Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum október 27, 2010, 15:28:44
Bocs, elfeledkeztem a válaszról ;D

Szóval, írtam Nekik ugye egy mail-t, erről a címről érkezett egy válasz: [email protected]
Szerintem ez a mail teljesen rendben van.

Megnyugtattak, h az e-mail cím, amiről kaptam a levelet, valós. Ők kérték fel, az msgfocus céget, hogy a leveleiket küldjék tovább. Szóval semmi para, csak én vagyok ezek szerint a kelleténél is ijedősebb ;)


nekem még így is egy spamcímnek tűnik. a helyedben én tuti nem adnék meg az email írójának semmilyen adatot
ha már valaki elfogad egy felkérést, akkor legalább egy normális nevet adjon meg. ellenkező esetben,mint ez is, csak hanyagságra,éretlenségre,lustaságra, nem megfelelő hozzáállásra utal. én meg inkább nem akarom ilyen emberre bízni akármilyen dolgomat is
persze lehet csak én vagyok nagyon paranoiás :)
ja és persze kösz a választ

Ez egy 1 hónapos trial használatát engedélyezte. Miután egyszer már használtam így, ezért ha akartam volna, nem tölthettem volna le megint. Az e-mail címben szereplő betűkombináció pedig nem más, mint az egyedi kódom volt, csak ezzel tudtam letölteni ismételten.
Persze nekem is nagyon furcsa volt az e-mail, ezért sem mertem rámenni a letöltésre. De miután kaptam választ a központtól, megnyugodtam ;)

Aha,értem. Ezek szerint feleslegesen okoskodtam  :laugh:
Amúgy meg kint az új Toy, kinek kell annál jobb  :P

Idézetet írta: sirdond Dátum október 27, 2010, 23:20:22
Aha,értem. Ezek szerint feleslegesen okoskodtam  :laugh:
Amúgy meg kint az új Toy, kinek kell annál jobb  :P

Nem okoskodtál, hiszen csak jó tanáccsal láttál el ;)

Köszönöm a válaszodat!

Én még csak ismerkedek mindig a platformos fogadással. A tőzsdéről ez nem ismeretlen számomra, de valahogy arra nem tudtam még rávenni magamat, h sportfogadásra is használjam. Az első egy hónapomat sajnos nem használtam ki igazán, valahogy mindig elfelejtettem h ott van kint az asztalon a platform. Most ezt az egy hónapot lenyomom végig, és ha továbbra is tetszik, akkor minden szín alatt beruházok egy platformba. Csak még azt nem tudom, melyikbe.

A Toy-t megnéztem, amikor harvy linkelte, de ahogy elnézem, az leginkább a lovisoknak lesz jó, a sok charttal. Bár ebben a témában elég gyenge lábakon állok, szóval ha arra kerül a sor, biztos felteszem itt a kérdést, h melyiket is vegyem meg :ok:

akinek még ujdonság lenne két fasza excel fajl statisztikazni:
http://betfairtradingmindgames.blogspot.com/2010/01/analyse-your-p-in-every-way-imaginable.html
http://betfairtradingmindgames.blogspot.com/2009/11/download-spreadsheet-graphs-for-your.html

annyi hogy at kell allitani windowsba a regionalis beallitasokat UKra aztan Betfair oldalan letölteni a 3 honapos P&L.xls-t és azt kimasolni az asztalra  (kertem mar 1 eves p&l-t is a betfairtol de mindig havi bontasba kuldtek nem napiba azt meg nemtamogatja ez, megkerdem mar oket ugy nem e kuldenek el)

Idézetet írta: harvy666 Dátum október 28, 2010, 02:33:47
akinek még ujdonság lenne két fasza excel fajl statisztikazni:
http://betfairtradingmindgames.blogspot.com/2010/01/analyse-your-p-in-every-way-imaginable.html
http://betfairtradingmindgames.blogspot.com/2009/11/download-spreadsheet-graphs-for-your.html

annyi hogy at kell allitani windowsba a regionalis beallitasokat UKra aztan Betfair oldalan letölteni a 3 honapos P&L.xls-t és azt kimasolni az asztalra  (kertem mar 1 eves p&l-t is a betfairtol de mindig havi bontasba kuldtek nem napiba azt meg nemtamogatja ez, megkerdem mar oket ugy nem e kuldenek el)

nekem sehogy sem akar működni... a másodikat meg se tudom nyitni.

