Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Sajnos az iroda már nem ad magyaroknak 30 Euro bónuszt :(

ez legyen a legnagyobb baj :)

A betfairen egyébként,ti mivel nyertétek a legtöbb pénzt eddig?
Lay-yel,back-kel,tradedel,vagy lóverseny/agárverseny,netán élő meccsekkel?

Ma először tettem Multiples fogadást a Betfair-en, le is vonta a tétet de nem látom a Current Bets opcióban. Ezeket hol lehet megtalálni?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum június 22, 2011, 19:04:33
Ma először tettem Multiples fogadást a Betfair-en, le is vonta a tétet de nem látom a Current Bets opcióban. Ezeket hol lehet megtalálni?

azt hiszem ki lehet választani, hogy single vagy multiple fogadásokat akarod megtekinteni.

"ab_aevo: azt hiszem ki lehet választani, hogy single vagy multiple fogadásokat akarod megtekinteni."

Bocs de nem érted a kérdést, a fogadást már meg tettem és szeretném visszakeresni a függőben lévők között, de nem találom.

Illetve bocs de most látom h én nem értettem a választ. Megtaláltam.

Sziasztok!

Kérdésem az lenne ha a teniszben vki sérülés miatt feladja, akkor buktam a pénzt?

Köszi....


Idézetet írta: mukusz745 Dátum június 22, 2011, 19:47:15
Sziasztok!

Kérdésem az lenne ha a teniszben vki sérülés miatt feladja, akkor buktam a pénzt?

Köszi....

akkor törlik a fogadást.


sziasztok! új lennék. kérdésem az lenne:

1)5%-ot vonnak le a nyereménből, akkor hogy jövök ki én ebből jobban, mint más helyen? Hiszen ha jobban menézem az oddsokat, levonva 5%-ot, majdnem ott vagyok,mint más fogadóirodáknál!
Ki tudna nekem ebben segíteni? Találtam egy ilyen mondatot, ez irányú kérdésem pedig az,h. mi az a premium charge és mi csökken hetente 15%-al? (lenetebb az írás)
2) nyereménynél amikor kérnek szem,élyes iratot, mi az amit ki kell takarni szigorúan másolat elküldésekor? személyi ig.száma, lakcím? Várom a segítségeteket,köszi előre is!

ha eleg BF pontot gyujtesz ossze (asszem 10 penny 'rake' utan jar 1 pont tehat legalabb 2 fontot kell nyerned) akkor az alap 5% raket lehet csokkenteni napersze nemsokkal a legnagyobb csokkenes is 60% (marmint 5%-nak 60%a= 3 %)
"viszont a trukk hogy ez a pontszam hetente 15% al csokken és a Premium Charge ota meg foleg nincs sok értelme :)
a betfair holidayt asszem 3 havonta kapsz egyet ha nemakarod hogy csokkenjen a pontod mert eppen mesz nyaralni akkor 1 hetig tudod vele szuneteltetni (ha esetleg fogadnal azido alatt akkro viszont nemis kapsz pontot)"

Engem érdkelne pár fogadás, fogadnék pár dologra, valaki tudna segíteni privátban? kinek lehet írni,akivel meg tudnék beszélni egy-két fogadási tippet,h. érdemes-e megtenni,mert teljesen új vagyok, nem nagy dologok, csak az elv érdekel?

Tedd fel nyugodtan itt a fórumon a kérdéseidet, nem kell privátban levelezni, mert a válaszok másnak is hasznosak lehetnek.  ;)

Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 26, 2011, 09:48:00
sziasztok! új lennék. kérdésem az lenne:

1)5%-ot vonnak le a nyereménből, akkor hogy jövök ki én ebből jobban, mint más helyen? Hiszen ha jobban menézem az oddsokat, levonva 5%-ot, majdnem ott vagyok,mint más fogadóirodáknál!
Ki tudna nekem ebben segíteni? Találtam egy ilyen mondatot, ez irányú kérdésem pedig az,h. mi az a premium charge és mi csökken hetente 15%-al? (lenetebb az írás)
2) nyereménynél amikor kérnek szem,élyes iratot, mi az amit ki kell takarni szigorúan másolat elküldésekor? személyi ig.száma, lakcím? Várom a segítségeteket,köszi előre is!

1. 5%-ot vonnak le a profitodból, azaz :
$10 Back @1.50 = ($15 - $10)*0.95 = 4.75 tehát mintha 1.475-ös oddsnál tetted volna a fogadóirodánál. A premium charge csak bizonyos nyereményvolumen felett lép majd életbe, egy pár évig nem lesz rá gondod ;-)

2. "nyereménynél" nem kérnek személyes iratot....ha esetleg a KYC folyamatra gondoltál arról itt találsz infot: http://kyc.betfair.com/row.html

A címazonosításra 2 lehetőséged van, vagy kódot küldenek postán amit visszaküldesz nekik az egyik iratod másolatával, vagy küldessz nekik az alábbi 3 dolog igazolására szolgáló másolatot: személyazonosság, cím, bankkártya. A linken pirossal van kiemelve amit ki kell takarni.

jó szórakozást
ha eleg BF pontot gyujtesz ossze (asszem 10 penny 'rake' utan jar 1 pont tehat legalabb 2 fontot kell nyerned) akkor az alap 5% raket lehet csokkenteni napersze nemsokkal a legnagyobb csokkenes is 60% (marmint 5%-nak 60%a= 3 %)
"viszont a trukk hogy ez a pontszam hetente 15% al csokken és a Premium Charge ota meg foleg nincs sok értelme :)
a betfair holidayt asszem 3 havonta kapsz egyet ha nemakarod hogy csokkenjen a pontod mert eppen mesz nyaralni akkor 1 hetig tudod vele szuneteltetni (ha esetleg fogadnal azido alatt akkro viszont nemis kapsz pontot)"

Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 26, 2011, 09:48:00
5%-ot vonnak le a nyereménből, akkor hogy jövök ki én ebből jobban, mint más helyen? Hiszen ha jobban menézem az oddsokat, levonva 5%-ot, majdnem ott vagyok,mint más fogadóirodáknál!

Vegyünk egy olyan kétesélyes meccset, amit közel 50-50%-ra ad a bukik nagy része, és a betfair fogadói is így látják. A betfairen akkor ezt 2,00 oddsal tudod megfogadni (back-elni). Ha levonjuk az 5%-ot, akkor ez 1,95-re jön ki. A pinnaclén kívül ezt ilyen jó áron nem nagyon tudod megtenni máshol, a legtöbb bukinál 1,91 egy ilyen meccs oddsa, de van olyan, ahol csak 1,85.