Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


úú, ez elkerülte a figyelmemet valahogy. na nem baj.
köszi a segítséget  :beerchug:

Üdvözlet, új vagyok a fórumon, oylan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy olvastam több helyen , hogy hogyan lehet betfairen kijátszani a minimum 4 dolláros tétet, és akár 1 vagy 0,1 tétet rakni. Több magyar és külföldi oldalon is találtam rá példát, mind1ik ugynaaz volt, megcsináltam, de nem működött. Csak nekem nem működik, vagy kiküszöbölte ezt a lehetőséget a Betfair? Vagy esetleg már más módszerrrel működik csak? Én mait találtam, az Back esetén, sokkal nagyobb szorzot megadni 4es téten, majd utána erre rámenni 5tétre átírni így lesz 4 tét és 1 tét , 4est törölni 1esen átírni az aktuális odds-ot és elvileg kész lenne de mégsem működik:(. Kérlek segítsetek, Előre is köszönöm.

Hello mindenkinek!
Hallottam hogy a Betfair-en lehet fogadást kínálni is, és így azt kérdezném hogy pl van 20 ezrem fennt a számlámon, és mondjuk valamilyen meccsen a hazai győzelemre 2szeres szorzót kínálok. Fogad rá egy srác mondjuk 20 ezerrel, akkor mind a 20 ezremet kockáztatom, így elvileg más már nem tud rakni fogadás az én kínálatomban? Leegyszerűsítve: van fennt 20 rugóm és a hazai 2szeres szorzóra nemtudnak több pénzt felrakni, mint amennyit nyertes fogadás esetén ki tudnék fizetni nekik , ugye?
(bocsi ha érdekesen fogalmazok, csak kissé kóma vagyok)

Idézetet írta: Tamás342 Dátum szeptember 25, 2010, 19:11:58
Hello mindenkinek!
Hallottam hogy a Betfair-en lehet fogadást kínálni is, és így azt kérdezném hogy pl van 20 ezrem fennt a számlámon, és mondjuk valamilyen meccsen a hazai győzelemre 2szeres szorzót kínálok. Fogad rá egy srác mondjuk 20 ezerrel, akkor mind a 20 ezremet kockáztatom, így elvileg más már nem tud rakni fogadás az én kínálatomban? Leegyszerűsítve: van fennt 20 rugóm és a hazai 2szeres szorzóra nemtudnak több pénzt felrakni, mint amennyit nyertes fogadás esetén ki tudnék fizetni nekik , ugye?
(bocsi ha érdekesen fogalmazok, csak kissé kóma vagyok)

Hitel nincs, csak annyit tudsz veszteni amennyi a számládon van.

#259 szeptember 25, 2010, 19:25:20, Tamás342
Akkor jó, hogy ezt kiküszöböli a rendszer...csak nemtudtam eddig hogy ezt kiküszöböli a rendszer, ezért nem mertem belevágni. Köszi szépen a választ!

1 kérdés azoknak akik inkább fogadást kínálnak. Melyik a jobb hosszútávon kínálni inkább, a papírforma meccseket (1,5 odds vagy azalatt) vagy a nagyon 3 esélyes meccseket?

Persze, hogy kiküszöböli, úgy nem is tudsz rakni hogy minuszba menj.

Az Asian Handicap 0 ugye itt is úgy működik mint máshol és ez a DrawNoBet-nek felel meg? (Azért kérdem mert kicsit furcsának találom, hogy egy mérkőzésnél mind a két esetet megadja mint fogasási lehetőséget.)

#262 szeptember 26, 2010, 10:55:52, executor
Idézetet írta: Ksgrgo Dátum szeptember 24, 2010, 11:27:56
Üdvözlet, új vagyok a fórumon, oylan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy olvastam több helyen , hogy hogyan lehet betfairen kijátszani a minimum 4 dolláros tétet, és akár 1 vagy 0,1 tétet rakni. Több magyar és külföldi oldalon is találtam rá példát, mind1ik ugynaaz volt, megcsináltam, de nem működött. Csak nekem nem működik, vagy kiküszöbölte ezt a lehetőséget a Betfair? Vagy esetleg már más módszerrrel működik csak? Én mait találtam, az Back esetén, sokkal nagyobb szorzot megadni 4es téten, majd utána erre rámenni 5tétre átírni így lesz 4 tét és 1 tét , 4est törölni 1esen átírni az aktuális odds-ot és elvileg kész lenne de mégsem működik:(. Kérlek segítsetek, Előre is köszönöm.

Szia!

Működik az, csak időnként nem. Hogy pontosan hogy kell, arról van is itt egy leírás a fórumon.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.msg44217.html#msg44217

Idézetet írta: executor Dátum szeptember 26, 2010, 10:49:12
Szia!

Működik az, csak időnként nem. Hogy pontosan hogy kell, arról van is itt egy leírás a fórumon.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.msg44217.html#msg44217

Az ott leírt módszer működik. Igaz layban próbáltam, de szerintem backban is ugyanúgy működik!

Csak figyelj arra, hogy ugye lay-nél nagyon alacsonyat kell rakni, pl. 1,01-et, amit biztosan nem visznek el, hisze fölötte tele van, backnél pedig irreálisan nagyot, mondjuk 1000-esre. Nem viszik el, mivel sok van alatta.

Sziasztok!Új vagyok itt,engem a betfair fogadások érdekelnek,szeretnék egy konkrét példát a fogadócserénél látni.Köszönöm előre is.

Betfair - a promóciókra érvényes általános feltételek - magyarul
https://promotions.betfair.com/termshun/

Menniyre jó az iroda? Megbízható nem vernek át? Ezen meg a Gamebookersen gondolkodok hogy regisztrálok.El tudnátok mondani az eddigi véleményeiteket az irodáról? Fontos lenne,mert nem szeretnék egy rossz fogadóirodára reggelni

Idézetet írta: YubelYohan Dátum október 02, 2010, 11:49:16
Menniyre jó az iroda? Megbízható nem vernek át? Ezen meg a Gamebookersen gondolkodok hogy regisztrálok.El tudnátok mondani az eddigi véleményeiteket az irodáról? Fontos lenne,mert nem szeretnék egy rossz fogadóirodára reggelni

Nem fognak átverni! A Betfair egyik legjobb, legalábbis nálam, de szerintem aki rendszeresen játszik náluk, hasonlóan van ezzel.

az történt, hogy semmilyen feltételnek nem feleltem meg:
- mb-ről fizettem be.
- első fogadás ugyan vesztes volt, de csak vmi 3-4 eurót tettem.
erre most jóváírtak a számlámra 30 euró bónuszt.

erre nem számítottam, de jól tetteék.  ;D