Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Sziasztok!

Lenne egy kisebb gondom. Spreading betnél nem lehet alkalmazni azt a módszert, hogy kevesebb mint 2 euro/dollár-t rakok meg?
back és lay oddsnál simán megy, itt viszont amikor megvan a két tét és a 2eurosat törölni akarom a másikat meg átírni a helyes értékre (ami matched lesz) egyszerűen nem történik semmi, hiába kattintok a submit-ra
Valakinek esetleg van ötlete?

Valaki kipróbálná,hogy tud e rakni kevesebbet a minimum 2 eurónál?
Pl a ma esti Real - Barca total corners-nél

Idézetet írta: sirdond Dátum április 10, 2010, 15:21:24
Valaki kipróbálná,hogy tud e rakni kevesebbet a minimum 2 eurónál?
Pl a ma esti Real - Barca total corners-nél

Szia!

Spreading bet-nél nem lehet rakni 2 egységnél kevesebbet.

Valószínűleg először és utoljára vettem ki betfair-től pénzt magyar kártyára. Április 3.án igényeltem a kifizetést, azt írták, h 4-5 munkanap. Ez pénteken járt le. Ma megnéztem a bankszámla egyenlegét, semmi változás rajta. Írtam Nekik egy mail-t, mire visszaírtak, h az Ő bankjuk már hétfőn megcsinálta kiutalást, keressem fel a bankomat, hátha ott van valami gond. Előbb hívtam fel Őket, természetesen semmilyen tranzakciót se látnak, ami függőben lenne. Ez Magyarország, 2010  :great:

Betfair-t szeretem, soha nem volt még gondom a kifizetéssel, ha nem kértem gyorsított kifizetést, akkor is kint volt a pénz 2-3 nap alatt. Gyorsított kifizetéssel pedig volt olyan h még aznap megkaptam, bár az esetek többségében másnap reggel.

Vicc az, ami itthon van. Még pár évtized, és elérjük a Balkán szinvonalát :great: :redchug:

Esetleg válts bankot. Itt is vannak szar bankok, képesek direkt késleltetni a pénzt, meg a dolgozók nagy részének fingja sincs, hogyan működik az egész rendszer, és van normális bank is, ahol nem szopatnak ilyesmivel.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 12, 2010, 12:08:17
Esetleg válts bankot. Itt is vannak szar bankok, képesek direkt késleltetni a pénzt, meg a dolgozók nagy részének fingja sincs, hogyan működik az egész rendszer, és van normális bank is, ahol nem szopatnak ilyesmivel.

Itthon is német bankot választottam, de tök nagy hülyeség volt. Töröltetem is a számlát a francba, de azért azt még megvárom h írják jóvá a kivett összeget ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum április 12, 2010, 10:00:59
Valószínűleg először és utoljára vettem ki betfair-től pénzt magyar kártyára. Április 3.án igényeltem a kifizetést, azt írták, h 4-5 munkanap. Ez pénteken járt le. Ma megnéztem a bankszámla egyenlegét, semmi változás rajta. Írtam Nekik egy mail-t, mire visszaírtak, h az Ő bankjuk már hétfőn megcsinálta kiutalást, keressem fel a bankomat, hátha ott van valami gond. Előbb hívtam fel Őket, természetesen semmilyen tranzakciót se látnak, ami függőben lenne. Ez Magyarország, 2010  :great:

Betfair-t szeretem, soha nem volt még gondom a kifizetéssel, ha nem kértem gyorsított kifizetést, akkor is kint volt a pénz 2-3 nap alatt. Gyorsított kifizetéssel pedig volt olyan h még aznap megkaptam, bár az esetek többségében másnap reggel.

Vicc az, ami itthon van. Még pár évtized, és elérjük a Balkán szinvonalát :great: :redchug:

Megkaptam a pénzt ;D Esküszöm, ha bunkó vagyok, rögtön megoldódik minden :great:

Idézetet írta: jaaas Dátum április 12, 2010, 09:51:10
Szia!

Spreading bet-nél nem lehet rakni 2 egységnél kevesebbet.

Köszi, akkor jól sejtettem :(

Esetleg van valami különösebb oka,hogy miért nem?

Idézetet írta: sirdond Dátum április 13, 2010, 18:00:24
Köszi, akkor jól sejtettem :(

Esetleg van valami különösebb oka,hogy miért nem?

Nem tudom h miért lehet, én is csak kipróbáltam, de nem engedte. Ilyenekre nem nagyon szoktam fogadni, igy sajnos pontos infót nem tudok mondani.

en Raiffeisennel vagyok eddig meg semmi problemam nemvolt kifizetessel (2-3 nap mindig mondjuk igaz én vasarnap szoktam kivenni akkor meg nemdolgozik senki :)

Idézetet írta: jaaas Dátum április 13, 2010, 18:04:34
Nem tudom h miért lehet, én is csak kipróbáltam, de nem engedte. Ilyenekre nem nagyon szoktam fogadni, igy sajnos pontos infót nem tudok mondani.

Rendben, még egyszer köszi,hogy megnézted

Üdv!

A betfair-nél meg lehet nézni valahogy a napi meccseket, sorrendbe rakva, ahogy kezdődnek aznap? Fociban.

Idézetet írta: Karsaly Dátum április 16, 2010, 16:07:55
Üdv!

A betfair-nél meg lehet nézni valahogy a napi meccseket, sorrendbe rakva, ahogy kezdődnek aznap? Fociban.


Ilyen lehetőség nincs, de én erre használom az expekt-et. Ott rámész a nyereményszorzók feliratra, és időrendbe vannak állitva a napi meccsek.

Ez tényleg jó, eddig a betexplorer oldalt használtam. Csak az a baj, ha a betfair-en van olyan meccs, ami az expekten nincs. Bár úgy tudom az expektnél nagyobb a kínálat.