Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Ez nekem is furcsa.Vmi hozzaerto szemely a fentebb linkelt domain tulajdonosanak utananezhetne. En probaltam,de ahol regebben nezegettem ilyet(whois.com),ott most nem sikerult. El tudom kepzelni,hogy nem is betfair oldal.
Miert nem igy indul a domain,hogy www.betfair.com/.......
:-X

#646 november 19, 2011, 03:33:14, harvy666
hmm ez nagyon erdekes, en is mar eleg regota fizetem a premiumot de sosem volt vele problema

azt mondod semmit rosszat nem csinaltal nem volt benne veletlenul bonuszkurvalkodas? mivel a BF mar azt is kb csalasnak veszi ha hirtelen sokat buksz az o oldalukon(mondjuk betdaqen mittom fogadsz egy favoritra 2.0an betfairen layeled kesobb 1,5on ha nyer akkor ugye Betdaqen nyersz ahol nincs PC meg akar kisebb is az alap levonas, Betfairen meg csokkented az addigi nyeremenyeid ergo kesobb ut be a premium charge)

mivel azt irod hogy "Kitaláltak 1 premium charge avoidance investigationt!!!" az egyetlen dolog amire gondolni tudok hogy abban az idoszakban eppen sokat nyertel és pont annyi penzt vettel ki a szamladrol hogy a bentlevo nem fedezte a 'hirtelen' megjeleno premiumot,mindenesetre ne add fel irkaljal nekik leveleket vagy  nyiss egy masik szamlat

off: nekem a multkor a betdaqel gyult meg a bajom ki akartam venni a penzem toluk csak mar nem is tudom milyen kartyarol utaltam be nekik, nem is letezett mar az a kartya, és nincs is bankkartyas kifizetes mar naluk csak MBn at jah es persze az uj bankkartyam nem tamogatja a szerencsejatekokat, 1 hetig elvoltam :)

Idézetet írta: harvy666 Dátum november 19, 2011, 03:26:18
hmm ez nagyon erdekes, en is mar eleg regota fizetem a premiumot de sosem volt vele problema

azt mondod semmit rosszat nem csinaltal nem volt benne veletlenul bonuszkurvalkodas? mivel a BF mar azt is kb csalasnak veszi ha hirtelen sokat buksz az o oldalukon(mondjuk betdaqen mittom fogadsz egy favoritra 2.0an betfairen layeled kesobb 1,5on ha nyer akkor ugye Betdaqen nyersz ahol nincs PC meg akar kisebb is az alap levonas, Betfairen meg csokkented az addigi nyeremenyeid ergo kesobb ut be a premium charge)

mivel azt irod hogy "Kitaláltak 1 premium charge avoidance investigationt!!!" az egyetlen dolog amire gondolni tudok hogy abban az idoszakban eppen sokat nyertel és pont annyi penzt vettel ki a szamladrol hogy a bentlevo nem fedezte a 'hirtelen' megjeleno premiumot,mindenesetre ne add fel irkaljal nekik leveleket vagy  nyiss egy masik szamlat

off: nekem a multkor a betdaqel gyult meg a bajom ki akartam venni a penzem toluk csak mar nem is tudom milyen kartyarol utaltam be nekik, nem is letezett mar az a kartya, és nincs is bankkartyas kifizetes mar naluk csak MBn at jah es persze az uj bankkartyam nem tamogatja a szerencsejatekokat, 1 hetig elvoltam :)
Szia
Legyszives reszletezd ezt a PC-t. Mennyit kell akkor fizetni?

Az elmúlt hét bruttó nyereményeinek 20%-a és a héten keletkezett díjak közötti különbség
A számla története során szerzett bruttó nyeremények 20%-a és a keletkezett díjak közötti különbség. :)

amugy senki sem tudja kb hogy szamoljak nekem 14-15%ra jott ki (valszeg 20%-az alap 5%) hetente asszem csutortokon vontak mindig

jah es hosszutavra ne tervezzetek asszem 300 ezer font lifetime nyeremeny utan mar 60% a PC :D:D:D:D:D

Üdv!!!

NEM BÓNUSZOLTAM sose!!! 1x ,kb 3 éve még a bwinen kaptam bónusz(7500),de nem kértem,és emiatt rengeteg problémám lett. nekem az 7500ft 2 hónapos buziskodást okozott.(idegileg ha tönkre nem is,de rosszul lettem)
LEZÁRULT a "nyomozás" és azt írták,h 2 másik magyar számlára is meg kell fizetnem a premium charge-t-,amikhez SEMMI KÖZÖM!!! 1800 eurot követelnek!!! Mondanom sem kell,HIÁBA!!! én ugyan ki nem fizetem!!!

