Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum november 28, 2023, 19:22:21Hello!
Vki megbízható free vpn biszbaszt tudna küldeni?
Mármint a nevét. ;D
Köszönöm!
Fórum főoldal 2-ik alfórumban nézz körül.

Sziasztok!

Szeretnék végre befizetni a Betfair számlámra és elkezdeni gyakorolni. Próbálom okosítani magam innen-onnan de inkább feltenném ide a kérdéseim.

- Milyen be és kifizetési(remélem erre is fog sor kerülni ;D ) módot ajánlanátok, ami a leg zökkenőmentesebb?
Jelenleg wise kártyám/számlám van. Ez működőképes lehet Skrill vagy Paypal bevonásával? Esetleg más alternatíva?
- Fix IP címmel, VPN-el lehet-e gond a későbbiekben az oldal elérésével kapcsolatban?
Jelenleg Telekomos előfizetéseim vannak, azonban csak laptopon keresztül tudom elérni az oldalt, fogalmam sincs, hogy miért  :D  Semmilyen más eszközön keresztül nem elérhető az oldal..
- Múltbéli események grafikonjait van-e lehetőség elérni ingyenesen?
- Milyen ingyenes vagy fizetős programot ajánlanátok Geeks vagy BetAngel, esetleg más?  Ehez lenne egy olyan kiegészítő kérdésem, hogy létezik-e olyan program amiben esemény előtt tudok back fogadást lefektetni és inplayre váltás esetén előre meghatározott P/L határt beállítani?
- A likviditás feltérképezésére elég a megkötött fogadások értékét illetve a Back/Lay oddsok egymáshoz való közelségét nézni, vagy van más tényező amire érdemes figyelni?

Ki milyen sportágban/piacon tradel?
Engem egyenlőre a tenisz vonz leginkább a nem túl inplay oddsmozgások miatt, kezdőként talán kiszámíthatóbb mint mondjuk egy foci 2,5 o/u ::)

Szép estét! :great:

#3797 december 04, 2023, 07:50:44, zontana
Idézetet írta: Zolejman Dátum december 04, 2023, 01:03:45Sziasztok!

Szeretnék végre befizetni a Betfair számlámra és elkezdeni gyakorolni. Próbálom okosítani magam innen-onnan de inkább feltenném ide a kérdéseim.

- Milyen be és kifizetési(remélem erre is fog sor kerülni ;D ) módot ajánlanátok, ami a leg zökkenőmentesebb?
Jelenleg wise kártyám/számlám van. Ez működőképes lehet Skrill vagy Paypal bevonásával? Esetleg más alternatíva?
- Fix IP címmel, VPN-el lehet-e gond a későbbiekben az oldal elérésével kapcsolatban?
Jelenleg Telekomos előfizetéseim vannak, azonban csak laptopon keresztül tudom elérni az oldalt, fogalmam sincs, hogy miért  :D  Semmilyen más eszközön keresztül nem elérhető az oldal..
- Múltbéli események grafikonjait van-e lehetőség elérni ingyenesen?
- Milyen ingyenes vagy fizetős programot ajánlanátok Geeks vagy BetAngel, esetleg más?  Ehez lenne egy olyan kiegészítő kérdésem, hogy létezik-e olyan program amiben esemény előtt tudok back fogadást lefektetni és inplayre váltás esetén előre meghatározott P/L határt beállítani?
- A likviditás feltérképezésére elég a megkötött fogadások értékét illetve a Back/Lay oddsok egymáshoz való közelségét nézni, vagy van más tényező amire érdemes figyelni?

Ki milyen sportágban/piacon tradel?
Engem egyenlőre a tenisz vonz leginkább a nem túl inplay oddsmozgások miatt, kezdőként talán kiszámíthatóbb mint mondjuk egy foci 2,5 o/u ::)

Szép estét! :great:


Szia.

