Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: gomes66 Dátum június 02, 2010, 10:52:08
igen, kombira nem jó, mert akkor az iroda adja neked a szorzót... ennél a többi fogadó jobb oddsot kínál, persze azt csak single-ben

Ezek szerint a kombis profitból akkor már nem is fogják az 5% jutalékot levonni? Én is csak single tippeket teszek náluk, de azért kíváncsi lennék erre.

de sztem levonják a kombiból is

Sziasztok

Most akarok befizetni, olyan kérdésem lenne, hogy mi történik ha pl 2-es szorzóval fogadok valakire hogy nyer, de meccs közben az ellenfél rúg egy gólt, ilyenkor a szorzó értelemszerűen megugrik, ilyenkor nekem is jár a nagyobb szorzó, vagy törölnöm kell olyankor a régi fogadást, vagy hogy működik? Ezt a részét még nem igazán vágom a dolgoknak. Plusz a %-ok mit is jelentenek?

köszi

Idézetet írta: csabxs Dátum június 02, 2010, 19:45:25
Sziasztok

Most akarok befizetni, olyan kérdésem lenne, hogy mi történik ha pl 2-es szorzóval fogadok valakire hogy nyer, de meccs közben az ellenfél rúg egy gólt, ilyenkor a szorzó értelemszerűen megugrik, ilyenkor nekem is jár a nagyobb szorzó, vagy törölnöm kell olyankor a régi fogadást, vagy hogy működik? Ezt a részét még nem igazán vágom a dolgoknak. Plusz a %-ok mit is jelentenek?

köszi

Szia!

Még nem fogadtam Betfairen, de megkísérlem a segítségnyújtást. :) Ha már a 2-es szorzós tipped elfogadásra került, tehát megköttetett a business, akkor  te azon az odds-on fogadtál és kész. (Gondolj bele, ha akárhol teszel live-ba, akkor az a további történésektől változatlan marad.) Akkor jár a nagyobb odds, ha megfogadod azon is :)

A százelékok:

BACK oldalon: Azt mutatja, hogy mennyit kell feltenned ahhoz, hogy 1 egységet visszakapj (az összes kimenetelt megfogadva). ha mindent (pl: h-d-v) megfogadsz, akkor pl 100,6 ft-ot kell feltenned összesen ahhoz, hogy 100 Ft-ot visszakapj. Ha a mutató 100 % alatt van, akkor az arbitrázs, tehát megfelelő tételosztással mindenképp nyersz.

LAY oldalon: Azt mutatja, hogy ha minden lehetséges kimenetelt megfogadnak nálad, akkor 100 Ft-ból mennyit kapsz vissza. Biztos nyereség tehát 100% felett van.

Ilyeneket nem fogsz találni, mert elviszik a profik, pláne megfogadni. Viszont mutatja a piac jóságát, a verseny élességét.

Ha tudok még segíteni, kérdezz bátran. Remélem érthető voltam. :)

Üdv.

Köszi szépen a segítséget, akkor ha kötök egy fogadást 2-es szorzóval és felmegy mondjuk 8-ra a szorzó akkor nem törölhetem a régit, de köthetek újat gondolom. Akkor így már világos, azt hittem itt is van cash-in.

Idézetet írta: csabxs Dátum június 02, 2010, 20:32:34
Köszi szépen a segítséget, akkor ha kötök egy fogadást 2-es szorzóval és felmegy mondjuk 8-ra a szorzó akkor nem törölhetem a régit, de köthetek újat gondolom. Akkor így már világos, azt hittem itt is van cash-in.

Na jól nézünk ki, én meg nem tudom, mi az a cash-in :-\

Egyébként fenntartom, amit írtam, szerintem úgy van, mivel ha valaki elfogadta az oddsodat (vagy te az övét), akkor kétlen hogy visszavonhatnád, ha már fogadtatok. Sőt biztos

Szívesen, és remélem helyes dolgokat írtam..

Üdv.

A cash in olyan, hogy (unibeten van) fogadsz élőben arra hogy mondjuk nyer A, de meccs közbe gól lő B, akkor van lehetőség a megtett tét egy részét kivenni, pl megtettél 10 fontot akkor 7 körül kiveheted. De javítson ki valaki ha nem így van.

A Ca$h-In:

Az események közben lehetősége van egy aktuális fogadást beváltani, mielőtt eldőlne az eredmény.

