Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum június 01, 2011, 19:59:14
Nagyon köszi,Kelta!
Ha nem gond majd még kereslek! ;) :)

Szívesen! Nyugodtan keress! :)

mukusz745: Ki lehet játszani, akár 0,01-el is tudsz fogadni. A legegyszerűbb megoldás, ha használsz valamilyen programot. Én a Geeks Toy-t ajánlom.

Idézetet írta: kelta Dátum június 02, 2011, 20:55:55
Szívesen! Nyugodtan keress! :)

mukusz745: Ki lehet játszani, akár 0,01-el is tudsz fogadni. A legegyszerűbb megoldás, ha használsz valamilyen programot. Én a Geeks Toy-t ajánlom.
Hallottam egy modszert amivel ki lehet játszai de ezekszerint akkor vannak programok amik automatikusan ki tudják neked ezt játszai pillanatok aladt? Ilyen programokat tudsz ajánlani? :) Előre is köszi!

Idézetet írta: ryanboy Dátum június 02, 2011, 23:32:27
Hallottam egy modszert amivel ki lehet játszai de ezekszerint akkor vannak programok amik automatikusan ki tudják neked ezt játszai pillanatok aladt? Ilyen programokat tudsz ajánlani? :) Előre is köszi!

És még sokkal többet is tud :)
http://www.geekstoy.com/

Idézetet írta: kelta Dátum június 02, 2011, 23:48:52
És még sokkal többet is tud :)
http://www.geekstoy.com/
Zsír köszi :) Amugy ezeket az exchanges gaméknél is lehet még alkalmazni? már mint a minimum tétest

Idézetet írta: ryanboy Dátum június 03, 2011, 02:40:39
Zsír köszi :) Amugy ezeket az exchanges gaméknél is lehet még alkalmazni? már mint a minimum tétest

Egyik ismerősöm foglalkozik a game-ekkel, és ő azt mondta, hogy ott nem lehet. Legalábbis szoftver nem tudja. Manuálisan elképzelhető, hogy működik, nem tudom. A gáz, hogy ott 4 euró a minimum. :(
Program amit érdemes oda használni: http://x-feeder.com/
Sajnos nem ingyenes, de ott van a "Lite" verzió, ami játékpénzes, így lehet tesztelgetni a stratégiákat. Ha meg kiötlöttél valami tutit, akkor érdemes megvenni a full verziót.

Szia Kelta!
Nos,abban segíts már legyél szíves,hogy hogyan is fogjak neki az egész Betfaires dolognak,mit kell tanulmányoznom?
Mert a back és layjel már nagyjából ok vagyok,de mik ezek a programok,meg honnan tudom,hogy mikor kell backet raknom a lay után,hogy mindenképpen pozitívban legyek?
Meg ilyesmi!
Van szoftver,amivel lehet gyakorolni?
Köszönöm!

Idézetet írta: kelta Dátum június 03, 2011, 08:32:45
Egyik ismerősöm foglalkozik a game-ekkel, és ő azt mondta, hogy ott nem lehet. Legalábbis szoftver nem tudja. Manuálisan elképzelhető, hogy működik, nem tudom. A gáz, hogy ott 4 euró a minimum. :(
Program amit érdemes oda használni: http://x-feeder.com/
Sajnos nem ingyenes, de ott van a "Lite" verzió, ami játékpénzes, így lehet tesztelgetni a stratégiákat. Ha meg kiötlöttél valami tutit, akkor érdemes megvenni a full verziót.
Uh köszi a segítséget nah ezeknek ég majd utána járok  :)
Nekem annyi segítség kellene csak h ezek a programok mégis hogyan kapják az adatot a betfairtől automatikusan? Hogan olvassák ki az adatokat (odsok tétek) sportfogadásnál valamint exchange játékok nál ai ebbe jobbban beleméyült az nem tuja esetleg? vagy ha van vmi ez irányban foglalkozó developer oldal netán vagy ilyesmi.
Ugyanis majd szeretnék irni egy ilyesfajta programot vannak elképzeléseim (kb 3 honapja bulyom a statisztikákat meg csomo számolást elvégeztem már mindenféle eloszlási képletekkel) amiket szereték megvalósítani aztán veletek is megosztani :)

Idézetet írta: mikisun Dátum június 03, 2011, 08:50:45
Szia Kelta!
Nos,abban segíts már legyél szíves,hogy hogyan is fogjak neki az egész Betfaires dolognak,mit kell tanulmányoznom?
Mert a back és layjel már nagyjából ok vagyok,de mik ezek a programok,meg honnan tudom,hogy mikor kell backet raknom a lay után,hogy mindenképpen pozitívban legyek?
Meg ilyesmi!
Van szoftver,amivel lehet gyakorolni?
Köszönöm!

Igazából, ha a Betfair oldalán játszol, akkor ott fogadóként vagy jelen. Vagy csak back-elsz, vagy csak lay-elsz. Ha már a back után raksz egy lay-t, az már trade-nek számít. Persze lehet ezt a weboldalról is, de olyan piacoknál, mint pl. a lóverseny, nem nagyon követhető, mert nagyon gyors. Hogy a back-et rakod lay után, vagy fordítva az tök mindegy, de a lényeg, hogy magasabban back-elj, mint lay-elj. Ha te 1 odds különbséget elkapsz, már pluszban vagy. Ezeket tick-nek nevezzük. Legjobban valamelyik szoftver segítségével, ladder módban láthatod ezt át. Minél több tick, annál nagyobb profit. Minél nagyobb pénzzel, annál nagyobb profit. Persze rossz irányba is mehet, ami épp az ellenkezőjét jelenti, veszteséget.

A geeks toy-ban van training mód, lehet gyakorolni, de nem ajánlom nagyon, mert máshogy dönt az ember ha valódi pénzzel játszik. Igazából picit pszichológia, le kell győzni a félelmet, a hibákból tanulni. Inkább minimummal, 2 euróval próbálkozni. Nem kell megijedni, ha lay-elsz valamit 6-os odds-on, mert vissza is tudsz back-elni fölötte, vagy alatta.
Youtube-on tessék beírni: Betfair trading, geeks toy, horse racing trading... stb.

Idézetet írta: kelta Dátum június 03, 2011, 16:19:24
Igazából, ha a Betfair oldalán játszol, akkor ott fogadóként vagy jelen. Vagy csak back-elsz, vagy csak lay-elsz. Ha már a back után raksz egy lay-t, az már trade-nek számít. Persze lehet ezt a weboldalról is, de olyan piacoknál, mint pl. a lóverseny, nem nagyon követhető, mert nagyon gyors. Hogy a back-et rakod lay után, vagy fordítva az tök mindegy, de a lényeg, hogy magasabban back-elj, mint lay-elj. Ha te 1 odds különbséget elkapsz, már pluszban vagy. Ezeket tick-nek nevezzük. Legjobban valamelyik szoftver segítségével, ladder módban láthatod ezt át. Minél több tick, annál nagyobb profit. Minél nagyobb pénzzel, annál nagyobb profit. Persze rossz irányba is mehet, ami épp az ellenkezőjét jelenti, veszteséget.

A geeks toy-ban van training mód, lehet gyakorolni, de nem ajánlom nagyon, mert máshogy dönt az ember ha valódi pénzzel játszik. Igazából picit pszichológia, le kell győzni a félelmet, a hibákból tanulni. Inkább minimummal, 2 euróval próbálkozni. Nem kell megijedni, ha lay-elsz valamit 6-os odds-on, mert vissza is tudsz back-elni fölötte, vagy alatta.
Youtube-on tessék beírni: Betfair trading, geeks toy, horse racing trading... stb.

http://bdp.betfair.com/
Itt pedig kész programok vannak: http://solutions.betfair.com/

Köszi a linket :) nekem még csak annyi kérdésem lenne h echange játékoknál van lehetség 1 egységgel vagy ez aladtival fogadni vhogy ki lehet játszani? Neten néztem de még nem nagyon találtam modszert

Idézetet írta: ryanboy Dátum június 03, 2011, 16:26:05
Köszi a linket :) nekem még csak annyi kérdésem lenne h echange játékoknál van lehetség 1 egységgel vagy ez aladtival fogadni vhogy ki lehet játszani? Neten néztem de még nem nagyon találtam modszert

Tudtommal nem. De attól még lehet, hogy van valami megoldás. Ha megtalálod, szólj :)

Idézetet írta: kelta Dátum június 03, 2011, 17:15:52
Tudtommal nem. De attól még lehet, hogy van valami megoldás. Ha megtalálod, szólj :)
Okéés nah majd akkor utána járok  :)

Köszi az eddigieket Kelta!
Még egy példán letudnád vezetni,amikor nyereséges egy tradelés?
Arra gondolok,amikor layelsz,aztán meg magasabban backelsz!
Akár egy fiktív meccsel kapcsolatban! :)
Nagyon köszönöm!

#478 június 05, 2011, 16:39:30, demi
Idézetet írta: mikisun Dátum június 03, 2011, 19:34:18
Köszi az eddigieket Kelta!
Még egy példán letudnád vezetni,amikor nyereséges egy tradelés?
Arra gondolok,amikor layelsz,aztán meg magasabban backelsz!
Akár egy fiktív meccsel kapcsolatban! :)
Nagyon köszönöm!
Hali!
Bar nem engem kerdeztel,de itt egy pelda:
Nadal-Federer
24oraval a meccs elott: back Federer 3.2
                        In play(3-1 federernek): lay Federer    2.48
200egysegnyi tet eseten:
back:100egyseg
lay:129egyseg
Profit:39,72% 90,95egyseg



Na,ezért akartam én egy példát,mert úgy látszik mégsem értem a dolgot!
Hülye tudok lenni az tény! ;D ;D
Az érdekel,ha
-Federert megrakod back-en és 3-1-nél, igen sanszos,hogy nyerni fog,akkor miért kell a meccsben megrakni,hogy veszít,mert a lay az azt jelenti,nem?!
Ha ezt még elmagyarázod,Demi és meg is értem,akkor,te vagy a király és le a kalappal!
Köszi!