Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 4 vendég van a témában


Jól van közben rájöttem és bocs mindenkinek .

Sziasztok !

Valaki eltudná magyarázni a       DRAW NO BET     Opció működését ? Előnyeit Hátrányait....
Mi történik ha a meccs végeredménye döntetlen ?

A válaszokat előre is köszönöm  :)

Idézetet írta: kalandor15 Dátum március 20, 2011, 17:20:32
Sziasztok !

Valaki eltudná magyarázni a       DRAW NO BET     Opció működését ? Előnyeit Hátrányait....
Mi történik ha a meccs végeredménye döntetlen ?

A válaszokat előre is köszönöm  :)

Döntetlennél visszakapod a tétet, mintha nem is lett volna fogadás.
Kivéve az interwettennél mert ott levonnak -10%-ot  :noway:

egyik haverom regisztrált a Betfair-re a free bet miatt, ő erre a fórumra nincs beregisztrálva
ezért én tolmácsolom a problémáját..

Na tehát beregisztrált megakart tenni egy hokimeccset az összes téttel, de valamiért nem fogadta el neki az összes tétet.. csak 10envalahány lett elfogadva..
kilépés előtt jelzett az oldal, hogy el nem fogadott fogadásai vannak.. vagy vmi ilyesmi szöveg volt, angolul volt.. és akkor feltette a maradék pénzt
ugyanarra a meccsre ugyanarra a kimenetelre.. a két fogadás között max 10 perc ha eltelhetett..

a probléma az hogy így csak az első tétet térítik vissza (a fogadást elbukta)
amit persze megtehetnek, de szerintetek van rá esély, hogy kivételt tegyenek? mert végülis a fogadástörténetben látszik egyértelműen h arra akart fogadni...

a magyar support nemleges válasszal válaszolt.. szerintetek van értelme írni az angoloknak??

Szerintem nem sok értelme lenni írni az angoloknak. Gondolom azért nem tudta feltenni az összes pénzét egyszerre az adott eseményre, mert nem volt annyi kiajánlás, csak később.

felesleges írni, betfair így működik. azon az oddson éppen csak annyi összeg volt, a maradék unmatched lett és később mikor újra arra a mozdult a piac,akkor lett matched.

értem.. :S
köszi a válaszokat!

na végülis írtunk mégiscsak egy angol nyelvű levelet is,
és jófejek voltak, visszaadták az összes tétet :D jeee

Van még itt magyar support?

Hello!

Most szeretnék elkezdeni itt játszani, de nem értem a back és a lay fogadás lényegét. Ezt találtam erről:

"A Betfairen a népszerű sporteseményeken kívül szinte bármire fogadhatnak a játékosok, ráadásul tétjeiket más tippelők oddsai mellett (back) vagy azok ellen (lay) is megtehetik, így akár ki is használva a kimeneteleket esetleg tévesen felmérők elfogultságát."

Sajnos így sem világos, hogy mi ez, nem értek belőle semmit. Eddig Tippmaxot és Sportingbetet próbáltam, ott minden világos. Ez miben más?

Henky, olvasd el a főoldalon a fogadási tipusoknál a p2p fogadást.

#446 április 05, 2011, 21:26:09, henky111
Köszi, ez olyasmi mint a tőzsde.
Lássuk, hogy jól értem-e ez alapján a kép alapján:
http://img823.imageshack.us/img823/9098/fogadas.jpg

Ha az Milwaukee-ra akarnék fogadni 500-ért akkor 217 értékben fogadhatok 4.5 szorzóra a maradékból pedig mondjuk 4.4-re. Ilyenkor a Milwaukee sorából kiválasztom a 4.5-öt illetve 4.4-et. Ez így stimmel?
A másikban már nem vagyok ennyire biztos. Mondjuk tehetek ajánlatot valakinek 1.28-ért ha Milwaukee veszít, ha nyer akkor nekem 4.7 szorzó jár? Ilyenkor az orlandó sorából kell kiválasztani Lay 1.28-at?

Sziasztok
Lehet, hogy ezt már kérdezte valaki, de kíváncsi vagyok. Betfairen gyakorlatilag max mennyit lehet nyerni kombinált fogadassal/multiples/?

Idézetet írta: henky111 Dátum április 05, 2011, 21:23:55
Köszi, ez olyasmi mint a tőzsde.
Lássuk, hogy jól értem-e ez alapján a kép alapján:
http://img823.imageshack.us/img823/9098/fogadas.jpg

Ha az Milwaukee-ra akarnék fogadni 500-ért akkor 217 értékben fogadhatok 4.5 szorzóra a maradékból pedig mondjuk 4.4-re. Ilyenkor a Milwaukee sorából kiválasztom a 4.5-öt illetve 4.4-et. Ez így stimmel?
A másikban már nem vagyok ennyire biztos. Mondjuk tehetek ajánlatot valakinek 1.28-ért ha Milwaukee veszít, ha nyer akkor nekem 4.7 szorzó jár? Ilyenkor az orlandó sorából kell kiválasztani Lay 1.28-at?

Szia!

Ha 500-as Back-et teszel be 4.5-nél akkor 217-ért lesz egy érvényes fogadásod, a maradék 283 pedig a Lay oldalon jelenik meg 4.5-ös szorzóval.
Ha azonnal akarsz fogadást kötni, akkor 217-ért 4.5-es oddsot kapsz, a maradékot 4.4-en tudod megkötni ezután.
Ha Lay-elni szeretnéd a Milwaukee-t akkor 4.7-nél teheted meg, ez esetben 28 dollárral (vagy Backelheted az Orlandot 1.27-nél, mikor melyik a kedvezőbb), az a következőt jelenti:

a, Milwaukee nyer - te veszítessz 28*(4.7-1) = 103,6 dollárt (ez ugyanaz mintha 1,27-nél 103,6 dollárral fogadnál)
b, Milwaukee veszít - te megnyered a tétedet azaz 28 dollárt (mínusz a betfair jutaléka)

Remélem most jobban érthető!

Idézetet írta: Madridista18 Dátum április 06, 2011, 17:18:16
Sziasztok
Lehet, hogy ezt már kérdezte valaki, de kíváncsi vagyok. Betfairen gyakorlatilag max mennyit lehet nyerni kombinált fogadassal/multiples/?

10000$ a single 2000 a multi maximum liability, az hogy mennyi nyersz mar csak az oddson mulik :)