Ezek a példák világítják meg a legjobban:

1. példa:
A Barcelona – Valencia mérkőzésen az eredmény félidőben 0-0. Ön £10-os tétet helyez el arra, hogy a Barcelona nyer, 2,00-es nyereményszorzóval. A második félidő első néhány perce után a Barcelona rúg egy gólt, és 1-0-val átveszi a vezetést. A Barcelona nyereményszorzója most megváltozott 1,10-re, de Ön úgy gondolja, hogy a Valencia jól játszott, és számos kihagyott lehetőségük volt, úgyhogy a döntetlen, vagy akár még a Valencia győzelme is lehetséges. Lehetőséget kap arra, hogy a Ca$h-Innel beváltsa tétjét, és azonnali, £17-os kifizetést kapjon. Így az Ön nyereménye biztos, és ki is van fizetve, akármi történik a játék hátralevő részében.

2. példa:
A Barcelona – Valencia mérkőzésen az eredmény félidőben 0-0. Ön £10-os tétet helyez el arra, hogy a Barcelona nyer, 2,00-es nyereményszorzóval. A 65. percben az állás még mindig 0-0, és a Barcelona nyereményszorzója most már 3,00. A döntetlen, vagy a Valencia győzelme valószínű. Tétje teljes elvesztése helyett inkább menti, ami még megthető, és elfogadja a Ca$h-In ajánlatot, és azonnali, £5,70 összegű kifizetést kap.

Idézetet írta: TiB Dátum június 09, 2010, 09:45:33
Az újonnan regisztrálók, most egy háromkérdéses teszt kitöltésével 10 dollárt nyerhetnek, ha jól értem a promójukat :) Kár, hogy csak az újak kapnak...


Hol is van ez a teszt? én nem látom sehol :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 09, 2010, 09:45:33
Az újonnan regisztrálók, most egy háromkérdéses teszt kitöltésével 10 dollárt nyerhetnek, ha jól értem a promójukat :) Kár, hogy csak az újak kapnak...

Poénból kitöltöttem a tesztet: elsőre válasz Teddy Sheringham, másodikra Helen Chamberlain, harmadikra pedig Thomas Brolin, szerintem. :)

Valaki meg tudná mondani, hogy BF pontok mire jók? Tavaly Vagyis tegnap pókereztem náluk egy kicsit, és van néhány pontom.


Fogadásnál arra jó, hogy minél több van, annál kevesebb %-ot vesz le a profitodból. Nem tudom, hogy a kettő ugyanaz-e, mert annak is BF pontok a neve.

Az lenne a kérdésem hogy mit jelent a Betfair keretein belül ez a dolog

24-én lenulláztam magamat elbuktam az összes pénzt és 26 án este 20 euro volt a számlámon és egy refer and earn promotion  írással . Ezt a 20 eurot miért kaphattam és ezt kötik e valamilyen szabályhoz hogy hogayn kell megjátszanom , kösz

Idézetet írta: Babu Dátum június 15, 2010, 14:58:56
Az lenne a kérdésem hogy mit jelent a Betfair keretein belül ez a dolog

24-én lenulláztam magamat elbuktam az összes pénzt és 26 án este 20 euro volt a számlámon és egy refer and earn promotion  írással . Ezt a 20 eurot miért kaphattam és ezt kötik e valamilyen szabályhoz hogy hogayn kell megjátszanom , kösz

sztem ez az első befizetésre járó freebet, ha bukod az első fogadásod visszatérítik 20 euro összegben...

Azt tudja valaki hogy mit jelentenek ezek a Betfair Holiday Balance és a Betfair Points Balance , ezek mire jók és mit lehet ezekkel kezdeni ?

fogadasnal ha elersz bizonyos szamu pontot akkor csokkentik az alap 5% levonast (de semmi komoly azonkivul mire viszonylag alacsonyra lemenne addigra ugyis radbasszak a Premium Chargeot), ez a pont hetente 15%al csokken kiveve ha beallitod hogy holiday igy azon a heten nemvonjak le igaz ha fogadsz akkor nem is kapsz pontot


sziasztok

Ha fizetek be betfair-re van olyan mező hogy nick-name oda mit írjak? csak 1 név szerepel a kártyámon. (junior max) köszi