Befizetéssel kapcsolatosan nem tudok okosat mondani, nekem van beragadva pénzem. Visát használtam, mert a be- és kifizetés egy kattintás alatt rajta volt a számlán. (itt a kifizetésre is értem).
Jelenleg most VPN-nel használom, sajnos a Geeks Toyt nem tudom, ami nagy segítség, ha tradelni akarsz. (nélküle kb lassú vagy, ha olyan piacon akarsz kereskedni, ahol a gyorsaság is számít. pl: lóverseny)

Múltbéli graf: https://historicdata.betfair.com/#/home (van ingyenen része)

A geeks toyt használom, a bet angelt sosem próbáltam, de nagyon sok lovis arra esküszik. Vannak a piacon egyéb szoftverek is : https://marketfeeder.co.uk/ , https://www.gruss-software.co.uk/ ...stb (én az első kettőt venném, ha újra kellene)

Likviditásra a legjobb, hogy megnézed mennyi pénz van rajta, minél több annál jobb :) Nem tudom pontosan itt mire célzol, hogy mire kellene még figyelni.

Legfőképpen teniszen, focin tradelek, de próbálkoztam a lovival is. (lovira sajnos nem találtam itthon olyanokat akikkel belemerülnék, pedig lenne hozzá, naprakész anyagom, csak nekem idegen az egész közeg, viszont nagyon izgalmas)

Teniszen és focin belül, pedig van ezer stratégia, kinek mi jön be.

Remélem tudtam segíteni.

GL

Idézetet írta: zontana Dátum december 04, 2023, 07:40:53Szia.

Befizetéssel kapcsolatosan nem tudok okosat mondani, nekem van beragadva pénzem. Visát használtam, mert a be- és kifizetés egy kattintás alatt rajta volt a számlán. (itt a kifizetésre is értem).
Jelenleg most VPN-nel használom, sajnos a Geeks Toyt nem tudom, ami nagy segítség, ha tradelni akarsz. (nélküle kb lassú vagy, ha olyan piacon akarsz kereskedni, ahol a gyorsaság is számít. pl: lóverseny)

Múltbéli graf: https://historicdata.betfair.com/#/home (van ingyenen része)

A geeks toyt használom, a bet angelt sosem próbáltam, de nagyon sok lovis arra esküszik. Vannak a piacon egyéb szoftverek is : https://marketfeeder.co.uk/ , https://www.gruss-software.co.uk/ ...stb (én az első kettőt venném, ha újra kellene)

Likviditásra a legjobb, hogy megnézed mennyi pénz van rajta, minél több annál jobb :) Nem tudom pontosan itt mire célzol, hogy mire kellene még figyelni.

Legfőképpen teniszen, focin tradelek, de próbálkoztam a lovival is. (lovira sajnos nem találtam itthon olyanokat akikkel belemerülnék, pedig lenne hozzá, naprakész anyagom, csak nekem idegen az egész közeg, viszont nagyon izgalmas)

Teniszen és focin belül, pedig van ezer stratégia, kinek mi jön be.

Remélem tudtam segíteni.

GL

Köszönöm válaszod!  :beerchug:

A beragadás egész pontosan mit jelent? A regisztrált visadra nem fizetnek ki?

Tegnap este egy tenisz meccses figyeltem meg, hogy az első szett első harmada körül bent volt már ~50e euró a back/lay oldalon mégis volt 2-3 tizedes oddskülönbség 1.5 körüli back 1.7-1.8 körüli lay, és elég huzamos ideig.
Ennél vannak jóval likvidebb meccsek, de ekkora párosított pénzmennyiségnél nem láttam még ekkora különbséget.
Egyébként a tenisz piac elég halott. Várom, hogy induljon a szezon.

A korlátozás miatt nem lehet használni a fogadó programokat? Erre esetleg valami megoldás? Mindenképp programmal szeretnék gyakorolni, nem csak a bf-es felületen.

Idézetet írta: Zolejman Dátum december 04, 2023, 01:03:45Sziasztok!

Szeretnék végre befizetni a Betfair számlámra és elkezdeni gyakorolni. Próbálom okosítani magam innen-onnan de inkább feltenném ide a kérdéseim.

- Milyen be és kifizetési(remélem erre is fog sor kerülni ;D ) módot ajánlanátok, ami a leg zökkenőmentesebb?
Jelenleg wise kártyám/számlám van. Ez működőképes lehet Skrill vagy Paypal bevonásával? Esetleg más alternatíva?

