Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


valaki betfair meghívót tud küldeni? milyen bónusz van most az oldalon?

1) még nem fizettem be pénzt, viszont,ha adózás szempontjából nem éri meg,akkor lehet bele sem kezdek, ebben kéne a segítségetek. Hisz ha mondjuk befizetek 100e-et, nyerek 120-at, lehet a 20 után adózni kell még vagy 20%-ot, vagy akár 40-et, az nem kevés. És akkor még csak kis pénzről beszéltem. A másik dolog,h.nyerek ugye 120-at,hiába 20e a nettó nyereség, az apeh mit lát? hogy a számlámra jön 120e, így lehet az után kell adózni,(be kell bizonyítani valahogy gondolom,h. 20 a nettó nyereségem csak ) szóval ezekben kellene a segítségetek.
2)és ha elmagyaráznád mi az a deposit összeg, a mb az gondolom moneybookers.:-)
kezdő vagyok, köszi.
viszont azt írod számlára utalás,  mondjuk egy otp számlára utalásnál sok sarcot vonnak le nem? vagy csak akkor ha közvetlenül betfar-ről megy otp számlára? ha már közte van a moneybookers, akkor olcsóbb?
magyarul mi a legolcsóbb átualási módozat,h. mibél kebesebbet vonjanak még le, ill. az adózás kérdése érdekel! ha valaki tud segítsen, köszi!

Te miről beszélsz amúgy ?
Milyen adózásról kavarsz itt ? Látszik , hogy nagyon nem értesz hozzá .

#528 július 02, 2011, 13:13:30, mourinho01
nem értek hozzá, ezért van ez az oldal,h. itt megkérdezzünk ilyeneket, de ha nem így van szólj.
vagy válaszolj normális hangnemben, vagy ne is szólj hozzá. Pontosan azért kérdezem, mert nem vagyok otthon benne, erre-is- vannak kitalálva az ezen és hasonló helyek. Gondolom te sem  úgy születtél,h. ismerted a betfairt!

Ha én lennék a moderátor, eléggé mérges lennék most, miért nem tudod megfogalmazni a kérdéseidet pár hozzászólásban, kicsit összeszedettebben? A hozzászólásaid meg eléggé kapok-kapok hozzáállást tükröznek.

A kérdésedre reagálva; nem sokan írják le ez irányú tapasztalataikat, de amiket én hallottam, az alapján azt tudom elmondani, hogy havonta 100e alatti utalások nem igazán izgatják az APEH-ot, ha nagyobb összeget utalsz, akkor sem, csak ne vegyél a nevedre semmit. Legegyszerűbb, ha a Moneybookers-nél a számládhoz kérsz kártyát.



IdézetOnce you have made your first Moneybookers deposit, your Moneybookers email ID will be registered on your Betfair account for future deposits and withdrawals. For security reasons, you are then not allowed to change it.

Ez gáz egy kicsit szerintem. Pinnacle-nél elég volt egy e-mail, perceken belül megcsinálták. Csak ezért csináltam egy eurós mb számlát is, hogy elkerüljem az átváltási veszteségeket, erre tessék!  :noway:

#533 július 17, 2011, 16:30:29, Wojna
Regisztráltam a Betfairnél, de érvényesítő emailt nem kaptam. Az irodába mégis be tudok lépni a felhasználó nevemmel és a jelszavammal. Ez normális? :)
Érvényesítő emailt nem is fognak küldeni? Vagy csak ki- ill. befizetésekkor küldenek emailt?
Még egy kérdés: dombornyomott Visa kártyáról szeretnék befizetni, amit már hozzákapcsoltam a fiókomhoz; a befizetést hogyan tudom elindítani?
Elnézést, ha túl egyértelmű dolgokat kérdeztem, de eddig csak Tippmixeltem, szóval az online fogadás még új számomra (meg az angolom se túl fényes :D). A válaszokat előre is köszönöm  :angel:

Idézetet írta: Wojna Dátum július 17, 2011, 16:20:43
Regisztráltam a Betfairnél, de érvényesítő emailt nem kaptam. Az irodába mégis be tudok lépni a felhasználó nevemmel és a jelszavammal. Ez normális? :)
Érvényesítő emailt nem is fognak küldeni? Vagy csak ki- ill. befizetésekkor küldenek emailt?
Még egy kérdés: dombornyomott Visa kártyáról szeretnék befizetni, amit már hozzákapcsoltam a fiókomhoz; a befizetést hogyan tudom elindítani?
Elnézést, ha túl egyértelmű dolgokat kérdeztem, de eddig csak Tippmixeltem, szóval az online fogadás még új számomra (meg az angolom se túl fényes :D). A válaszokat előre is köszönöm  :angel:

Szia

Nincs semmilyen érvényesítő e-mail, innentől használhatod a számládat. Feltölteni a deposit gombbal tudsz, majd ott ki tudod választani a fizetési módot, jelen esetben a  kártyádat.

sok sikert

Én is így jártam,mint te!
Írják,h. küldenek egy érvényesítő emilt, de ne küldtek, illetve azt hittem hogy nem küldenek, de nagy sokára jött csak meg, úgyhogy várj türelmesen, de semi lényeges nincs benne! Attól már tudsz garázdálkodni az oldalon.

