Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum június 05, 2011, 18:38:54
Na,ezért akartam én egy példát,mert úgy látszik mégsem értem a dolgot!
Hülye tudok lenni az tény! ;D ;D
Az érdekel,ha
-Federert megrakod back-en és 3-1-nél, igen sanszos,hogy nyerni fog,akkor miért kell a meccsben megrakni,hogy veszít,mert a lay az azt jelenti,nem?!
Ha ezt még elmagyarázod,Demi és meg is értem,akkor,te vagy a király és le a kalappal!
Köszi!
Nos:
3.1es odds nem volt,csak 3.2es es meccs elott.3-1nel volt a lay.
Azert kell layelni,mert engem nem erdekel,hogy mennyire sanszos vagy mennyire nem,csak az hogy biztos profit legyen.Ha sikerult a pelda szerinti lay,akkor rohadt jo profitot hozott (a lay utan) nulla rizikoval. Ez a lenyeg:nulla riziko.
Nem vagy te hulye,csak le kell nyomnom hozzad par sort. :beerchug: :angel:
A szorzok kozti kulombseged a profit,amire utazol. Ha izgulni akarsz,akkor csak szimplan back,vagy szimplan lay. ;)

Aha,fő a biztonság!
Most már csak azt kell majd kiokoskodni,hogy az odds-ok közötti különbség mikor megfelelő,hogy ezt alkalmazzuk.

Idézetet írta: mikisun Dátum június 05, 2011, 21:14:15
Aha,fő a biztonság!
Most már csak azt kell majd kiokoskodni,hogy az odds-ok közötti különbség mikor megfelelő,hogy ezt alkalmazzuk.

Ezt  taktikát néztem csak ugye az a baj h nagyon ritka a jó nagy különbség :/

Urak, ezen nincs mit taktikázni, ezt nevezik tradelésnek. Erről szól a Betfair, az állandóan változó oddsok teremtik meg a tradelés lehetőségét. Aki ezzel szeretne komolyabban foglalkozni, az vegye a fáradtságot, üljön le és tanulmányozza, hogy az általa preferált sportág piacain, hogyan mozognak az oddsok, mi befolyásolja őket stb. Mondjuk úgy fél évig legalább. Aztán, ha már képes felmérni a kockázat/profit arányt, akkor el lehet kezdeni pénzzel próbálkozni. Kis pénzzel semmi értelme nincs, nem fogsz belőle semmit sem tanulni a helyes magatartásról, a piaci reakciókról, a fegyelmezettségről. Sok embert látok, akik 2 eurós tétekkel próbálgatnak dolgokat, nagyra becsülöm a türelmüket, de ettől nem lesz sokkal több tapasztalatuk a piacokról. Akinek 2 euró jelenti a "valós tét izgalmát", ami majd kihozza belőle a fegyelmezettséget, az semmi esetre se menjen tradernek.  Inkább próbálgassátok a Toy training mode-ját.

Idézetet írta: ryanboy
link=topic=3538.msg212322#msg212322 date=1307303742

Ezt  taktikát néztem csak ugye az a baj h nagyon ritka a jó nagy különbség :/

A jó nagy különbségekről: számold ki mekkora greened lesz, ha egy lovat csak egy százassal  backelsz 1,60-nál  és mondjuk 1,40-ért layeled ki a verseny előtt! Szerintem nem rossz pénz 5 perc munkáért.


Idézetet írta: actworld Dátum június 06, 2011, 16:04:47
Urak, ezen nincs mit taktikázni, ezt nevezik tradelésnek. Erről szól a Betfair, az állandóan változó oddsok teremtik meg a tradelés lehetőségét. Aki ezzel szeretne komolyabban foglalkozni, az vegye a fáradtságot, üljön le és tanulmányozza, hogy az általa preferált sportág piacain, hogyan mozognak az oddsok, mi befolyásolja őket stb. Mondjuk úgy fél évig legalább. Aztán, ha már képes felmérni a kockázat/profit arányt, akkor el lehet kezdeni pénzzel próbálkozni. Kis pénzzel semmi értelme nincs, nem fogsz belőle semmit sem tanulni a helyes magatartásról, a piaci reakciókról, a fegyelmezettségről. Sok embert látok, akik 2 eurós tétekkel próbálgatnak dolgokat, nagyra becsülöm a türelmüket, de ettől nem lesz sokkal több tapasztalatuk a piacokról. Akinek 2 euró jelenti a "valós tét izgalmát", ami majd kihozza belőle a fegyelmezettséget, az semmi esetre se menjen tradernek.  Inkább próbálgassátok a Toy training mode-ját.