- Fix IP címmel, VPN-el lehet-e gond a későbbiekben az oldal elérésével kapcsolatban?
Jelenleg Telekomos előfizetéseim vannak, azonban csak laptopon keresztül tudom elérni az oldalt, fogalmam sincs, hogy miért  :D  Semmilyen más eszközön keresztül nem elérhető az oldal..
- Múltbéli események grafikonjait van-e lehetőség elérni ingyenesen?
- Milyen ingyenes vagy fizetős programot ajánlanátok Geeks vagy BetAngel, esetleg más?  Ehez lenne egy olyan kiegészítő kérdésem, hogy létezik-e olyan program amiben esemény előtt tudok back fogadást lefektetni és inplayre váltás esetén előre meghatározott P/L határt beállítani?
- A likviditás feltérképezésére elég a megkötött fogadások értékét illetve a Back/Lay oddsok egymáshoz való közelségét nézni, vagy van más tényező amire érdemes figyelni?

Ki milyen sportágban/piacon tradel?
Engem egyenlőre a tenisz vonz leginkább a nem túl inplay oddsmozgások miatt, kezdőként talán kiszámíthatóbb mint mondjuk egy foci 2,5 o/u ::)

Szép estét! :great:


Netellert használom ki-befizetésre, de a Skrillt is felajánlja.


Köszönöm!

Akkor most nem lehet használni ezeket a programokat a korlátozás miatt?
Grafikus módon meg lehet nézni múlt események grafikonjait?

Idézetet írta: Zolejman Dátum december 04, 2023, 11:04:17Köszönöm válaszod!  :beerchug:

A beragadás egész pontosan mit jelent? A regisztrált visadra nem fizetnek ki?

Tegnap este egy tenisz meccses figyeltem meg, hogy az első szett első harmada körül bent volt már ~50e euró a back/lay oldalon mégis volt 2-3 tizedes oddskülönbség 1.5 körüli back 1.7-1.8 körüli lay, és elég huzamos ideig.
Ennél vannak jóval likvidebb meccsek, de ekkora párosított pénzmennyiségnél nem láttam még ekkora különbséget.
Egyébként a tenisz piac elég halott. Várom, hogy induljon a szezon.

A korlátozás miatt nem lehet használni a fogadó programokat? Erre esetleg valami megoldás? Mindenképp programmal szeretnék gyakorolni, nem csak a bf-es felületen.

Beragadást úgy, értem, hogy én elsődlegesen VISAVAL fizettem be mindig és amíg oda nem fizetem ki az eddig befizetéseim összegét, addig nem enged alternatívra. Illetve úgy fogalmaznék, hogy onnan is kellene befizetés, de csak annak az összegnek az erejéig engedné a kifizetést :D na szóval érted.

Challengeren előfordul néha, bár a 1.5/1,7-1,8 az tényleg nagy különbség. Biztos volt rajta 50k €?


Idézetet írta: zontana Dátum december 07, 2023, 15:14:21Beragadást úgy, értem, hogy én elsődlegesen VISAVAL fizettem be mindig és amíg oda nem fizetem ki az eddig befizetéseim összegét, addig nem enged alternatívra. Illetve úgy fogalmaznék, hogy onnan is kellene befizetés, de csak annak az összegnek az erejéig engedné a kifizetést :D na szóval érted.

Challengeren előfordul néha, bár a 1.5/1,7-1,8 az tényleg nagy különbség. Biztos volt rajta 50k €?



Ez kiküszöbölhető ha az első befizetés Skrill/Neteller valamelyikéről történik? Bár egyenlőre ezen nem kell aggódnom. De nem árt ha nem akkor szembesül vele az ember ha oda kerül a sor :)
Nem tudom konkrétan megmondani milyen torna, melyik mérkőzése volt. De már az első szett vége felé jártak és percekig megfigyelhető volt a jelenség, több mint 50k volt már bent.
Arra is gondoltam, hogy mivel se pénz nincs a számlámon + napi rendszerességgel járok fel piacokat figyelni nem a valós idejű adatokat kapom meg. De ez a mai nappal véget is ért, mert ismét elérhetetlen az oldal.  :noway:
Fizetős VPNel van tapsztalta valakinek? Esetleg ajánlanátok valmelyiket? :D

Nem kell VPN. Töltsd le ezt: https://github.com/SadeghHayeri/GreenTunnel/releases/download/v1.8.3/green-tunnel-windows.zip

Csak Windowsra jó, de a saját IP címeddel fogod elérni az oldalt, nem mint egy VPN esetén.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 07, 2023, 16:16:09Nem kell VPN. Töltsd le ezt: https://github.com/SadeghHayeri/GreenTunnel/releases/download/v1.8.3/green-tunnel-windows.zip

Csak Windowsra jó, de a saját IP címeddel fogod elérni az oldalt, nem mint egy VPN esetén.

