Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Wojna Dátum július 31, 2011, 11:05:38
Szia!
Köszönöm a segítséget!  :)
A pénz közvetlen banki átutalással megérkezett - a számot beírtam a közlemény rovatba, semmi gond nem volt ;) -, de ez a nyavalyás Visáról utalás nem akar sikerülni, pedig már többször is próbáltam  :(
Mindenre figyeltem (kártya elnevezve, összeg beírva, biztonsági kód, betfaireres jelszó, aztán katt "Make deposit"-ra), tovább is engednek a "Confirm"-ig, de utána: "Your bank has declined the transaction. Unfortunately, we are not able to provide you with more information."
Arra gondolok, hogy a kártyám regisztrációjánál elírhattam valamit, de az adatokon változtatni - ahogy látom - a regisztráció után már nem lehet. Nem tudom mit kellene csinálni; a kártyás fizetés tényleg egyszerűbb lenne.
Remélem a kifizetéssel nem lesz probléma  ???
A probléma az volt, hogy a bankkártya alapbeállításaként korlátozva volt az átutalható összeg nagysága, de ezt megszüntetve azonnal teljesült az átutalás. A pénz már a Betfairnél, csak nyerni kell!  :)
A segítségeket még egyszer köszönöm!  :angel:

Helló

Az lenne a kérdésem, hogy magyarországról regisztrálva választhatom pénznemnek a GBP is? vagy az csak angliában lehetséges?


Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban,hogy magyarországi bankból indított normál banki utalás körülbelül milyen összeg betfair számlára?
Előre is köszi,

Hali!
Elkuldtem a betfairnek a bankszamlakivonatom es a szemelyim scanjet.
(a bankszamlakivonat par nap mulva lesz 3 napos.
Erre ezt a levelet kaptam.
" Thank you for the documentation you have recently forwarded to Betfair regarding our verification process. Unfortunately, the documents you have provided did not meet our requirements.

This is due to the following reason(s):
You have not supplied all the documents required.

Due to the above reason(s), we still require a copy of one of the following documents to complete the validation of your account:

Source of payment verification - a copy of one of the following:
o Credit or Debit Card registered on Betfair account (front only) please blank out all digits except for the last four of the account and card numbers, leaving the start and expiry date visible.
o Credit or Debit Card account Statement of a Betfair registered card (less than 3 months old)
o Bank Statement - must have Betfair transaction visible (less than 3 months old)


PLEASE NOTE:
o Do not send original documents, but rather copies of these documents.
o The documents must be clear and legible. NB: please DO NOT include your password in any correspondence.
o For your personal security and integrity of your bank cards, please blank out all digits of your card number EXCEPT the last 4 digits. Please, do not blank out the start date and expiry date and your name on the card.
o Send documents that state your residential address. Regrettably, documents addressed to a P.O. Box number are unacceptable for validation.
o Please send scans in JPEG or GIF file formats only with a maximum size of 10MB per page.
o Please remember to inform us of your Username.

In order to confirm that this request is genuine, please feel free to call the Betfair Helpdesk.
Your details can be sent to us by one of the following methods:

The Document Uploader is a tool you can use to send us your KYC documents. Simply go to My Account and follow the instructions.
This method will accelerate your verification process and will allow you to fully enjoy the Betfair website quicker. This verification method is subject to our strict integrity and security standards.

E-mail: [email protected] "
Segitsetek legyszives leforditani mert en akarhanyszor allok neki,mindig az jon ki belole,hogy nem jok az elkuldott iratok,pedig megfelelnek a kovetelmenyeiknek. Lehet,hogy azon ragodnak,hogy van naluk kartyam is regisztralva?(mar lejart regen)

hat azt irtad hogy a a bankszamlakivonat par nap mulva lesz 3 napos, gondolom az honapos akart lenni es esetleg amiatt nemjo nekik, kuld be siman a bankkartyad elso oldalat (szamokat letakarva kiveve utolso 4 meg az ervenyessegi datum), lehetoleg ne a  szar lejart kartyadrol, reggelj be  ujat

annyit irnak jpeg,gif formatumba legyen 10 mega alatt meg ird meg  a userneved is

Nálam ez jön be a BF oldalán, másnál is jelentkezik a probléma?

Megjavult, de több (magyarországi) embernél  is fenáll(t) a probléma, nem tudom mi lehetett ez.

Idézetet írta: dzoli Dátum szeptember 04, 2011, 23:57:37
Megjavult, de több (magyarországi) embernél  is fenáll(t) a probléma, nem tudom mi lehetett ez.

A kép szerint valami feltörte az oldalt.

A fórumon a BF közlemény szerint a BF (és még jópár más oldal) DNS szolgáltatóját hekkelték meg a janicsárok, nem mindenkinél jelentkezett a probléma, maga az oldal érintetlen maradt. Én azért lecseréltem a jelszót, biztos ami biztos.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 05, 2011, 10:16:04
A kép szerint valami feltörte az oldalt.

nekem az lenne a kérdésem hogy a gamebookerses játék vissza jön még?

Idézetet írta: Dyrol Dátum szeptember 06, 2011, 12:14:50
nekem az lenne a kérdésem hogy a gamebookerses játék vissza jön még?

Ezt nem a megfelelő topikban írtad. Szeptembertől a Betfair a szponzor!

Át lehet valahol állítani Betfair-en, hogy normál odds-okat írjon ki?

Milyen a nem normál odds?

Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 08, 2011, 19:11:05
Milyen a nem normál odds?

Gondolom, az angolszász (frakcionális) meg az amerikai. De a betfair alapból mindig a decimálist mutatja, mivel az "Odds Converter"-nél ezt írja: "Betfair odds are typically displayed as decimals"