Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


hello
láttam a betfair oldalán, hogy kínálnak 25 fontos freebetet?
az lenne a kérdésem, az esetleges elvesztett pénzt bónuszban adják vissza, vagy akár egyből kivehető?
köszi
üdv

Hali srácok! Lenne egy kérdésem:

Ma akartam lay-elni egy meccsen élőben egy 3,20-as oddsot 12€-val, és a követekező üzenet jelent meg. Szóval azt kérdezném én tőletek, akik nem ma kezdték a betfair-t, hogy mitévő legyek.
-Az nem lehet probléma gondolom, hogy nem volt elég pénz a számlán, mert 100 € fölött van az egyenleg. Szóval itt máshol lehet a prücök, de hol?

Szóval ezt írta ki, légyszi aki tudja, hogy miért nem fogadták el a fogadásom, az írja meg. THX!


This bet could not be placed for one of two reasons:

- You do not have enough money in the wallet for this event. Use 'Transfer' to move money into this wallet.

- You have exceeded your exposure limit or loss limit.


Valoszinu ausztraliai meccsre akartal fogadni, es azt csak ugy lehet ha atutalsz ausztraliai szamlara penzt. Innen azonban visszaigenyelni nagyobn korulmenyes.

Idézetet írta: prcsaba Dátum november 26, 2010, 10:32:12
Valoszinu ausztraliai meccsre akartal fogadni, es azt csak ugy lehet ha atutalsz ausztraliai szamlara penzt. Innen azonban visszaigenyelni nagyobn korulmenyes.

Köszi szépen. ez volt a probléma!

Közben a limitet akartam állítgatni, hogy ne legyen, erre én majom kitiltattam magam. Sok itt a banánhéj, egy majom könnyen elcsúszhat rajta, ha nem figyel. Amúgy nem rossz ez a betfair, csak jó lenne, ha visszavennének  ;)

Írtam a magyar supportnak [email protected], úgyhogy most várakozok.

remelem nem a 6 honapos tiltast nyomtad mer akkor azt bizony ki kellesz várnod :D

Sziasztok!

Szeretnék regisztrálni a betfairre, és ki szeretném használni a 25 €-s freebetet. Azt akarom tőletek kérdezni, hogy milyen kódot kell beírni a regisztrációnál a code mezőbe.
Neten körülnéztem, és van vagy 4-5 kód, de nem tudom pontosan melyik mire is vonatkozik, és egyáltalán magyaroknak melyik ajánlat érhető el.
A főoldalon a freebetet reklámozzák most.

Remélem tud valaki segíteni, hogy a freebetért milyen kódot kell beírni.

#336 november 27, 2010, 23:06:36, csabxs
szia

Ha a betfair.com -on lévő freebetes hirdetésre kapcsolsz, akkor átirányít egy regisztrációs oldalra ahol ki van előre töltve a bónusz mező, innen már semmi mást nem kell tenned, csak kitölteni a többi adatod. Viszont ne úgy értelmezd a freebetet hogy rögtön rajta lesz a számlán, hanem az első fogadásod 25fontig be van biztosítva, tehát ha elbukod akkor megkapod a 25-öt, viszont ha nyersz akkor már nincs ilyen lehetőséged.

üdv.

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy, ha layeltem egy meccset, és bejött már a meccs közben, akkor mindig meg kell várnom a meccs végét, hogy jóváírják a nyereményt, vagy már közben is tudok másra fogadni (layelni)? (Természetesen arra irányul a kérdésem, ha az első, már bejött meccsem nyereményével van meg a következő lay fogadáshoz szükséges liability-m).

Köszi a választ!

Üdv,

perkon :cya:

addig semmi sem jott be mig nincs vege a meccsnek :D
ha backelsz akkor felhasznalhatod az fogadas elotti ossszegedet, ha nem akkor kenytelen leszel kivarni a végét

Helló

Mastercardról lehet MB re utalni? Ha igen, akkor MB ről utána vissza is tudom utalni mastercardra?
Köszi

Beutalni tudsz vele, de ki nem.


