Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

csacsa44 és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Karsaly Dátum április 16, 2010, 21:24:36
Ez tényleg jó, eddig a betexplorer oldalt használtam. Csak az a baj, ha a betfair-en van olyan meccs, ami az expekten nincs. Bár úgy tudom az expektnél nagyobb a kínálat.

Mindegyik oldalon van olyan meccs, ami a másikon nincs. De a fontosabb, kiemelt meccsek fent vannak. Nálam ez vált be, hiszen igy expekten rögtön átlátom h milyen fogadható meccsek lesznek, és még időrendbe is tudom állitani. Unibet-en is használható ez, de csak 4 órás nézettel, azaz az elkövetkező 4 óra eseményeit láthatod.

Hello beakarok lépni a Betfairre ,de nem enged beírom a felhasználót + jelszót és kitörlödik és semmi, nem lép be.
Mit lehet tenni ilyenkor ?

nálam jó...
próbáld meg kitörölni a sütiket és utána belépni, vmi a böngésződdel lehet...

Ja nyugi nem kell izgulni tényleg a böngésző volt sz@r meg a gépem is frissítésre szorul már, kösz.

Most regisztráltam magam erre az oldalra, betfairre néhány napja, tehát ismerkedek vele (sportfogadással komolyabban(?) kb 7-8 hónapja foglalkozom. Betfairen nézem, hogy a Barca-Xerez meccsre back-be lehetett fogadni 1000-es oddsért arra, hogy a végeredmény 3-0 lesz (kb 30. percben, 2-0 ás eredménynél), ugyanígy arra is, hogy az eredmény változatlan marad.
Azóta a Xerez már lőtt egy gólt, tehát a fenti kimenetelek már nem jöhetnek be, de a kérdésem: A lay-elő fogadó ilyet hogy mert megtenni?? Nem értékelte kicsit túl a dolgokat?? Ha lett volna benn pénzem, biztos megfogadtam volna, hiszen gondoljunk csak bele, 2 dollár téttel, ha eltalálom valamelyiket, kb 400 eft nyereményem lett volna. Szerintem ez így hamar buktához vezet az illetőnél. Hiszen képzeletbeli 1000 Barca-Xerez meccsből nem csak egyen nem születne gól a 30-90. perc között szerintem, hanem az esetek több százalékában. Eddig nem ilyen fogadásokban gondolkodtam - de úgy látszik érdemes figyelni az ilyesfajta szerintem brutális eltérésekre is - hanem sok egyes kötésű meccs, úgy hogy a találati arány és az oddsok pozitív egyenleget mutassanak. Ezt egyébként most tesztelem egy excel táblában, hogy milyen találati arányhoz milyen átlag szorzó jut. Kicsit elkalandoztam a végére :)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 24, 2010, 19:16:54
Most regisztráltam magam erre az oldalra, betfairre néhány napja, tehát ismerkedek vele (sportfogadással komolyabban(?) kb 7-8 hónapja foglalkozom. Betfairen nézem, hogy a Barca-Xerez meccsre back-be lehetett fogadni 1000-es oddsért arra, hogy a végeredmény 3-0 lesz (kb 30. percben, 2-0 ás eredménynél), ugyanígy arra is, hogy az eredmény változatlan marad.
Azóta a Xerez már lőtt egy gólt, tehát a fenti kimenetelek már nem jöhetnek be, de a kérdésem: A lay-elő fogadó ilyet hogy mert megtenni?? Nem értékelte kicsit túl a dolgokat?? Ha lett volna benn pénzem, biztos megfogadtam volna, hiszen gondoljunk csak bele, 2 dollár téttel, ha eltalálom valamelyiket, kb 400 eft nyereményem lett volna. Szerintem ez így hamar buktához vezet az illetőnél. Hiszen képzeletbeli 1000 Barca-Xerez meccsből nem csak egyen nem születne gól a 30-90. perc között szerintem, hanem az esetek több százalékában. Eddig nem ilyen fogadásokban gondolkodtam - de úgy látszik érdemes figyelni az ilyesfajta szerintem brutális eltérésekre is - hanem sok egyes kötésű meccs, úgy hogy a találati arány és az oddsok pozitív egyenleget mutassanak. Ezt egyébként most tesztelem egy excel táblában, hogy milyen találati arányhoz milyen átlag szorzó jut. Kicsit elkalandoztam a végére :)

Nem a lay oldalon láttad véletlenül? Mert ilyenek nem szoktak előfordulni!