NAGYON érdekes,h az angol bulvárlapban említett indiai fickótól is úgy vehettek el 52000!!! fontot,h pont ott is 2 másik számlát említettek...
MIND1,ezt vissza már nem kapom,marad a betdaq!!! amúgy jó hely???? nem ismerem....

visszatérve,asszem úgy fél éve 2 db fogadást nem otthonról tettem meg...ismerősnél volt,de ők NEM fogadnak,úgyhogy ez sem lehet a baj forrása,vagy talán mégis???

Egyébként írtam már a betfairt felügyelő ombudsmannak,és azt írta,h NINCS joguk ezt csinálni. Mindenképpen NYEREK a BÍRÓSÁGON,csak az a bibi,h MÁLTÁN LEHET csak perre vinni az ügyet!!!
+ kell a másik két számla tulaja is,azt pedig sose tudom meg,h kik.

+ azt írták,h a premium charge-ba előbb-utóbb bele fog bukni a betfair,mert illegális nem maga a charge,hanem AHOGY intézik! Több perük van emiatt folyamatban...

Sajnos az viszont a javukra van,h TE beleegyezel a dolgaikba,amikor regisztrálsz náluk.

Akárhogy is,ELVETTÉK a pénzem,nincs mit ezen szépíteni!!!



Idézetet írta: chevanton Dátum november 18, 2011, 13:49:05
Kedves Milan!

Soha életemben nem bónuszoltam,nem kártyáztam,CSAK és kizárólag fogadok.(lóversenyre sose)
A Bwinnél írtak nekem egy 3 emailből álló bocsánatkérést ,azóta rendezett a viszonyunk.
Kicsit sért a felvetés,h én vagyok a hibás,netán bűnöző.
Próbálom figyelmeztetni a többieket ,mire kell vigyázni,nehogy más is így járjon,ezért írok mindig negatívumokat.
A lényeg:ha a betfair kitalál vmit,akkor TE a büdös életben NEM fogod tudni bebizonyítani,h NINCS igazuk. Lásd:tele van a net ezzel a premium charge-os mizériával. Tudtam,h van.és egyszer csak vonni fogják,de ez a módszer felháborító.Annyit meg nem nyertem.h annak a (Betfair's former promise that "winners are always welcome", quietly withdrawn when the first 20% premium charge was introduced in 2008,) "20%-a több mint 800 euro legyen!!!!!
Undorító cég.
Ergo NEM jó választás a betfair,mert bármikor zárolhatják a számládat.és elvehetik a pénzt,már ha nyersz.

Félreértés ne essék, nem támadni akarlak, csak furcsa volt az egész.

Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de mindenesetre mi kapcsolatban állunk a Betfairesekkel, s egy véleményt kérek tőlük is.

Üdv!!!!
Azóta nyomozgattam én is,az ip cím a hibás. Sajnos vennem kell majd 1 fix ipcímet,h soha többé ne lehessen bajom.A Neteller is zárolta a számlámat emiatt,3 hétig kellett hívogatnom őket,az 5 telefon után már újra utalhattam. Egyébként annyi illegálisat CSINÁLTAM,h megosztottam veletek a betfair e-mailt. :) Ugyanis külön ki van kötve,h nem lehet!!!!

Üdv!

A kérdésem az hogy, a pénzem kitudom venni credit card regisztrálása nélkül? Ha kell be is fizetek moneybookersről vagy abaqoosrol csak az a gondom, hogy ezt írja a Deposit funds in to betfair menüpontnál:

"To comply with regulations we are required to confirm your age.
Please confirm your age now. "

Bankkártyás fizetés az felejtős, mert nem bízom meg benne, ezért kéne más módja a befizetésnek. Aztán a pénzt ki is szeretném venni, ezt meg lehetne oldani valahogy?

Válaszaitok előre is köszönöm!



Idézetet írta: bozsoki93 Dátum november 29, 2011, 16:11:20
Üdv!

A kérdésem az hogy, a pénzem kitudom venni credit card regisztrálása nélkül? Ha kell be is fizetek moneybookersről vagy abaqoosrol csak az a gondom, hogy ezt írja a Deposit funds in to betfair menüpontnál:

"To comply with regulations we are required to confirm your age.
Please confirm your age now. "

Bankkártyás fizetés az felejtős, mert nem bízom meg benne, ezért kéne más módja a befizetésnek. Aztán a pénzt ki is szeretném venni, ezt meg lehetne oldani valahogy?

Válaszaitok előre is köszönöm!

Ez csak akkor gond ha még nem multál el 18 éves, ha már elmultál akkor elküldöd a személyid fénymásolatát és kész.

Idézetet írta: chevanton Dátum november 26, 2011, 16:27:10
Üdv!!!!
Azóta nyomozgattam én is,az ip cím a hibás. Sajnos vennem kell majd 1 fix ipcímet,h soha többé ne lehessen bajom.A Neteller is zárolta a számlámat emiatt,3 hétig kellett hívogatnom őket,az 5 telefon után már újra utalhattam. Egyébként annyi illegálisat CSINÁLTAM,h megosztottam veletek a betfair e-mailt. :) Ugyanis külön ki van kötve,h nem lehet!!!!

