. Durva

Végül urbanvpnnel csak sikerült belépni.