Idézetet írta: Wojna Dátum július 17, 2011, 16:20:43
Regisztráltam a Betfairnél, de érvényesítő emailt nem kaptam. Az irodába mégis be tudok lépni a felhasználó nevemmel és a jelszavammal. Ez normális? :)
Érvényesítő emailt nem is fognak küldeni? Vagy csak ki- ill. befizetésekkor küldenek emailt?
Még egy kérdés: dombornyomott Visa kártyáról szeretnék befizetni, amit már hozzákapcsoltam a fiókomhoz; a befizetést hogyan tudom elindítani?
Elnézést, ha túl egyértelmű dolgokat kérdeztem, de eddig csak Tippmixeltem, szóval az online fogadás még új számomra (meg az angolom se túl fényes :D). A válaszokat előre is köszönöm  :angel:

#536 július 19, 2011, 01:52:33, Wojna
Idézetet írta: mourinho01 Dátum július 18, 2011, 21:44:42
Én is így jártam,mint te!
Írják,h. küldenek egy érvényesítő emilt, de ne küldtek, illetve azt hittem hogy nem küldenek, de nagy sokára jött csak meg, úgyhogy várj türelmesen, de semi lényeges nincs benne! Attól már tudsz garázdálkodni az oldalon.

Sziasztok!
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Megpróbáltam feltölteni a regisztrált Visa kártyámról, de nem sikerült (valószínűleg a kártya regisztrációjánál ronthattam el valamit, mert a Raiffaisen Bank nem engedte átutalni a pénzt a Betfair szerint: "Your bank has declined the transaction. Unfortunately, we are not able to provide you with more information.").
A másik befizetési lehetőség a közvetlen banki átutalás lenne:
http://betfair-hu.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/8260/~/mik-a-betfair-banksz%E3%B1mla-adatai%3F
A fenti link szerint a Betfair honlapján megkerestem az adatokat. Minden OK is (fent van hogy Magyarországról a K&H Bank Rt-n keresztül kell utalni, a fogadóiroda számlaszáma stb.) de az átutalási adatok előtt ezt olvasom (pirossal írva):
Your Reference:   BTF(ezt 8 számjegy követi)  'Your Reference' ensures that your Betfair account is credited correctly.
Ez mit jelent? Erre a BTF+8 számjegyre kell hivatkoznom közvetlen banki átutalásnál, hogy megérkezzen a Betfairhez a zseton? Ha erre kell hivatkoznom, akkor ezt még a többi adat után a Közlemény rovatba kell írom és mehet az átutalás?
Ezzel a módszerrel mennyi idő alatt érkezik a Betfaires fiókomba a pénz?
Ezt még légy szíves magyarázzátok el!  :) :) :)

Idézetet írta: Wojna Dátum július 19, 2011, 01:47:15
Sziasztok!
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Megpróbáltam feltölteni a regisztrált Visa kártyámról, de nem sikerült (valószínűleg a kártya regisztrációjánál ronthattam el valamit, mert a Raiffaisen Bank nem engedte átutalni a pénzt a Betfair szerint: "Your bank has declined the transaction. Unfortunately, we are not able to provide you with more information.").
A másik befizetési lehetőség a közvetlen banki átutalás lenne:
http://betfair-hu.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/8260/~/mik-a-betfair-banksz%E3%B1mla-adatai%3F
A fenti link szerint a Betfair honlapján megkerestem az adatokat. Minden OK is (fent van hogy Magyarországról a K&H Bank Rt-n keresztül kell utalni, a fogadóiroda számlaszáma stb.) de az átutalási adatok előtt ezt olvasom (pirossal írva):
Your Reference:   BTF(ezt 8 számjegy követi)  'Your Reference' ensures that your Betfair account is credited correctly.
Ez mit jelent? Erre a BTF+8 számjegyre kell hivatkoznom közvetlen banki átutalásnál, hogy megérkezzen a Betfairhez a zseton? Ha erre kell hivatkoznom, akkor ezt még a többi adat után a Közlemény rovatba kell írom és mehet az átutalás?
Ezzel a módszerrel mennyi idő alatt érkezik a Betfaires fiókomba a pénz?
Ezt még légy szíves magyarázzátok el!  :) :) :)
En kizarolag ezt a BTF kedetu kodot irtam be a kozlemenyrovatva.Megjott. 4munkanap volt,mondjuk nemetorszagban vagyok.

Idézetet írta: demi Dátum július 19, 2011, 19:18:14
En kizarolag ezt a BTF kedetu kodot irtam be a kozlemenyrovatva.Megjott. 4munkanap volt,mondjuk nemetorszagban vagyok.

Köszönöm a gyors választ! :)

#539 július 19, 2011, 23:18:38, gomes66
Idézetet írta: Wojna Dátum július 19, 2011, 22:52:25
Köszönöm a gyors választ! :)

Szia,

Igen, ez a szám a betfair azonosítód, a közlemény rovatba kell írnod.
Mikor beérkezik a pénz a betfair számlájára ezzel a számmal tudják összekapcsolni az utalásod és a betfairnél vezetett játékos számlád, tehát ebből tudják melyik számlára kell könyvelniük a pénzt, ugyanis a Betfair gyüjtőszámlájára utalsz, nincs minden felhasználónak külön számlája.
De én azért megpróbálnám a Visát még egyszer, azonnal ott van a pénz a számládon.
Arra figyelj hogy regisztrációnál el kell neveznem a kártyát (mondjuk Bubu) és a depositnál amikor a kártyás utalást választod a lehulló menüből ki kell választanod, utána már csak az összeget, a kártya biztonsági kódját (a kártya hátoldalán az aláírási csíkon, külön 3 számjegy) és a betfair jelszavad kell beírnod.
Nekem Raiffeisen VISA dombornyomott kártyám van, még soha nem volt problémám vele.