A jó nagy különbségekről: számold ki mekkora greened lesz, ha egy lovat csak egy százassal  backelsz 1,60-nál  és mondjuk 1,40-ért layeled ki a verseny előtt! Szerintem nem rossz pénz 5 perc munkáért.


Ha back nyer akkor 20$+ ha lay nyer akor 40$+ hát igen ez jóó csak másnál má nem mükszik annyira a loersenyre é nem naon fektettem rá az időőmt majd ezután fogom :)

Idézetet írta: ryanboy Dátum június 06, 2011, 18:39:34
Ha back nyer akkor 20$+ ha lay nyer akor 40$+ hát igen ez jóó csak másnál má nem mükszik annyira a loersenyre é nem naon fektettem rá az időőmt majd ezután fogom :)

1. Nem egészen így néz ki, hanem:

Back @ 1.60 Stake: €100
Lay   @ 1.40 Stake  €114.29

így a green minden esetben €14.29

2. A Betfairen minden piacon van odds változás, mindenhol van lehetőség tradelésre. 

Ha beregelek a Betfairhez és Visa kártyám van,akkor,ugye a Dollárt kell választanom,mint pénznemet,mert ez a kártya,asszem dollár alapú?
A bónusz csak úgy jár,vagy meg kell forgatni vagy milyen szabályok vonatkoznak erre?
Köszi!

Helló!
A kérdésem az odds kiajánláshoz kapcsolódik.
Szóval,adott egy ló,amelyiket tutira veszem,hogy nem fog nyerni,de olyan magasan van a lay nála,hogy arra nem elég a tőkém,hogy ellene fogadjak.
Végül is az érdekelne,hogy ha ellene akarok fogadni,akkor nekem melyik oldalra kell oddsot kiajánlanom,Back-re vagy Lay-re,hogy tudjak ellene fogadni és ezáltal nyerjek?
PL:Baza Magoo 4 dolcsinál 90x odds,amihez,ugye kellene 360 dolcsi,de nekem csak 100 dolcsim van,ti ezt,hogy oldanátok meg?
Köszönöm Srácok!


Fizess be több pénzt  :D és akkor meg tudod kötni , ilyen egyszerű .
Meg ha ellene akarsz fogadni akkor Lay Baza Magoo , ha rá akarsz fogadni , hogy nyer akkor Back Baza Magoo  :great:

Idézetet írta: mikisun Dátum június 12, 2011, 19:59:49
Ha beregelek a Betfairhez és Visa kártyám van,akkor,ugye a Dollárt kell választanom,mint pénznemet,mert ez a kártya,asszem dollár alapú?
A bónusz csak úgy jár,vagy meg kell forgatni vagy milyen szabályok vonatkoznak erre?
Köszi!

Euro alapú a Betfair , a dollár alapú Visa kártyádat nem fogják elfogadni , csinátass újat .
A bónuszt meg csak akkor adják ha dollár alapú visa kártyád van .

Azt szeretném kérdezni hogy pontosan miről szól az oldal,mi a lényege?
Ha senki nem akar velem fogadni egy adott meccsben nagy összegbe akkor azt nem tudom megfogadni?
köszönöm!

Idézetet írta: kicsipancho Dátum június 15, 2011, 18:37:04
Azt szeretném kérdezni hogy pontosan miről szól az oldal,mi a lényege?
Ha senki nem akar velem fogadni egy adott meccsben nagy összegbe akkor azt nem tudom megfogadni?
köszönöm!

Hali!
A betfair a fogadasrol szol,ez a lenyege. :D
Nemet leirast talaltam:http://de.wikipedia.org/wiki/Betfair
hoppa!Van magyar is!
Tessek! http://de.wikipedia.org/wiki/Betfair
Ne legy balfax baratom! Googli a baratod!

Aranyos vagy köszi a linkeket de nekem egyik se magyarul jelenik meg:)Amúgy azt tudom hogy a fogadásról szól csak azt nem hogy hogy megy a dolog...Persze a "sima fogadóirodákat" értem csak ezt nem.Pl.: ha egy fogadó se akarna arra a meccsre fogadni amire én akkor azt én se tudom megfogadni?

Idézetet írta: kicsipancho Dátum június 15, 2011, 18:37:04
Azt szeretném kérdezni hogy pontosan miről szól az oldal,mi a lényege?
Ha senki nem akar velem fogadni egy adott meccsben nagy összegbe akkor azt nem tudom megfogadni?
köszönöm!

http://www.sportfogadas.org/cikk-P2P_fogadas-51.html

Ettől féltem...gyakorlatilag a többiektől függ hogy mennyi lehet a max tétem egy meccsre.
köszönöm a linket hasznos volt :great: