Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 4 vendég van a témában


#510 június 26, 2011, 23:38:26, mourinho01
köszönöm mindenkinek a segítséget,szóval a kérdéses dolgok,amire tétet tennék.
1) angol premier liga ki nyeri a jöv.évi szezont? MU back 3,0 Chelsea back 3,7, a többi messze utána, érdemes-e megrakni ezt a kettőt egy nagyobb összeggel?Ha valamelyik bejön a kettő közül, már nyerek, és ez valószínűnek tűnhet.
2) A másik,h. Vettel nyeri meg a forma 1-et, nem nagy az odds,1,14 back, mert már ugye 70 pont előnye van! Nagy pénzzel a nyeremény is nagy lehet, esélyes eléggé, kivéve,ha nem sérül meg és ki kell hagynia szezon további részét.
Mit gondoltok, van reális esély ezen fogadásokban a nyereményre?
3) esetleg tenisz,ki nyeri meg Wimbledont, az első 3 nagyon esélyes, 2,86, 3,9, 4,8  oddsokkal, az első ha kicsit nagyobb lenne, 3 fölött mondjuk,akkor mindhárom megrakható legrosszabb esetben egy kis nyereséggel, jobb esetben többel.
+kérdés, ugyanitt:Feliciano Lopez lay 190, alatta 106 font, szóval 106 fontot ha megrakok, és nem nyer a srác akkor viszem a pénzt a 106 fontot, viszont ha nyerne, akkor ő nyerne el tőlem 109x106fontot(ha van a számlámon persze cirka több,mint 4milla,ha jól számolom forintban)
Jól látom ezeket?
várom a válaszokat,kezdő vagyok itt,köszi mindenkinek!

Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 26, 2011, 23:25:41
3) esetleg tenisz,ki nyeri meg Wimbledont, az első 3 nagyon esélyes, 2,86, 3,9, 4,8 auz oddsok, az eslő ha kicsit nagyobb lenne, 3 fölött,akkor mindhárom megrakható legrosszabb esetben egy kis nyereséggel, jobbesetben többel.
Jól látom ezeket?
várom a válaszokat,kezdő vagyok itt,köszi mindenkinek!

Ha úgy gondolod, hogy az említett három közül nyer valaki, akkor így is megrakhatod, nem kell mindhárom oddsnak 3 felettinek lennie. Sőt, mindegy melyikük nyer, a nyereményed ugyanannyi lehet!

#512 június 26, 2011, 23:51:18, mourinho01
Az hogy lehet? ha tegyük fel 100 ft-ot teszek fel mindháromra,( mert én így értem, mindháromra fogadnék)akkor az 300 ft és nyer ugye Federer, akkor az csak 286 ft-5 %, nagyon nem vagyok pénzemnél.
Hogy nyerhetek mégis,mire gondolsz? van valami kombinációs lehetőség, úgy mint a magyar nyelven "kombi" vagy ilyesmi?

Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 26, 2011, 23:25:41
+kérdés, ugyanitt:Feliciano Lopez lay 190, alatta 106 font, szóval 106 fontot ha megrakok, és nem nyer a srác akkor viszem a pénzt a 106 fontot, viszont ha nyerne, akkor ő nyerne el tőlem 109x106fontot(ha van a számlámon persze cirka több,mint 4milla,ha jól számolom forintban)

189x106 fontot buknál, ha nyerne Lopez (nem 4, hanem 6 misit).

190 helyett 109 lett, zsidószámot írtam, kösz, javítom, elírás, de az elv akkor ez!
ui.. már nem engedi javítani, csak két hozzászólás "mélységig" max.-(

ez hogy lehetséges, amit írsz?
Idézetet írta: benson Dátum június 26, 2011, 23:43:13
Ha úgy gondolod, hogy az említett három közül nyer valaki, akkor így is megrakhatod, nem kell mindhárom oddsnak 3 felettinek lennie. Sőt, mindegy melyikük nyer, a nyereményed ugyanannyi lehet!

Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 26, 2011, 23:46:23
Az hogy lehet? ha tegyük fel 100 ft-ot teszek fel mindháromra,( mert én így értem, mindháromra fogadnék)akkor az 300 ft és nyer ugye Federer, akkor az csak 286 ft-5 %, nagyon nem vagyok pénzemnél.
Hogy nyerhetek mégis?

Federerre 42,96 ft @ 2,84
Nadalra    31,44 ft @ 3,9
Djokovicra 25,6 ft @ 4,8

#517 június 27, 2011, 00:10:41, mourinho01
nem rossz:-)
közben nézem, hogy is jön ez ki, gyorsan lapozom, tanulgatom az oldalakat,ezzel nézhetted meg, csak beírva az értékeket itt kicsit eltérő, mi ennek az oka?:
http://www.p2pfogadas.hu/site/index.php/online-szamologepek/dutching-szamologep

ő ezt hozza ki:
Federerre 43,11 ft @ 2,84
Nadalra    31,39 ft @ 3,9
Djokovicra 25,5 ft @ 4,8
egyébként te hosszútávú vagy rövid távú fogadásokat kötsz? milyen stratégiával játszol?


Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 27, 2011, 00:07:00
nem rossz:-)
közben nézem, hogy is jön ez ki, gyorsan lapozom, tanulgatom az oldalakat,ezzel nézhetted meg, csak beírva az értékeket itt kicsit eltérő, mi ennek az oka?:
http://www.p2pfogadas.hu/site/index.php/online-szamologepek/dutching-szamologep

ő ezt hozza ki:
Federerre 43,11 ft @ 2,84
Nadalra    31,39 ft @ 3,9
Djokovicra 25,5 ft @ 4,8

Én már bekalkuláltam az 5% levonást is.

akkor már vagy nekem van túl késő vagy nem értem...
az elsőnél kevesebbet írsz, a másodiknál többet, a harmadiknál is többet, ez inkább átcsoportosításnak tűnik, nem 5% levonásnak, valami számomra nem adja már ilyenkor:-)
de a meglátás jó, szted érdems megrakni ezt, és az említett angol bajnokságbelit?

Idézetet írta: mourinho01 Dátum június 27, 2011, 00:24:59
akkor már vagy nekem van túl késő vagy nem értem...
az elsőnél kevesebbet írsz, a másodiknál többet, a harmadiknál is többet, ez inkább átcsoportosításnak tűnik, nem 5% levonásnak, valami számomra nem adja már ilyenkor:-)
de a meglátás jó, szted érdems megrakni ezt, és az említett angol bajnokságbelit?

2,84 - ez 5% levonással 2,748 oddsnak felel meg
3,9 - ez 3,755
4,8 - ez 4,61

(ne az eredeti oddsot szorozd 0,95-tel, hanem csak a nyeremény részét, pl. az elsőnél 1,84-et, és utána ne felejt el hozzáadni 1-et!)

#521 június 27, 2011, 01:02:33, mourinho01
értelek, azt gondolná az ember,h. az eredeti oddsokkkal számolva a 22,42-5% lesz az enyém, de akkor nem, hanem az egyes oddsok már az elején levonásra kerülnek 5%-al, így a nyeremény is kisebb , csak 18,05
és akkor a te általad javasolttal kell megrakni a tétet? vagy amit a gép számolt,ez még buta kérdés tudom?:-P
nehéz regisztrálni az oldalra?
Valami tesztprogram van, amit játék módban,úgy értem nem éles környezetben esetleg ki lehet próbálni?
vagy csak a trader programokon keresztül van ere mód és maga a betfair csak éles környezetet ad?
Te régóta vagy fent rajta? Milyen sikerrel és meddig tanultad az adalékokat hozzá?
a többiek válszt is várom,h. érdems-e megszavazni a premiersipben az első két favoritra,h. ők nyernek,illetve ,Wimbledont,h. az első három közül valamelyik nyeri!?

#522 június 28, 2011, 17:56:02, mourinho01
lenne pár kérdésem, várom a segítségetek:
1)mennyire megbízható a betfair?  nem szokott probléma lenni a kifizetésekkel? mennyi idő múlva érkezik meg a nyeremény a számlámra? az ilyen nyeremények után hogy kell adózni, tud erről valaki valamit? lehet bankon keresztül is utalni pénzt nekik? ha igen,mi a módja ez mikor íródik jóvá?
2) ha én arra fogadok 300.000ft-al,(1000font) h. nyer az ac milan, és ott jelenleg 9 font van, akkor mikor lesz érvényes a fogadásom? ha jól érem a 9 fontot levonják tőlem a többit pedig akkor, amikor valaki tesz szintén rá, akkor lesz csak érvényes a fogadásom. Ez mennyi idő, lehet,h. akkorra már elmennek az oddsok más merre, lefelé pl?
valaki tud küldeni linket,ahol tudok regelni?

1., megbízható. nem. attól függ milyen kifizetési módot választasz. nincs rá direktíva, szabályozatlan terület. lehet. van magyarországi számlájuk, egy normál hazai átutalás idejével kell számolni, plusz utána pár nap amíg a betfair feldolgozza.
2. akkor ha a maradék 991 fontot valaki layeli. jól érted. bármennyi idő lehet a miliszekundumtól, a soháig. lehet. biztos van aki tud.

Milyen adózás vonatkozik a nyereményekre mo.-on?
hogy tudom kivenni a pénzem,úgy hogy ne kelljen adóznom utána?
moneybookers vagy hasonlók?
ha simán a bankszámlámra kérem az utalást,akkor adózok? ha igen hány % ez jelenleg?
köszi a válaszokat nektek?