Basszus, eddig visám volt erre most meg az OTP küld egy szaros mastercard ot

Na ugye mivel kizárattam magam a Betfairnél, még válaszra sem méltatnak. Úgyhogy valószínűleg a számlám 6 hónapig jegelve.

Öcsém nevére csináltunk egyet, ez ugye nem tilos. Bónuszt nem kértünk, nehogy belekössenek. Kis mákkal nyertünk 160€-t, de nem ez a lényeg.

Ugye igazolni kell magát öcsémnek, küldjük is befele a doc másolatokat. Minden szart beküldünk, erre jön válaszban, hogy sem a lakcím, se a személyi, se az adókártya nem jó nekik, mert előbbi 2002-ben, utóbbi, 2005-ben.. stb lett legyártva.

Kérdem én tőletek, mi a fenét lehet ilyenkor csinálni??? Ha egyszer érvényes, nem mindegy, hogy mikor adták ki???

Na ezt leírtam nekik, persze az angol supportnak, erre dobják, hogy jogsi kell nekik, vagy közüzemi számla? -Itt aztán akadályba ütköztünk, mivel öcsémnek, se jogsija, se közüzemije.

Én nem tudom, ezeknél evidencia, hogy jogsija mindenkinek van? Aztán mivel öcsém a szüleimmel él, ugye közüzemi sincs a nevén.

Ezt is leírtam az angol supportnak, erre jött ugyanaz a válasz, hogy továbbra is várják ezeket a dokumentumokat- Azt ugyan várhatják, mert mire öcsémnek mire jogsija lesz az se pár nap, saját közüzemije meg ...

Szóval nem tudom mit lehet tenni ilyen esetben. Hogy lehetne még azonosítania magát???

Sok hülye ügyfélszolgálattal találkoztam már, de ennyire hülyékkel ritkán.

Szóval tud valaki segíteni???

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 02, 2010, 18:48:56
Na ugye mivel kizárattam magam a Betfairnél, még válaszra sem méltatnak. Úgyhogy valószínűleg a számlám 6 hónapig jegelve.

Öcsém nevére csináltunk egyet, ez ugye nem tilos. Bónuszt nem kértünk, nehogy belekössenek. Kis mákkal nyertünk 160€-t, de nem ez a lényeg.

Ugye igazolni kell magát öcsémnek, küldjük is befele a doc másolatokat. Minden szart beküldünk, erre jön válaszban, hogy sem a lakcím, se a személyi, se az adókártya nem jó nekik, mert előbbi 2002-ben, utóbbi, 2005-ben.. stb lett legyártva.

Kérdem én tőletek, mi a fenét lehet ilyenkor csinálni??? Ha egyszer érvényes, nem mindegy, hogy mikor adták ki???

Na ezt leírtam nekik, persze az angol supportnak, erre dobják, hogy jogsi kell nekik, vagy közüzemi számla? -Itt aztán akadályba ütköztünk, mivel öcsémnek, se jogsija, se közüzemije.

Én nem tudom, ezeknél evidencia, hogy jogsija mindenkinek van? Aztán mivel öcsém a szüleimmel él, ugye közüzemi sincs a nevén.

Ezt is leírtam az angol supportnak, erre jött ugyanaz a válasz, hogy továbbra is várják ezeket a dokumentumokat- Azt ugyan várhatják, mert mire öcsémnek mire jogsija lesz az se pár nap, saját közüzemije meg ...

Szóval nem tudom mit lehet tenni ilyen esetben. Hogy lehetne még azonosítania magát???

Sok hülye ügyfélszolgálattal találkoztam már, de ennyire hülyékkel ritkán.

Szóval tud valaki segíteni???

az irodák általában elszokták fogadni a közüzemi számlát akkor is ha nem a te neveden van elég ha a lakcím egyezik ha meg a vezetéknév is akkor főleg jó:) legalábbis nekem ez a tapasztalatom, szerintem próbáljátok meg elküldeni

Ha jól tudom bankszámlakivonatot is elfogadnak, legalábbis a legtöbb irodánál így van. Már csak az a kérdés van-e saját banszámlakivonata az öcsédnek?