Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

LeGOATJaMESSI és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Babu Dátum március 08, 2010, 19:46:28
Az lenne a kérdésem hogy nyertem egy fogadást ,bejött és nézzem a fogadásaim oszlopot és olyat látok hogy valami 5,21% és az összeg levonása zárójelben , ez azt jelent hogy minden nyertes fogadásból levesznek 5% -kokat ?
Vagy mi lehet ez az 5% ?

Igen, ez a Betfair jutaléka.

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy az 5% nyereségét a betfair a tiszta hasznomból(az adott fogadásra értem) vagy a teljes nyereményemből vonja le?  pl. 2.00-ás odds, 100egységgel sikeresen megfogadva= 200-200*0,05 vagy 200-100*0,05.

mucga

A netto nyereményből vonja le.
Az általad említett példánál:
100egység haszon -5%= 95egység

    Hali. Eltudná valaki magyarázni nagyábból mit jelentenek ezek az adatok és mit lehet velük kezdeni?  ???

Account Summary

         Betfair points     
     Current discount rate:    2%
      Betfair points balance:    2,301
     Betfair holiday balance:    3

   
Exposure limits (GBP)    
Main wallet (singles):    -5,000.00    
Main wallet (multiples):    -1,000.00    
Australian licence wallet: -5,000.00

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy valakinek van-e tapasztalata a Betfair-nél olyan téren, hogy a fogadóiroda folyamatosan engedi a magas téttel történő fogadásokat(200-300 ezer) vagy egy idő után korlátozza a megtehető tét nagyságát? Azt tudom, hogy a nyertes fogadások után leszed egy bizonyos százalékot(5%). Nekem a Bwin-nel kapcsolatban voltak ilyen téren rossz tapasztalataim. Sikerült egy hosszabb nyerőszériába kerülnöm aztán elég durván lekorlátoztak! 

Alapból rossz a felvetésed.

A Betfair nem egy fogadóiroda, ott nem az iroda határozza meg az oddsokat, hanem a kliensek.

Tehát ha egy kliens ajánl egy oddsot, s engedélyez 100.000 eurós tétet, hát akkor annyit tehetsz rá.

kb. 2 éve nyitottam itt számlát, azóta viszont elfelejtettem mindent.
nem tudom se a felhasználónevemet, se a jelszavamat, sőt abban sem vagyok biztos, hogy melyik email címemről regeltem. utóbbi kettő szükséges ahhoz, hogy le tudjam kérni a bejelentkezési adataim...
mit tudok tenni?

Ha még egyáltalán nem használtad a számlát,akkor lehet,hogy egyszerűbb újat nyitni.
Ha mégsem akarsz,akkor írj nekik mailt,de biztos kérnek majd dokumentumokat.

Idézetet írta: BwinAttila Dátum március 14, 2010, 16:12:58
   Hali. Eltudná valaki magyarázni nagyábból mit jelentenek ezek az adatok és mit lehet velük kezdeni?  ???

Account Summary

         Betfair points     
     Current discount rate:    2%
      Betfair points balance:    2,301
     Betfair holiday balance:    3

   
Exposure limits (GBP)    
Main wallet (singles):    -5,000.00    
Main wallet (multiples):    -1,000.00    
Australian licence wallet: -5,000.00

ha eleg Betfair pontod van akkor kapsz iylen diszkontot pl most az 5% alap levonasbol levesznek 2% ot iy kevesebb jutalekot kell fizetned (sajnos ez nem egyenlo 3% al mivel az 5%-nak a 2%át veszik le szoval 5 helyett 4,9999999% ot fizetsz :D )
hetente levonnak 15%ot a pontjaidbol kiveve ha bapipalod hogy holiday,akkor nem kapsz nemis vesztel azon a heten, holidayt 3 havonta kapsz

az utolso 3 meg siman a maximális tét 3 piacra lebontva angol fontban

ÜDv, az lenne a kérdésem,hogy,ha moneybookers számlám Forintban van, a betfair pedig euroban,akkor be tudok onnan fizetni? :S
Kösz a választ előre is.

Idézetet írta: niko07 Dátum március 18, 2010, 17:37:56
ÜDv, az lenne a kérdésem,hogy,ha moneybookers számlám Forintban van, a betfair pedig euroban,akkor be tudok onnan fizetni? :S
Kösz a választ előre is.
Igen,átváltják.


Tegnap óta játszogatok/nyeregetek a Deal or No Deal-el. Most feldobott egy ilyen ablakot:



Mit akarnak ezzel?

Hát figyelmeztettek, hogy már 2 és fél órája nyomod és vesztettél 31 fontot már. Gondolom valami felelősségteljes szerencsejáték program része...

De nyerőbe vok.  :) Mondjuk még tegnap nyertem, azóta csak bukok...