Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 4 vendég van a témában



A régi OTP-s kártyám Visa volt, de áprilisban kaptam egy új kártyát és ez már MasterCard.  :bash:

http://kyc.betfair.com/row.html
Itt mindent megtalalsz amit a hitelesitesrol tudni lehet.Nem nehez szoval hajra!

Egy adott mérkőzés fogadásánál a maximálisan megrakható tét az csak az adott pénznemben (pl. a számlám USD, így a maximális tétet is ebben a pénznemben látom) fogadásra tett más fogadók általi tétek összege, vagy az összes fogadó tétje átváltva az én általam használt pénznemre?


Valaki meg tudná magyarázni miért lett a fogadásom void?
Fogadtam 36 euróért  döntetlen Lay -re, a fogadás matched statusban  a meccs rendesen lezajlott 1-0 lett a vége .Majd amikor vége lett ezt az email kaptam:



One or more of your bets, placed on the market has been voided/lapsed by Betfair. Whilst these bets were all placed in good faith, in order to be fair to all users we have had to void/lapse them.

Should you require any further information please do not hesitate to contact us by emailing [email protected] or calling our helpdesk on 0870 0110444 (+44 20 8834 8060 from outside the UK). You will find details of the voided bets in "My Account, Betting History".

Please accept our apologies for any inconvenience, and we hope you continue to use and enjoy the site.

Kind regards

www.betfair.com

Voided/Lapsed Bets

Runner   Bet ID   Placed Date   Category   Bid Type   Status   Stake (€)   Liability (€)   Odds Matched
The Draw   15704359156   29/07/2011 09:28:22   EX   L   Matched   35.53       4.80
The Draw   15704359156   29/07/2011 09:28:22   EX   L   Matched   0.47       4.80

Mivel nem vagyok még vmi nagy betfair ász gondoltam előbb vkitől megkérdezem mielőtt szidnám őket

Érdekes, mert azt írja, hogy ugyan jó hiszemben tetted fel a pénzed, de a többi fogadóra való tekintettel utasítják vissza a kifizetést.  :o

Lehet, hogy a Betfair szerint valami csalás volt a meccsen  :D  , és emiatt dobták vissza.
Én is kíváncsi vagyok a többiek véleményére, mert érdekes a magyarázatuk.


Viszont nekem is van egy problémám: a banki kifizetést sem engedik. Kitöltöttem az adatlapot, de visszapattant a kérelmem, mert mindenképpen MasterCarddal akarja velem kifizettetni a pénzt. DE KÖNYÖRGÖM, AZZAL NEM LEHET!
Írtam levelet a supportnak, csak ugye a magyar ügyfélszolgálat kizárólag hétköznapon foglalkozik az ügyekkel.  :bash:

Végre kiderült
Írtam nekik  és azt válszolták hogy a meccsnél (Oxford Everton ) az ellenfél helyesen Everton XI
Gondolom szerintük így nem volt egyértelmű melyik everton(a túrót nem )
Persze ahogy vége a meccsnek és nyertem rögtön megvilágosodott mindenki
csesszék meg ezek is >:(
Ezek szerint van magyar ügyfélszolgálat is? jó tudni.

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 19, 2011, 23:16:00
Szia,

Igen, ez a szám a betfair azonosítód, a közlemény rovatba kell írnod.
Mikor beérkezik a pénz a betfair számlájára ezzel a számmal tudják összekapcsolni az utalásod és a betfairnél vezetett játékos számlád, tehát ebből tudják melyik számlára kell könyvelniük a pénzt, ugyanis a Betfair gyüjtőszámlájára utalsz, nincs minden felhasználónak külön számlája.
De én azért megpróbálnám a Visát még egyszer, azonnal ott van a pénz a számládon.
Arra figyelj hogy regisztrációnál el kell neveznem a kártyát (mondjuk Bubu) és a depositnál amikor a kártyás utalást választod a lehulló menüből ki kell választanod, utána már csak az összeget, a kártya biztonsági kódját (a kártya hátoldalán az aláírási csíkon, külön 3 számjegy) és a betfair jelszavad kell beírnod.
Nekem Raiffeisen VISA dombornyomott kártyám van, még soha nem volt problémám vele.

Szia!
Köszönöm a segítséget!  :)
A pénz közvetlen banki átutalással megérkezett - a számot beírtam a közlemény rovatba, semmi gond nem volt ;) -, de ez a nyavalyás Visáról utalás nem akar sikerülni, pedig már többször is próbáltam  :(
Mindenre figyeltem (kártya elnevezve, összeg beírva, biztonsági kód, betfaireres jelszó, aztán katt "Make deposit"-ra), tovább is engednek a "Confirm"-ig, de utána: "Your bank has declined the transaction. Unfortunately, we are not able to provide you with more information."
Arra gondolok, hogy a kártyám regisztrációjánál elírhattam valamit, de az adatokon változtatni - ahogy látom - a regisztráció után már nem lehet. Nem tudom mit kellene csinálni; a kártyás fizetés tényleg egyszerűbb lenne.
Remélem a kifizetéssel nem lesz probléma  ???

Helló!
A Betfairen lehet több meccset is megrakni kötésben vagy csak egy meccsekre lehet játszani?
Mert,ha lehet,akkor hogyan?
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 01, 2011, 11:14:42
Helló!
A Betfairen lehet több meccset is megrakni kötésben vagy csak egy meccsekre lehet játszani?
Mert,ha lehet,akkor hogyan?
Köszi!

Hello,

Lehet, a Sports/Multiples alatt találod, de elég szegényes a kínálat...
A betfair nem klasszikus fogadóiroda, itt az oddsokat a többi fogadó adja, ők csak a felületet biztosítják.
A kombi fogadásokra szerintem találsz jobb irodát (bet365).

a betfair-en milyen könnyű eladni ill. venni oddsokat? :angel:
tehát ha én akarok élőben fogadni valamire akkor az könnyen megy?
(bocs a hülye kérdésért)

Sziasztok ! Ellentmondásos infókat találtam arról, hogy mennyi a minimális tét a Betfairnél. Máshol egy információs oldal azt írja bármely általuk elfogadott devizában utalunk, a min. tét 4 egység. Nem mindegy, hogy ez éppen angol font (305 Ft.), vagy svéd korona (30 Ft.). Itt a fórumon valaki írta, hogy fontban 2 egység, USD-ben 4 egység a minimum elhelyezhető tét. Jó lenne ezzel kapcsolatban biztosat tudni.

Idézetet írta: paszko Dátum augusztus 01, 2011, 22:28:53
Sziasztok ! Ellentmondásos infókat találtam arról, hogy mennyi a minimális tét a Betfairnél. Máshol egy információs oldal azt írja bármely általuk elfogadott devizában utalunk, a min. tét 4 egység. Nem mindegy, hogy ez éppen angol font (305 Ft.), vagy svéd korona (30 Ft.). Itt a fórumon valaki írta, hogy fontban 2 egység, USD-ben 4 egység a minimum elhelyezhető tét. Jó lenne ezzel kapcsolatban biztosat tudni.

Ha a honlapon fogadsz akkor 4 egység a minimum legalábbis eurós számlánál, ha szoftvert használsz akkor nagyon kicsi is lehet.
:cya:

Itt egy videó:  Betfair 3.1 million dollar slowpay and other issues with pro players       lehetséges, hogy a BETFAIR-nél elindul a lavina ami kifizetések visszatartásának irányába is elmehet ha likviditási gondjaik leszenk