Nagyon köszönöm!  :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 07, 2023, 16:16:09Nem kell VPN. Töltsd le ezt: https://github.com/SadeghHayeri/GreenTunnel/releases/download/v1.8.3/green-tunnel-windows.zip

Csak Windowsra jó, de a saját IP címeddel fogod elérni az oldalt, nem mint egy VPN esetén.

Ezt én is köszönöm, és leírnád, melyik fórumban vannak erről részletek (a topik nevét)? Igen, olvastam, hogy fórum főoldal-második. Ennek értelmezéséhez nekem sajnos nincs elég Iq-m :) Az én értelmezésemben ez a "közösség" topik. ott nem találom, vagy ha a második alfórumra gondolsz, a sportfogadás- tudástárra, akkor azon belül hol? Bocs az értetlenkedésért. :)

"Ez egy zárt fórum, ahova minimum 50 hozzászólás szükséges az eléréshez."

Sziasztok!

Valaki próbált már meg találati arány alapján sikeresen tradelni?
A tradelés nem a klasszikus értelemben vett tradelés.
Amire gondolok, pont alapú játékok esemény elején backelni a favoritot, és azonos profit/veszteségnél lezárni a tradet.
Egy eseményre oddstól függetlenül mondjuk 1eur profit/veszteség. 100 eseménynől ha 55-nél jól tippelem meg a favorit bekezdését van 10 euróm, a fenti példa alapján.
1.20-1.50-es favoritokra alapozva.
Valaki próbálkozott már itt hasonló megközelítéssel?


Sziasztok,

PureVPN-hez ért valaki mélyebben?
Mitől lehet, ha Win10-en (Win10 Home, 22H2), egyik pillanatról a másikra nem tudom elindíteni? De nem csak az alkalmazást, az uninstall/reinstall se megy. Mintha valami blokkolná a PureVPN-hez köthető file-ok végrehajtását...
Semmi más változás nem töörtént a gépen, mint a windows frissítés (ha volt egyáltalán), az automatikusra van állítva.

Azért betfair topik, mert eddig ezzel tök jól ment a betfair, mindenkféle egyéb trükkök nélkül, angol fix IP-ről... de ez most rejtélyes... firewall/vírusirtó kikpcs megvolt, nem segített.
Support ticket-et is nyitottam, onnan is várom a választ, de hátha valaki belefutott már ilyenbe itt is... :-)

Köszönöm!

Idézetet írta: Andras111 Dátum december 15, 2023, 12:48:05Sziasztok,

PureVPN-hez ért valaki mélyebben?
Mitől lehet, ha Win10-en (Win10 Home, 22H2), egyik pillanatról a másikra nem tudom elindíteni? De nem csak az alkalmazást, az uninstall/reinstall se megy. Mintha valami blokkolná a PureVPN-hez köthető file-ok végrehajtását...
Semmi más változás nem töörtént a gépen, mint a windows frissítés (ha volt egyáltalán), az automatikusra van állítva.

Azért betfair topik, mert eddig ezzel tök jól ment a betfair, mindenkféle egyéb trükkök nélkül, angol fix IP-ről... de ez most rejtélyes... firewall/vírusirtó kikpcs megvolt, nem segített.
Support ticket-et is nyitottam, onnan is várom a választ, de hátha valaki belefutott már ilyenbe itt is... :-)

Köszönöm!

Biztos a Windows csinált valamit. Nekem amikor a Windows frissíti magát a háttérben, sokszor úgy belassul az egész gépem, hogy használhatatlan és ott kell hagynom hadd szöszöljön a Windows, mert ha erőltetem közben a gép használatot, akkor volt már, hogy lefagyott, de csak úgy fájlok is törlődtek. Szerencsére visszatudtam őket állítani. Próbáld a program saját eltávolítóját és a Windows gépház/alkalmazásokban is. Ha nem megy, akkor nézz körül neten vannak free uninstaller programok. Itt is van pár tanács, talán ezekkel kezd, mielőtt telepítesz vamit: https://www.minitool.com/news/fix-unable-to-uninstall-program-windows-10.html