Szia Tibi!

Nem a lay oldalon volt, hanem a back-en ( csak magam miatt kék hátterű volt :))

Egyébként én is meglepődtem rajta, mivel az utána következő odds csupán 29-es volt, tehát vagy a layelő nem volt hozzáértő, vagy én értek félre valamit??

Hello!
Fontos lenne Betfairon csináltam egy acountot és következő napra zárólta is ez mitől lehet nem fizettem be azért vagy mert valamit elkövettem (amugy kiprobáltam a geeks toyt programot és ahoz kel az Betfair account de a Geeks Toy elvileg lehet használni)?
Kérem írjátok le micsináljak.
Választ előre köszönöm.

Ezt írja ki:

Acces to this account is denied – this account has been closed
Please contact the Helpdesk if you have any questions

Az azért volt 1000-es szorzó, mert valaki félreütötte. Előfordul az ilyen. Ha valaki megnézi a szerdai DVSC-Paks meccset láthatja, hogy valaki sikeresen fogadott 1,01-es szorzóval a Debrecen győzelmére 250 eurós összeggel.

Amúgy ha ki fogsz egy ilyet, akkor mindenkép nyersz egy zsák lóvét akkor is ha layeled utánna....nyilván nem annyit, de garantáltan.

Idézetet írta: strictly Dátum december 03, 2009, 22:32:44
Üdv!

Rátaláltam a Betfair irodára, és látom, hogy adnak 30 eurós freebet-et. Az lenne a kérdésem, hogyha az első fogadást elbukom, akkor a pénzem valódi pénzként, vagy bónuszként írják jóvá? Tehát egyszerre le tudom utalni, vagy forgatni kell? Az angoltudásom hagy kívánnivalót maga után...
Előre is köszi a választ!

A Betfair.com  ügyfélszolgálata magyar nyelven is elérhető! A felhasználók [email protected] emailcímre küldhetik kérdéseiket.
Az új regisztrálók az első fogadásukra 25 euró szabad fogadást kapnak, amelyet ha bármely eseményre egyben feltesznek (oddsra vagy eseményre való tekintet nélkül) és azt elveszítik, a Betfair 48 órán belül készpénzben visszatéríti az összeget.Tehetsz back vagy lay fogadást is.

Na ennek a hírnek, hogy az ügyfélszolgálat magyarul is elérhető kifejeztten örülök.

Azt nem tudja megmondani valaki hogy mennyi a maximális a tét amivel lehet fogadni és mekkora a maximális megnyerhető összeg ? Köszönöm

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 21, 2010, 12:58:35
nálam jó...
próbáld meg kitörölni a sütiket és utána belépni, vmi a böngésződdel lehet...

Hát megint baszakszik és nem enged belépni , mit kellene tennem, hogy be tudjak lépni  ?
Blokkolja vagy mit csinál a gép .

Sziasztok!

Régebben valahol itt a fórumon olvastam, hogy a Betfair-en van lehetőség arra, hogy kombi szelvényt layeljek.
Tud valaki segítenni abban ezt hogyan tudom megcsinálni, én sajnos nem jövök rá?

Elég sokat olvasgattam a Betfair működéséről és úgy érzem sikerült is megértenem, de most nézek egy konkrét eseményt, a Chekhovskie Medvedi - Barcelona Borges kézimeccset, aminek a Barcelona az esélyese (1,21-es back szorzó van rá). Döntetlenre 11,5 a back szorzó, ami szintén helyén van, hiszen elég kicsi rá az esély, de a lay szorzó viszont 13!  :o Ez hogy lehet? Hiszen arra, hogy döntetlen legyen, minimális az esély. Vagy lehet én nem értem még teljesen a Betfair lényegét  :D