Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

sleve és 5 vendég van a témában


kapsz 10 eurot ha fogadsz 10 ért :)

Tit tudtátok, hogy van ennek a Betfairnek magyar ügyfélszolgálata is?:D
Én meg angolul  sza*akodok... :D

[email protected]

"Ha regisztrálva és bejelentkezve vagy, akkor van egy még látványosabb szemléltető eszköz. A nyelvválasztó legördülő lista alatt van egy Options felirat. Ha erre rákattintasz és a "Display what if figure"-t bejelölöd, akkor az odds és tét megadás után (anélkül, hogy megetennéd a fogadást) az egyes kimeneteleknél egy ">>" jel után megjelenik, hogy mennyit nyersz (zölddel) vagy buksz (pirossal) az adott kimenetel bekövetkezése esetén"


Ezt merre felé találom?

Idézetet írta: csimav Dátum augusztus 10, 2010, 09:20:14
Tit tudtátok, hogy van ennek a Betfairnek magyar ügyfélszolgálata is?:D
Én meg angolul  sza*akodok... :D

[email protected]
Persze, már volt szó róla a fórumon.

 Ha a betfair en fogadni akarok akkor a következő írás jelenik meg: "An internal error has occurred."  Mi lehet ez és mi a teeendő?

Idézetet írta: prcsaba Dátum augusztus 14, 2010, 21:30:38
Ha a betfair en fogadni akarok akkor a következő írás jelenik meg: "An internal error has occurred."  Mi lehet ez és mi a teeendő?

Szerintem valamilyen belső hiba lehet , ha volt már valakinek ilyen akkor az úgyis meg fogja írni ,de a biztos tipp kérdezd meg a magyar betfairtől írjál nekik .

2003 óta fogadok online, a US Openről soha az életben nem adott egy iroda sem streamet, mert Európában kizárólagos közvetítése joga van az Eurosportnak, és ez még így is marad jópár évig. Ami nem jó, mert nálam az Eurosport képe elég jópár mp-es késéssel jön, nem lehet normálisan tradelni a Betfairen. Az Ausztrál Openről nincs kizárólagos joguk, így arról szokott lenni stream (10€-ért), bár emlékszem idén sokszor istentelenül szaggató volt a stream, remélem jövőre normális lesz.

Idézetet írta: csimav Dátum augusztus 09, 2010, 13:08:23
Bet365 meg Unibet szerintem ad rá steamet majd, de azt hiszem ilyenkor csak fizetőst szoktak adni, általában bónuszként visszaadják:)

Általában azt szoktam olvasni, hogy náluk talán a leggyorsabb a kifizetés. Valaki írna erről? Olyat is olvastam már, hogy az első előtt hitelesített közüzemi számlát is kérnék (másolat). Ez egyedi eset lehetett vagy ez a normális menet? ???

2-3 nap alatt megvan a kifizetes
nemtudom mostanaban mikor kernek szamlat de egyszer biztosan fognak az tuti :) (en mondjuk speciel csak bankkartyat meg hitelesitett szemelyit kuldtem az is eleg volt nekik)

Szisztok!

Tudja esetleg valaki, hogy a Betfair-en, hogy lehet új fogadást létrehozni? Pl.: eddig csak U/O 2,5 fogadási lehetőség adott egy meccsre, és én pedig "5 or more golas"-t szeretnék lay-elni. Ezeket az iroda adja meg vagy én is tudok létrehozni? Előre is köszi!

Idézetet írta: gambler Dátum augusztus 28, 2010, 14:26:10
Szisztok!

Tudja esetleg valaki, hogy a Betfair-en, hogy lehet új fogadást létrehozni? Pl.: eddig csak U/O 2,5 fogadási lehetőség adott egy meccsre, és én pedig "5 or more golas"-t szeretnék lay-elni. Ezeket az iroda adja meg vagy én is tudok létrehozni? Előre is köszi!

Ezeket az iroda adja meg

A tegnap olvastam, hogy a Betfair kapta a legjobb sportfogadási iroda díjat.

Sziasztok. Bónuszzal kapcsolatban lenne a kérdésem. Most 25 E bónusszal reklámozzák magukat. Akkor az azt jelenti, hogy én felrakok 25 eurót, azzal egyszer fogadok egy kombi fogadást (tökminegy milyen oddszal) és ha bukom, visszakapom bónuszba azt a pénzt. De mi van ha nyerek, akkor nincs bónusz?

Szia!
Tudtommal úgy müxik, hogy 25 euróért(vagy más devizában, de 25-ért) megteszel egy meccset. A min. odds 1,20. Ha bejön, ha nem akkor is kapsz +25 pénzt.
Ha nem így van, akkor valaki javítson ki. :)

Idézetet írta: Cerooo Dátum augusztus 30, 2010, 23:49:07
Sziasztok. Bónuszzal kapcsolatban lenne a kérdésem. Most 25 E bónusszal reklámozzák magukat. Akkor az azt jelenti, hogy én felrakok 25 eurót, azzal egyszer fogadok egy kombi fogadást (tökminegy milyen oddszal) és ha bukom, visszakapom bónuszba azt a pénzt. De mi van ha nyerek, akkor nincs bónusz?

Így van, ha nyersz, nincs bónusz.

http://promo.betfair.com/tandcs/en-newlp25.htm