Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 18, 2024, 17:38:42Netszolgaltato függő a GT és Unicorn, meg bizonyos antivirusok tuzfal moduljaival nem működik.

Erre nem is gondoltam hirtelen. Hozzáadtam a kivételekhez, és máris minden rendben. Köszönöm!

Megújultak. Legalábbis a kinézet biztos.

Létezik-e olyan szoftver amelynél a profit/loss külön lehet beállítani? Arra gondolok, hogy nem egyforma a nyereség/veszteség és mindezt előre beállított értékek alapján kezeli a szoftver.

#3843 március 16, 2024, 08:15:48, Rattis
Sziasztok!Újra elkezdtem volna tőzsdézni,de nem engedi,érvénytelen fogadás,forduljon az ügyfélszolgálathoz címszóval!Pontosítok,honlapon keresztül kiírja a fogadásnál,hogy az oka ,hogy ön olyan országban tartózkodik,ahol nem engedélyezett a szolgáltatás.Warp-ot használok,a sima oldalon enged fogadni,de ott rosszabbak az oddsok,mint a tippmixprón,majd 10% kevesebb.Mi lehet a gond?

Idézetet írta: Rattis Dátum március 16, 2024, 08:11:00Sziasztok!Újra elkezdtem volna tőzsdézni,de nem engedi,érvénytelen fogadás,forduljon az ügyfélszolgálathoz címszóval!Pontosítok,honlapon keresztül kiírja a fogadásnál,hogy az oka ,hogy ön olyan országban tartózkodik,ahol nem engedélyezett a szolgáltatás.Warp-ot használok,a sima oldalon enged fogadni,de ott rosszabbak az oddsok,mint a tippmixprón,majd 10% kevesebb.Mi lehet a gond?
Megoldódott,1.1.1.1-re át kellett állítani.

Applikációt tudtok frissíteni?

Már több hete felhívja a figyelmet a Betfair, hogy frissíteni kellene, de mindig ugyanazt a programot tölti le, már vagy 15x .

A verziószámot pedig csak az alkalmazásinfóban tudom megnézni: 5.3.4.

Van valakinek ennél frissebb, és ha igen, honnan töltötte le ?

Idézetet írta: csucsu Dátum március 18, 2024, 13:22:19Applikációt tudtok frissíteni?

Már több hete felhívja a figyelmet a Betfair, hogy frissíteni kellene, de mindig ugyanazt a programot tölti le, már vagy 15x .

A verziószámot pedig csak az alkalmazásinfóban tudom megnézni: 5.3.4.

Van valakinek ennél frissebb, és ha igen, honnan töltötte le ?
Én tegnap letöltve,nagy nehezen, az 5.2.0 verzióval vagyok.Nálam a megújulás se látszik,sárga-fekete a felület,igaz,nem tudom hogy néz ki az új.

Idézetet írta: Rattis Dátum március 19, 2024, 10:47:55Én tegnap letöltve,nagy nehezen, az 5.2.0 verzióval vagyok.Nálam a megújulás se látszik,sárga-fekete a felület,igaz,nem tudom hogy néz ki az új.

Az Exchange

Sziasztok,
nektek is felfüggesztették a bf fiókotokat, vagy csak egyedi eset? Nyerő robotok futnaka, minden szabályosan megy.

Idézetet írta: rain91x Dátum március 22, 2024, 16:05:32Sziasztok,
nektek is felfüggesztették a bf fiókotokat, vagy csak egyedi eset? Nyerő robotok futnaka, minden szabályosan megy.
Sajnos engem is kizártak. 15 éves acc, ugyanúgy profitos angel robot. Sőt feleségem és anyum accát is, azok is vpn-en keresztül. Pedig magyar ipt kértem és belépés után disconnecteltem a vpn-t. Te melyiket haszbáltad? Én a GhostVPN-t.

#3850 március 23, 2024, 16:38:57, MessiÁs
Betfair kivonuloban van, mintha ezt olvastam volna valahol.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 22, 2024, 22:25:04Betfair kivonuloban van, mintha ezt olvastam volna valahol.

Honnan? És hol olvastad?

A fenti esetek egyik amint látható multiacc, szóval érthető a kizárás oka. A másikról még sokat nem tudunk.

Idézetet írta: Admin Dátum március 23, 2024, 15:44:42Honnan? És hol olvastad?

A fenti esetek egyik amint látható multiacc, szóval érthető a kizárás oka. A másikról még sokat nem tudunk.

Bocsi, meg nem mondom hogy hol olvastam, de valami olyasmit hogy felülvizsgálják a piacot. Simán lehet hogy félreértettem valamit, szal a "pánik elkerülése" miatt editálom inkább. Nyilván ha lesz valami arról úgy is tájékoztatva leszünk, addig meg kár elméleteket gyártani.

Kèmènybe ìrták korommal?

Idézetet írta: rain91x Dátum március 22, 2024, 16:05:32Sziasztok,
nektek is felfüggesztették a bf fiókotokat, vagy csak egyedi eset? Nyerő robotok futnaka, minden szabályosan megy.

Udv! Sikerult utanajarni? Volt valami konkret indok? Esetleg meg is oldodott?