Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

LeGOATJaMESSI és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Mikor várhatóak olyan focimeccsek a betfair-en, amikor a Correct Score piacon az 1. félidő vége felé bent van min. 40-50K Eur?

Csak az európai top bajnokságok idején?

Köszi!

Helló!
Mi az a Take 37.30 dolcsi?(Betfair)
Ha ezt elfogadom,akkor visszakapom a 30 dolcsim meg biztos a 7.30 dolcsi?
Valaki aki ezt kiajánlja így akarja csökkenteni a veszteségét?
Köszi!

Idézetet írta: benson Dátum július 07, 2011, 10:50:22

IdézetOnce you have made your first Moneybookers deposit, your Moneybookers email ID will be registered on your Betfair account for future deposits and withdrawals. For security reasons, you are then not allowed to change it.

Ez gáz egy kicsit szerintem. Pinnacle-nél elég volt egy e-mail, perceken belül megcsinálták. Csak ezért csináltam egy eurós mb számlát is, hogy elkerüljem az átváltási veszteségeket, erre tessék!  :noway:

Mivel a betfair nem engedi megváltoztatni az mb-s befizetéshez használt e-mail címemet, azt tervezem, hogy bezáratom a számlámat, és nyitok egy újat, az új e-mail címmel. Előbbi lehetséges, azt megtaláltam a FAQ-ban, az újbóli megnyitáshoz viszont nem tudom, hogy viszonyulnának. Bónuszt persze nem venném igénybe (a jelenlegi számlám nyitásánál sem vettem igénybe). Supportot is kérdezem majd, de ha valaki csinált már ilyet (vagy próbált csinálni), az leírhatná ide. Vagy bárki más is, a véleményét erről.

[email protected] elég gyorsan válaszolnak, sztm írj nekik...

más: Jól látom, hogy az úszóvb-re egyátalán nem lehet tenni? melyik irodát ajánlanátok az úszásra?

Idézetet írta: Hempli Dátum július 25, 2011, 10:47:36
[email protected] elég gyorsan válaszolnak, sztm írj nekik...

Időközben megtörtént, várom a választ.

Idézetet írta: benson Dátum július 25, 2011, 10:49:48
Időközben megtörtént, várom a választ.

Megjött a válasz:

IdézetTisztelt Sándor!

Köszönjük e-mailjét.

Egy felhasználónak több fiókja is lehet.

A felhasználónév azonban nem lehet ugyanaz, abban az esetben sem, ha lezárta az előző fiókot.

Amennyiben le kívánja zárni a fiókját, kérjük, értesítsen róla minket.

Amennyiben további kérdései vannak, kérjük forduljon hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel:

Betfair magyar ügyfélszolgálat

Vagyis lehetséges a dolog.  ;)

Illetve, amit nem írtak bele, hogy nem lehet ugyanaz a kártya regisztrálva 2 külön felhasználóhoz.

Idézetet írta: Hempli Dátum július 25, 2011, 11:14:01
Illetve, amit nem írtak bele, hogy nem lehet ugyanaz a kártya regisztrálva 2 külön felhasználóhoz.

Ez nem zavar, mb-t használok.

Regisztráltam, beírtam a BET030 kódot, majd befizettem. Múlt héten a Paks ellen fogadtam 4 dollárral, amit elbuktam, de visszaadták (ez amúgy a 3. szelvényem, de az első bukta volt). A sign up bónusz miatt kaptam vissza, ezt tudom. Az lenne a kérdésem, hogy ma 42 dollárt buktam, vajon ezt is visszafizetik?
(A 30 fontba beleférek, a regisztrációtól számított 21 napban vagyok, viszont ez már a 2. elbukott szelvényem volt.)

Köszönöm a választ!

csak az első bukót fizetik vissza, függetlenül attól, hogy nem merítette ki a 30 fontos keretet.