harvy, a véleményedre lennék kíváncsi. Melyik platformra mondanád azt, h szerinted a legjobb? Bár tudom, Te leginkább lovira nyomod, de ha úgy néznéd, h nem csak lovira kellene, melyiket mondanád? Köszönöm ;)

hát passz ár alapján: Toy ingyenes (még, aztan 5 font lesz talan), Gruss 6 font vagy evi 60, Betangel meg 30 font havonta vagy egy eves licenseel 12,5

viszont a gruss meg a BA tamogat excelt ha botoznál (toyrol nemtudom), azokat is mostanaban frissitettek én mindenesetre maradnek a toynal

igazabol csak a lovihoz  nelkulozhetetlen  program a sebesseg miatt, a többihez csak kényelmi okokbol kell (green button tét gombok stb. )


Sziasztok
Lenne 1 kis problémám, most megyek letiltani az otps kártyám mert elveszett és kapok másikat viszont h MB-re tudjak kiutalni lekell 0zni a másik utalt ki/befizetést hogy elvileg ne legyen pénzmosás belőle azthiszem.
Szóval mit irjak a bf-nek hogy megtudjam nekik mondani hogy másik számu otp-s kártyám lesz mert a régit elhagytam és még 300eu-t kéne az otpre kiküldenem hogy 0- legyek és akkor tudok csak MB-re utalni.
Előre is köszi

Szia!

Egyszerűen írd meg Nekik, h elveszett a kártyád, szeretnéd az újat regisztrálni. Elküdöd mellékelve a kártyád elő- és hátlapját, és ennyi elég is lesz. Ezek után Ők aktiválják az új kártyádat, és ráteszik a szükséges kifizetésedet (300 euro az esetedben).

Sok sikert!

Idézetet írta: jaaas Dátum november 01, 2010, 23:33:18
harvy, a véleményedre lennék kíváncsi. Melyik platformra mondanád azt, h szerinted a legjobb? Bár tudom, Te leginkább lovira nyomod, de ha úgy néznéd, h nem csak lovira kellene, melyiket mondanád? Köszönöm ;)

szerintem, ha nem lovira kell, akkor felesleges pénzt kiadni egy tradeing software-ért
ugyanis a havi fizetős programok éppen lóversenyek miatt kerülnek pénzbe, a különféle chartok és excel kompatibilitás miatt
szóval tenisz trade alatt nem igazán fogod kihasználni a fizetős funkciókat

Idézetet írta: sirdond Dátum november 03, 2010, 20:59:13
szerintem, ha nem lovira kell, akkor felesleges pénzt kiadni egy tradeing software-ért
ugyanis a havi fizetős programok éppen lóversenyek miatt kerülnek pénzbe, a különféle chartok és excel kompatibilitás miatt
szóval tenisz trade alatt nem igazán fogod kihasználni a fizetős funkciókat

Köszönöm! Nekem szimplán csak amiatt kell, mert gyorsabban veszi be a tippeket, mintha betfair-en fogadnék. Focinál kb 5 sec, ha betfairen rakom 10. Ráadásul nem kell nyomkodnom az excel-t, h mekkora oddson szálljak ki, mert a platform megcsinálja helyettem. Szóval nekem egy tök alap platform kellene, de az igazat megvallva, havi 10-15 de akár 20 font sem egetverő összeg szvsz.

Idézetet írta: jaaas Dátum november 03, 2010, 21:33:41
Köszönöm! Nekem szimplán csak amiatt kell, mert gyorsabban veszi be a tippeket, mintha betfair-en fogadnék. Focinál kb 5 sec, ha betfairen rakom 10. Ráadásul nem kell nyomkodnom az excel-t, h mekkora oddson szálljak ki, mert a platform megcsinálja helyettem. Szóval nekem egy tök alap platform kellene, de az igazat megvallva, havi 10-15 de akár 20 font sem egetverő összeg szvsz.

én még mindig azt mondom, hogy miért kellene kifizetned azt a 10-15 fontot pluszban, ha úgy sem használod ki
inkább forgasd be sportfogadásba, vagy költsd el sörre :D
a toy szerintem bőven elég lesz és tökéletesen kielégíti majd minden igényedet. de ha valamiért mégsem így lesz, utána még mindig előfizethetsz akármelyik másikra.

A Toy tényleg tökéletes, kár hogy fizetős lesz...