Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: sparco Dátum szeptember 13, 2011, 20:07:07
Betfair-en lehet egy embernek több számlája is.

de ő absz új tag lett volna és másik gépről csináltuk a regget

Sziasztok!

Tudna valaki angolos segiteni?
írtam Betfairnak hogy beragadt egy fogadásom és ezt írták:

Due to technical difficulties with our feeds for the Grindavik v Hafnarfjordur match, we were not able to offer this match In-Play. All markets will be settled upon completion of the match. I apologise for any inconvenience this may cause.

Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.

Kind regards,

Tim Manson

Betfair Helpdesk

Azt értem,hogy technikai bajuk volt,de mikor rendezik?

köszi

A válasz szerint amikor lejár a meccs.

Tegnap este lett vége...
Én is ezt értettem,csak nem akartam elhinni...
Köszi
Mehetek vitatkozni ezek szerint...

most ez a cashback https://promotions.betfair.com/uk-wimbledon-tc
30nap után kapom meg a bónuszt vagy mi?
mert amít ír ott oldal rossz és nem lehet bejelentkezni rá a support azt mondta nem tudják mikor lesz jó  >:(
lehet én értelmeztem rosszul a dolgot de ha fogadtam már legalább 6000$ értékben az elmúlt 3hétben akkor az minimum 500font bónuszt ér nem?
nem nagyon tudok angolul így nem tiszta az egész ha valaki tudna segíteni megköszönném...

hello! Valaki nem tudja, hogy ha a betfairnél regisztrálá​skor nem adtam semmilyen promóciós kódot akkor is részesülök a 25 eurós kockázat nélküli fogadásban?

nem tudjátok betfairen nincsen valami demo cont? tesztelgetni pár dolgot, nem valós pénzzel....

#607 október 09, 2011, 11:51:01, sleve
Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 09, 2011, 09:36:42
nem tudjátok betfairen nincsen valami demo cont? tesztelgetni pár dolgot, nem valós pénzzel....

Tölstd le a Geeks Toy-t abban van játékpénzes funkció.

Idézetet írta: deciusrex Dátum október 08, 2011, 17:44:12
hello! Valaki nem tudja, hogy ha a betfairnél regisztrálá​skor nem adtam semmilyen promóciós kódot akkor is részesülök a 25 eurós kockázat nélküli fogadásban?

nem

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni hogy betfairen amikor rámegyek pl.: a LAY re és kidob egy számot mondjuk 12/2 ezek mit jelentenek?
És még annyit, hogy ha megakarok tenni egy lay fogadást 10egységel akkor de a megjelenített odds-ot nem változtatom akkor automatikusan elfogadja vagy back oldalról is el kell fogadni?

Idézetet írta: robi336 Dátum október 13, 2011, 12:14:11
Üdv!
Azt szeretném megkérdezni hogy betfairen amikor rámegyek pl.: a LAY re és kidob egy számot mondjuk 12/2 ezek mit jelentenek?
És még annyit, hogy ha megakarok tenni egy lay fogadást 10egységel akkor de a megjelenített odds-ot nem változtatom akkor automatikusan elfogadja vagy back oldalról is el kell fogadni?

Nem tudom mire gondolsz, 12/2 jelenthet tört oddsot, decimálisan az pl. 7.00-nek felel meg.

Ha az aktuális Lay oddson fogadsz és van a téted matcheléséhez szükséges likviditás akkor létrejön a Lay fogadás.

Sziasztok.
Még nagyon régen hoztam létre a számlám, és nem használtam, és közbe a jelszavam is elfelejtettem. Valhogy sikerült azt összehozzam, hogy deaktiválják a számlám, és most telefonon kellene felhívjam üket, ezt mondták mailben is. De az meg úgy elég sok lenne.
MIt lehet ilyenkor próbálni?

Valaki próbált már magyar meccsre kimenni és ott élőben fogadni, csak azért mert ha tv-ben közvetítik tegyük fel egy újpest-pápa meccset és lőnek egy gól később zárják le mint egy spanyol vagy német meccsen, élőben kint a pályán lehetne nyerni még pár másodpercet nem? VAgy a 8 mp pont ezért van kitalálva még úgy sem menne, nem tudom valaki próbálta-e már de írjon véleményt akinek van tapasztalata... okostelefonnal gondoltam nem laptoppal leülni a padra...!!!

Dini

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 20, 2011, 14:04:08
Sziasztok.
Még nagyon régen hoztam létre a számlám, és nem használtam, és közbe a jelszavam is elfelejtettem. Valhogy sikerült azt összehozzam, hogy deaktiválják a számlám, és most telefonon kellene felhívjam üket, ezt mondták mailben is. De az meg úgy elég sok lenne.
MIt lehet ilyenkor próbálni?

Új számla, benne van a szabályzatban hogy lehet :



Can I open more than one Betfair account?

Yes, you can.


You are free to open additional accounts, but you should note the following restrictions:

    With the exception of a bank account, any payment method can only be registered once and cannot be transferred to another account.
    Fund transfers between your accounts are not possible.
    Only one account is allowed to use Australian markets.
    Only one account can be used for Poker.
    New customer sign-up promotion are only allowed upon you first registration.

Idézetet írta: dincsiwincsi Dátum október 20, 2011, 16:23:17
Valaki próbált már magyar meccsre kimenni és ott élőben fogadni, csak azért mert ha tv-ben közvetítik tegyük fel egy újpest-pápa meccset és lőnek egy gól később zárják le mint egy spanyol vagy német meccsen, élőben kint a pályán lehetne nyerni még pár másodpercet nem? VAgy a 8 mp pont ezért van kitalálva még úgy sem menne, nem tudom valaki próbálta-e már de írjon véleményt akinek van tapasztalata... okostelefonnal gondoltam nem laptoppal leülni a padra...!!!

Dini

Ilyenekkel felesleges próbálkozni, már olvastam olyat hogy valakinek törölte a fogadását a BF egyértelmű late betting miatt , és figyelmeztették hogyha mégegyszer ilyen lesz, akkor kitiltják. Meg amúgy is minek, a magyar meccseken értékelhetetlen a forgalom élőben.