Idézetet írta: Maximo88HUN Dátum július 26, 2011, 20:23:59
Regisztráltam, beírtam a BET030 kódot, majd befizettem. Múlt héten a Paks ellen fogadtam 4 dollárral, amit elbuktam, de visszaadták (ez amúgy a 3. szelvényem, de az első bukta volt). A sign up bónusz miatt kaptam vissza, ezt tudom. Az lenne a kérdésem, hogy ma 42 dollárt buktam, vajon ezt is visszafizetik?
(A 30 fontba beleférek, a regisztrációtól számított 21 napban vagyok, viszont ez már a 2. elbukott szelvényem volt.)

Köszönöm a választ!

Engem ez a mondat zavart össze:
Any losing stakes in one or a series of bets up to the total value of £30 or €30 will be refunded.
Én ezt úgy értelmeztem, hogy még akár ha több részletben is bukom el a 30 fontnyi pénzt, akkor is visszakapom a tétEKet.

Azért nem egyértelmű, mert olyant is olvastam valahol, hogy csak a legelső szelvényt nézik. És ha az nyertes, akkor annyi a sign up bónusznak. Az összeg valahol 25, valahol 30 font, szóval ez sem egyértelmű.
Levelet nem kaptam tőlük, az adataimat böngészve nem találtam semmit a bónuszra vonatkozóan.
Legkésőbb holnap reggel úgy is kiderül, mert múltkor reggel 10-kor rakták vissza a pénzt.

ha series of bets-re is vonatkozik akkor neked van igazad, és vissza kell kapnod a 2. vesztes tétedet is.

Idézetet írta: Maximo88HUN Dátum július 26, 2011, 21:14:30
Engem ez a mondat zavart össze:
Any losing stakes in one or a series of bets up to the total value of £30 or €30 will be refunded.
Én ezt úgy értelmeztem, hogy még akár ha több részletben is bukom el a 30 fontnyi pénzt, akkor is visszakapom a tétEKet.

Azért nem egyértelmű, mert olyant is olvastam valahol, hogy csak a legelső szelvényt nézik. És ha az nyertes, akkor annyi a sign up bónusznak. Az összeg valahol 25, valahol 30 font, szóval ez sem egyértelmű.
Levelet nem kaptam tőlük, az adataimat böngészve nem találtam semmit a bónuszra vonatkozóan.
Legkésőbb holnap reggel úgy is kiderül, mert múltkor reggel 10-kor rakták vissza a pénzt.

Visszakaptam a pénzem. 14 óra kellett nekik, de visszakaptam. Ezért mindenkinek ajánlom a BET030 kódot!

Moneybookersre regisztráltam, de rohadt nehéz hitelesíteni.
Megpróbálom banki utalással kiszedni a pénzem, de nem értem a következő mondatot: The amount credited will be less the transfer fee of USD15.00
Tehát 15 dolcsiba kerül egy kiutalás bankszámlára?

Köszönöm a választ!

A fees menüpont alatt tájékozódhatsz a költségekről, ez jelenleg Magyarországra banki átutalás esetén kb. 484ft, nekem is ennyit vontak le pár hete. Amit írtál mondat viszont tényleg azt jelenti, hogy a jóváírt összeg a 15 dolláros átutalási díjjal csökken. Elképzelhető, hogy amíg nem hitelesíted a számládat, addig ez a költség érvényes minden kiutalásra.

Idézetet írta: Maximo88HUN Dátum július 27, 2011, 19:15:45
Visszakaptam a pénzem. 14 óra kellett nekik, de visszakaptam. Ezért mindenkinek ajánlom a BET030 kódot!

Moneybookersre regisztráltam, de rohadt nehéz hitelesíteni.
Megpróbálom banki utalással kiszedni a pénzem, de nem értem a következő mondatot: The amount credited will be less the transfer fee of USD15.00
Tehát 15 dolcsiba kerül egy kiutalás bankszámlára?

Köszönöm a választ!

Hogyan hitelesítsem?
Ugyanis létrehoztam egy Moneybookers számlát, befizettem 10 dolcsit, de csak ugyanennyit tudok kiutaltatni, tehát nem értem vele el semmit.
Nemzetközi MasterCardra nem lehet kiutaltatni, erről csak befele mehet a pénz.
A banki transzfer 15 dollárért nevetséges.
Más pénzutalgatós oldalra nem regisztrálok, szóval mit lehet ilyenkor tenni?

Köszönöm a választ!