Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 21, 2010, 11:19:30
A minimum tét kijátszása működik még, vagy csak én nem tudom kivitelezni a betfair sulis módszert? Mostmár a min tét 2 egység (nem tudom mióta) és pont 1.87 euróm van, ezért lenne  érdekes a dolog. Köszönöm előre is...

Működik még, viszont 1,87es bankkal csak lay-elni tudsz. Mert ahhoz, h bevegye az első tétet a betfair back oldalon, kell min 2,01 euros bank, hiszen azt a fogadásodat függőbe fogja tenni (kérsz 1,000es oddsot) és a második fogadásodat nyomod rá valós oddsra (1 cent a fenti példából). Lay-ben tudod csak beállítani, h 1,01et nyomsz, majd beállítod valós szorzóra is a lay-t, max 1,92-es oddsra.

Köszönöm szépen jaaas!  Nem gondoltam végig rendesen. Működés van  :ok:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 21, 2010, 11:37:50
Köszönöm szépen jaaas!  Nem gondoltam végig rendesen. Működés van  :ok:

Nincs mit, jó ügyködést ;)

Megbolondult a Betfairem! € jel helyett Ł jel van kint. Szerencsére a pénzt nem váltotta át. Ja és nem frissíti a szorzókat rendesen! Másnál van ilyen probléma?

Szerk.: nem tudom mi lehetett a gond, de szerencsére egy log out - log in megoldotta a problémámat! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 23, 2010, 16:30:53
Megbolondult a Betfairem! € jel helyett Ł jel van kint. Szerencsére a pénzt nem váltotta át. Ja és nem frissíti a szorzókat rendesen! Másnál van ilyen probléma?

Szerk.: nem tudom mi lehetett a gond, de szerencsére egy log out - log in megoldotta a problémámat! ;)

Nálam is van néha ilyen probléma, de csak azért, mert automatikusan kijelentkezik, viszont ez a felső adatmezőnél nem látható. Tehát ugyanúgy kint van a felhasználóneved, meg a rendelkezésedre álló összeg, de ha fogadni akarsz, akkor kiírja majd rögtön h kérjük, jelentkezzen be. ;)

1-2x elofordul
ilyenkor kell gyorsan cashoutolni  :D

Jégkorongnál a "regular time" az hosszabitással együtt értendő vagy anélkül?

Idézetet írta: sleve Dátum október 25, 2010, 09:54:47
Jégkorongnál a "regular time" az hosszabitással együtt értendő vagy anélkül?


Tárgytalan meg van, hosszabitás nélkül.


Kaptam egy e-mailt a Gruss Software-től, ha egyáltalán Tőlük kaptam. Szerintetek ez mennyire valós e-mail cím:

[email protected]

Elég fura linkje van! :) Ha utánanézel a gruss-software.msgfocus.com címnek nem találsz semmit, de csak simán az msgfocus.com is csak egy 1 lapos oldal! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 26, 2010, 01:50:30
Elég fura linkje van! :) Ha utánanézel a gruss-software.msgfocus.com címnek nem találsz semmit, de csak simán az msgfocus.com is csak egy 1 lapos oldal! ;)

Köszönöm, én is ettől féltem. Nem nagyon tetszett ez az e-mail cím, de már írtam a Gruss-nak is, kiváncsi vagyok h mit írnak majd vissza.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 26, 2010, 02:16:01
Köszönöm, én is ettől féltem. Nem nagyon tetszett ez az e-mail cím, de már írtam a Gruss-nak is, kiváncsi vagyok h mit írnak majd vissza.

az biztos,hogy kamu email volt, főleg ilyen névvel
majd beírod,ha válaszoltak valamit az emailedre? kíváncsi vagyok mit írnak

foleg erdekes hogy pont egy nappal elotte volt a Geek's Toy frissites, erre pont ok is frissitettek volna? kizárt
amugy mostmar tenyleg majdnem Betangel lett a Toybol nemis erdemes mast hasznalni :)

Idézetet írta: sirdond Dátum október 27, 2010, 13:31:09
az biztos,hogy kamu email volt, főleg ilyen névvel
majd beírod,ha válaszoltak valamit az emailedre? kíváncsi vagyok mit írnak

Bocs, elfeledkeztem a válaszról ;D

Szóval, írtam Nekik ugye egy mail-t, erről a címről érkezett egy válasz: [email protected]
Szerintem ez a mail teljesen rendben van.

Megnyugtattak, h az e-mail cím, amiről kaptam a levelet, valós. Ők kérték fel, az msgfocus céget, hogy a leveleiket küldjék tovább. Szóval semmi para, csak én vagyok ezek szerint a kelleténél is ijedősebb ;)