Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Üdv!

Nem tudja valaki, hogy miért kapom ezt az üzenetet a betfairtől, amikor fogadni akarok néha? Pénz van elég a számlán. Veszteni csak egy picit vesztettem előtte....
szóval ez a szöveg:

This bet could not be placed for one of two reasons:

- You do not have enough money in the wallet for this event. Use 'Transfer' to move money into this wallet.

- You have exceeded your exposure limit or loss limit.

Idézetet írta: Karsaly Dátum március 24, 2010, 09:11:36
Üdv!

Nem tudja valaki, hogy miért kapom ezt az üzenetet a betfairtől, amikor fogadni akarok néha? Pénz van elég a számlán. Veszteni csak egy picit vesztettem előtte....
szóval ez a szöveg:

This bet could not be placed for one of two reasons:

- You do not have enough money in the wallet for this event. Use 'Transfer' to move money into this wallet.

- You have exceeded your exposure limit or loss limit.

Én ilyennel még nem találkoztam. Pedig ez tényleg azt jelenti, hogy nincs elég pénz erre a fogadásra és számládon, valamint elérted a veszteség limitet...Talán ha leírnád pontosan mire akartál fogadni ,akkor lehet más tud rá konkrétan válaszolni. Mert azt írod csak néha írja ezt ki. Vagyis nem mindig, csak lehet bizonyos fogadásoknál ? 

20 dolcsi van a számlámon, és ugye a minimum 4 dollárral sem enged fogadni. Veszteni tegnap vesztettem este egy minimális összeget, kb. fél dolcsit. nem tudom mi lehet a baj, de nagyon idegesítő... És volt már ilyen máskor is, de pár óra múlva újra engedte a fogadást. Talán az lehet a baj, hogy a minimális 4 dollárt legtöbbször kijátszom, hogy kevesebbel is lehessen fogadni?

Idézetet írta: Karsaly Dátum március 24, 2010, 09:48:46
20 dolcsi van a számlámon, és ugye a minimum 4 dollárral sem enged fogadni. Veszteni tegnap vesztettem este egy minimális összeget, kb. fél dolcsit. nem tudom mi lehet a baj, de nagyon idegesítő... És volt már ilyen máskor is, de pár óra múlva újra engedte a fogadást. Talán az lehet a baj, hogy a minimális 4 dollárt legtöbbször kijátszom, hogy kevesebbel is lehessen fogadni?

Valószínűleg az lehet a baj. Betfair hátránya, hogy 4 dollár a minimum tét, ami 20 dolláros kezdő bankodhoz képest valóban magas. Tudom, hogy ki lehet játszani, hogy kevesebb legyen a tét, de ezek szerint ez bezavar.

Nem biztos, hogy ez a baj, csak feltételezem. Más nem nagyon lehet. De igazából egyik kitétel sem tűnik összefüggőnek azzal hogy kijátszom a minimális tétet. Mert veszteni veszthetek akkor is ha 4 dolcsival fogadok, és pénz is elég van hozzá. Nem tudom.

Ismét megoldódott a helyzet magától. Újra enged fogadni, csak idegesítő, hogy amíg nem engedett, elment vagy 2 meccs, amire fogadni akartam...

Idézetet írta: Karsaly Dátum március 24, 2010, 12:05:31
Ismét megoldódott a helyzet magától. Újra enged fogadni, csak idegesítő, hogy amíg nem engedett, elment vagy 2 meccs, amire fogadni akartam...

Szia! Szerintem a gond az lehetett, h olyan meccsre akartál fogadni, ami Ausztráliában van. Ebben az esetben pénzt kell utalnod az Australian Wallet-re, és akkor azzal tudsz fogadni. De ezzel vigyázz, mert ahogy először pénzt utalsz át az ausztrál számlára, úgy kérnek majd Tőled személyi igazolvány másolatot, és egy lacimet igazoló másolatot, mindezt aláiratva egy ügyvéddel, orvossal, tanárral v politikussal. Én spec csak kitaláltam egy nevet, beleirtadm h PhD doktor az illető, és aláirtam. Hivatalos igazolást nem kérnek erről az emberről, és lenyomozni se tudják. Kb 2-3 hét alatt készültek el az igazolásaim feldolgozásával, utána tudtam a pénz átutalni a fő számlára (main wallet). Amig nem igazolják ezt vissza, addig természetesen tudsz fogadni még az Aus Wall.-ról is, bármilyen Ausztráliában futó (vagy annak térségébe tartozó) sporteseményre, viszont nem tudod a pénzt kifizettetni, vagy átrakni a fő számlára.

Tényleg ez lehetett a baj. Ausztrál volt az egyik csapat. Kösz jaaas!  :great:

Szivesen ;)
Akkor gondolom az ázsiai BLre akartál tenni, az Adelaide meccsére. Amelyik meccsnél, jobb oldalt megjelenik a csatolt képem, az az AUS Wallet-hez tartozik, igy amig nem nyitod meg azt a számládat, addig nem is tudsz ott fogadni.

Jaja, az volt az a meccs. De mindegy, nem olyan fontos, pár ausztrál meccs miatt nem nyitok új számlát. Majd fogadok másra. 

Sziasztok

Nem vagyok még Betfair felhasználó, szeretném megkérdezni hogy ez a stratégia:

http://www.onlinesportfogadas.info/oldalak/strategia1.html

valóban használható és sikeres is vagy sikeres lehet-e?

Köszönöm

Idézetet írta: JooSeHyuk Dátum március 29, 2010, 16:41:49
Sziasztok

Nem vagyok még Betfair felhasználó, szeretném megkérdezni hogy ez a stratégia:

http://www.onlinesportfogadas.info/oldalak/strategia1.html

valóban használható és sikeres is vagy sikeres lehet-e?

Köszönöm

Szia! Ennek a pontos megválaszolásához egy elég nagy adathalmazra lenne szükség, h meglásd milyen gyakorisággal alakul ki a 0-0ás végeredmény, és azt, h egy gól mennyire változtatja meg az x-re adott szorzó értékét. Ugye különbség lesz a szorzó változásában akkor is, ha az első percben jön az első gól, vagy a 89. percben. Igazából azt tanácsolnám, h ülj le vmelyik hétvégén a betfair elé, tegyél a kezed közelébe egy papirtömböt és egy tollat, és ird ki melyik meccsekre használnád ezt, mekkora tőkét tennél rá, stb... Utána ahogy gól van, ird fel h mit tennél akkor, hogyan változnak a szorzók, és mennyit nyernél az adott market-en. Bár egy nappal nem lehet teljes képet alkotni, pont ezért én rászánnék a helyedben 1-2 hónapot, tesztelve a rendszert. Ha valóban működik, érdemes bele fektetni, ha nem, akkor pedig csak pénzégetés lenne. Elég egyszerű, és jó stratégiának tűnik, szerintem elképzelhető h profitot termel, de ezt nem merem 100%osan kijelenteni.

Minden jót!

Ennek a stratégiának szerintem az a gyenge pontja, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy melyik csapat szerzi az első gólt. Ha egy jóval esélyesebb csapat játszik egy gyengébbel, és utóbbi csapat szerzi az első gólt, akkor könnyen lehet, hogy az X back szorzója nem emelkedni, hanem csökkenni fog a gól után.

Be tudtok lépni a betfair-re? 20 perce léptem be, most akartam fogadni, de a visszaszámlálás 3. másodpercénél kilökte a fogadásomat, és nem helyezte el. Utána kiléptem, hátha ez lehet a baj, és újra be akartam lépni, de be se enged.