Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: dynand Dátum május 17, 2010, 20:07:36
Elég sokat olvasgattam a Betfair működéséről és úgy érzem sikerült is megértenem, de most nézek egy konkrét eseményt, a Chekhovskie Medvedi - Barcelona Borges kézimeccset, aminek a Barcelona az esélyese (1,21-es back szorzó van rá). Döntetlenre 11,5 a back szorzó, ami szintén helyén van, hiszen elég kicsi rá az esély, de a lay szorzó viszont 13!  :o Ez hogy lehet? Hiszen arra, hogy döntetlen legyen, minimális az esély. Vagy lehet én nem értem még teljesen a Betfair lényegét  :D

Nagyon nem érted :)
A lay szorzó nem úgy működik mint a back. Ha 13-as odds-t layelsz akkor 12 egységet kockáztatsz azért, hogy nyerj 1-et

Na újra elolvastam a lay szorzó működését, és végre leesett a tantusz  :ok: 
Azért köszi a választ  ;)

Idézetet írta: dynand Dátum május 17, 2010, 21:32:48
Na újra elolvastam a lay szorzó működését, és végre leesett a tantusz  :ok: 
Azért köszi a választ  ;)


hello

töltsd le ezt...

a lay mindig magasabb a backnel
És igen, te még biztosan nem erted a Betfair lenyeget :D
leirva lehet bonyolult ha van penzed az irodanal és elkezdel jatszani "Mi lenne ha?" jatekot fogadas nelkul akkor kb 1 percbe tart megerteni :D

igen a LAY mindíg magasabb a BACK-nél
legegyszerűbben úgy tudod megérteni, hogy a BACK mintha te vennél az irodától, a LAY pedig mintha te lennél az iroda és te ajánlanál ki oddsot az eseményre...
nyílván magasabb oddsot kell ajánlanod, mint a piacon lévő legmagasabb (BACK) odds

GL

Kösz a infót mindenkitől, de szerencsére már értem hogy működik ez a back-lay dolog  :great: Remek ötlet ez a betting exchange, valószínű be is fizetek egy keveset, hogy kipróbáljam 8)

#126 május 21, 2010, 13:59:56, benson
Betfair Mobile-t használja valaki? Az a bajom vele, hogy tétnek csak egész számot (egész eurót) fogad el, és szeretném megtudni, hogy ez vajon készülékfüggő-e.

Itt: https://lite.betfair.com/ ugyan engedi a nem egész téteket is, viszont az oldal nem olyan sokoldalú, mint a progi.

Hello!

A Betfair bankkártya regisztráláskor kéri a bankkártyámon szereplő becenevemet (nickname). De nekem nincs ilyen. A kártyán szereplő teljes nevem nem fér ki oda, pedig nem is hosszú. Tudna segíteni vki, hogy mit kéne odaírnom? Egyébként visa electron kártyám van.

Köszönöm.

Üdv.

Sziasztok!
Lenne gy pár kérdésema  betfair bónusszal kapcsolatban.
Az egyik az, hogyha vesztek az első fogadásnál és visszaadják a pénzt, akkor egyből ki tudom e venni. Ebben a leírásban nem látom ennek akadályát: http://promo.betfair.com/sports/football/hu/tc.html
A másik, hogy Netellerrel lehet e ki-be fizetni az oldalra?

hello,

netellerrel lehet befizetni, depositnál ki tudod választani, a bónuszt nem tudom... én nem akartam kivenni

Még nem fizettem be a betfairhez, de ma erősen gondolkodok, hogy megtörténjen e! A gondom az, hogy még mindig nem tudom a tippeket kombiba tenni! Tehát három tenisz meccset szeretnék kombiba feltenni Serena Williams + Jankovic + Nadal győzelmét.
Tehát back oddsokkal szeretném meg tenni őket kombiba!
Kérem aki kiismerte a betfairt, s tudna segíteni az feltétlenül szóljon!
Előre is köszönöm!  :cya:

#131 június 02, 2010, 10:21:49, benson
Idézetet írta: Titti7 Dátum június 02, 2010, 09:21:24
Még nem fizettem be a betfairhez, de ma erősen gondolkodok, hogy megtörténjen e! A gondom az, hogy még mindig nem tudom a tippeket kombiba tenni! Tehát három tenisz meccset szeretnék kombiba feltenni Serena Williams + Jankovic + Nadal győzelmét.
Tehát back oddsokkal szeretném meg tenni őket kombiba!
Kérem aki kiismerte a betfairt, s tudna segíteni az feltétlenül szóljon!
Előre is köszönöm!  :cya:

Multiples - erre kattints felül, aztán bal oldalon kiválasztod a Tennis Coupons-t, és középen megjelennek a meccsek. Ráklikkelsz a back szorzókra, aztán jobb oldalon a Treble-hez beírod a tétet, majd View Odds, és Place Bets.
Kép mellékelve.
Sok sikert itt is!  :great:

Idézetet írta: benson Dátum június 02, 2010, 10:19:10
Multiples - erre kattints felül, aztán bal oldalon kiválasztod a Tennis Coupons-t, és középen megjelennek a meccsek. Ráklikkelsz a back szorzókra, aztán jobb oldalon a Treble-hez beírod a tétet, majd View Odds, és Place Bets.
Kép mellékelve.
Sok sikert itt is!  :great:

De ha kombikat akarsz játszani, nem ajánlom a betfairt. olyankor, valahogy kisebbek az oddsok.

Köszönöm a felvilágosítást!  ;)  :cya:

igen, kombira nem jó, mert akkor az iroda adja neked a szorzót... ennél a többi fogadó jobb oddsot kínál, persze azt csak single-ben