Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Üdv

Szeretnék egy nagyobb összeget befizetni betfair-ra, viszont nem tudom pontosan milyen árfolyamon fog átváltani a bankom (forint alapú számlám van).

Tudtok valamilyen weboldalt, vagy valamit ami közel áll ahhoz ami alapján ők átfogják váltani? (mert ugye fontba kell beírni a befizetésnél és nem mindegy milyen árfolyamon számol.)

Köszönöm.



http://napiarfolyam.hu/

Hirtelen ez jött , remélem hiteles.


Akartam már kérdezni , hogy ki az Andy Gray ? Tudja valaki ? Mert a Betfairen folyamatosan az ő neve és fényképe van kirakva . Ő lenne a tulajdonos ?




Idézetet írta: Babu Dátum január 04, 2011, 19:41:47
Akartam már kérdezni , hogy ki az Andy Gray ? Tudja valaki ? Mert a Betfairen folyamatosan az ő neve és fényképe van kirakva . Ő lenne a tulajdonos ?

Volt Skót válogatott futballista.


Az a különös helyzet állt elő nálam , hogy van X euro a számlámon :) , de az a bibi , hogy a visa kártyámat amivel feltöltöttem a betfair számlámat azt megszűntettem a bankban . ( úgy voltam vele , hogy majd csináltatok újat és majd arra ráutalják ) , de valami pénzmosás elkürölése miatt az újra állítólag nem fogják ráutalni .
Hogyan tudom kivenni ezt a X eurot amit a régi törölt bankártyámról fizettem be és ami persze már érvénytelen ?



ezt az egészet szépen leírod nekik. aztán töltessz fel az új kártyáról és kiutalod oda.

Idézetet írta: Babu Dátum január 04, 2011, 23:15:18
Az a különös helyzet állt elő nálam , hogy van X euro a számlámon :) , de az a bibi , hogy a visa kártyámat amivel feltöltöttem a betfair számlámat azt megszűntettem a bankban . ( úgy voltam vele , hogy majd csináltatok újat és majd arra ráutalják ) , de valami pénzmosás elkürölése miatt az újra állítólag nem fogják ráutalni .
Hogyan tudom kivenni ezt a X eurot amit a régi törölt bankártyámról fizettem be és ami persze már érvénytelen ?




szia
egyszerűen utald a régi kártyádra, meg fog érkezni a bankodba, a kártya mögött álló számlára kerül, de kérdezd a bankod először és csak utána kezdj a betfairrel egyezkedni...

Kösz srácok a válaszokat , szépen leírtam nekik ezt és törölték a régi kártyámat és írták ha majd kész lesz az új akkor arra majd kikérhetem ezt az összeget ami most van , szóval úgy történt ahogy mondtátok.
Ha nem így lett volna akkor úgy csináltam volna ahogy gomes66 írta és most tényleg eszembe jutott hogy régen a bwinnél voltam így és ott is megérkezett a pénz a számlaszámra , szóval kösz fiúk , ja és a Betfair ügyfélszolgálattal nagyon de nagyon meg vagyok elégedve mert nagyon hamar 2 óra alatt el is intézték ezt a szitut :)


nekem volt olyan hogy toroltek a kartyamat még  jopar hetig arra kertem ki a penzt (ami persze meg is jott) mire beregisztraltam az ujat :D

Hát de ezt hogy csináltad ? ha törölted a kártyádat akkor a account kifizetés résznél már nem is látszik ... nem tudom , hogyan kérted ki a pénzt ?


nem a betfairnel toroltem hanem a bankom tiltotta le biztonsagi okokbol es kuldtek egy ujat

valaki tudna linkelni nekem teljes (free)bet angel-t serial al,mindennel ?!? :angel: :angel: :beerchug: :cya:

valaki segítene? a napokban kezdtem el utánaolvasni a batfaires fogadásoknak és a BACK fogadásokat értem az a mindenhol alap úgymond.. de a LAY fogadások számomra nem egyértelműek..pl skót kupa RANGERS-KILMARNOCK. 1.44 az hogy nyer a rangers, na ugye azt olvastam hogy a LAY az a nem nyer fogadás szóval ha megrakom a Kilm. hogy nem nyeri meg a meccset(kilmarnock LAY szorzója 8,8) pl 10euróval akkor kockáztatom a 10euróm meg ha mégis nyerne akkor bukok még 78eurót? és ha bejön akkor akkor gondolom nem a 88eurót kapom hanem mit nem értem?:D

Idézetet írta: wzrds Dátum január 10, 2011, 17:03:53
valaki segítene? a napokban kezdtem el utánaolvasni a batfaires fogadásoknak és a BACK fogadásokat értem az a mindenhol alap úgymond.. de a LAY fogadások számomra nem egyértelműek..pl skót kupa RANGERS-KILMARNOCK. 1.44 az hogy nyer a rangers, na ugye azt olvastam hogy a LAY az a nem nyer fogadás szóval ha megrakom a Kilm. hogy nem nyeri meg a meccset(kilmarnock LAY szorzója 8,8) pl 10euróval akkor kockáztatom a 10euróm meg ha mégis nyerne akkor bukok még 78eurót? és ha bejön akkor akkor gondolom nem a 88eurót kapom hanem mit nem értem?:D

Ha ezt játszod meg: lay Kilmarnock 10 EUR téttel, akkor:

ha nyer a Kilmarnock, akkor buksz 78 eurót, ha nem nyer, akkor pedig nyersz 10-et.

#374 január 10, 2011, 20:48:04, wzrds
és mivan ha pl csak 10euróm van összesen azt layelem? ha bejön lesz 20 ha nem akkor pl minuszba nem lehet menni mi?
edit már ok rájöttem...