Ez több mint érdekes, mert 20 emberből max 1-nek van fix IP-je, akkor mindenki számláját zárolnák.
Biztos, hogy csak egy számlád van?

Mintha vki azt irta volna korabban,hogy nem gaz a betfairnel a tobb szamla(persze bonusz nelkul)

Most én vagyok a hülye vagy mért nem fogadják el az igazolást? Elküldtem nekik személyi, lakcím, bankkártya fényképét, még mi kell nekik?


You can confirm your age using any of the following methods:

By credit card
Credit cards are only issued to over 18s. Making a small deposit with your personal credit card provides proof that you are over 18 and will remove restrictions immediately. You can make a small deposit using your credit card by logging into the Betfair site and going to My Account.

Photo identity document
Send us a high-quality copy of a photo identity document. This must show proof of name and age: e.g. photocopy of your driving licence, passport, national ID card or equivalent Government-issued identity document.

Vki segitsen mit kell itt csinálnom? Mert hiába küldöm el személyi és lakcim fényképét ugyan ezt irják vissza...


You can confirm your age using any of the following methods:

By credit card
Credit cards are only issued to over 18s. Making a small deposit with your personal credit card provides proof that you are over 18 and will remove restrictions immediately. You can make a small deposit using your credit card by logging into the Betfair site and going to My Account.

Photo identity document
Send us a high-quality copy of a photo identity document. This must show proof of name and age: e.g. photocopy of your driving licence, passport, national ID card or equivalent Government-issued identity document.

Idézetet írta: Etoo Dátum december 01, 2011, 15:22:59
Vki segitsen mit kell itt csinálnom? Mert hiába küldöm el személyi és lakcim fényképét ugyan ezt irják vissza...


You can confirm your age using any of the following methods:

By credit card
Credit cards are only issued to over 18s. Making a small deposit with your personal credit card provides proof that you are over 18 and will remove restrictions immediately. You can make a small deposit using your credit card by logging into the Betfair site and going to My Account.

Photo identity document
Send us a high-quality copy of a photo identity document. This must show proof of name and age: e.g. photocopy of your driving licence, passport, national ID card or equivalent Government-issued identity document.

Ird meg a problemad a [email protected]. Mint a cimbol is kiderul ez magyar ugyfelszolgalat.Mellekeld megegyszer a doksikat es ird le az eddigi szitut is.Segitenek. :)

Sziasztok!

Kezdő vagyok Betfair téren. Gondolkodom a regisztráción, de előtte érdeklődnék a menetéről. Talán úgy úsznám meg a legolcsóbban a be- és kifizetést, ha a következőek szerint járnék el. Javítsatok ki, ha tévedek!

1. Regisztrálok MoneyBookers-re GBP pénznemmel.
2. Átutalok a mo.-i számlámról a MoneyBookers magyar számlájára ingyen (vagyis belföldi forint átutalás díján+MB féle forint-font átváltási költségen) Ł100-nak megfelelő forintot, ami 2-5 nap
3. Regisztrálok Betfairen valamilyen Promotion kóddal ami ad mondjuk Ł20 freebetet és Ł1000 cashbacket (bár a cashback offer 2011. dec 31-ig érvényes, de tekintsünk most el ettől). A választott pénznem UK Sterling, ha már londoni a cég, meg ahogy néztem ehhez viszonyítanak.
4. Beregisztrálom a MB fiókomat a Betfairen, és elküldöm a Ł100-ot €0.50 költséggel, ami majdnem rögtön meg is jelenik
5. Feltornázom a bankrollom mondjuk Ł200-ra
6. Szeretnék kifizetést kérni MB-re, ezért igazolom a személyazonosságom a Betfairnek színes lakcím igazoló, személyi és közüzemi számla másolatával, amin ugyan nem az én nevem van, de a vezetéknév rendben. Elfogadásra kerül.
7. Kiutaltatom a Ł200-ot ingyen MB-re, ami max 24 óra
8. Kiutaltatom a MB-ről a Ł200-ot €1,8+a forintra váltás költségével a bankszámlámra, ami 2-5 nap vagy több is banktől függően. Gondolom a MB váltja forintra az összeget, de akkor már lehet jobb lenne GBP-ben kérni a magyar számlára (ha lehet), és itt átváltatni.

Már korábban regisztráltam MB-re, de EUR pénznemmel. Sikerült lezárnom a fiókom, bár inkább csak megkérdezni szerettem volna a supportot, hátha mégis megváltoztatják a pénznemet, mivel nem volt rajta pénz, de már utaltam vele korábban. Sajnos egy email elérhetőség sincs megadva az oldalon. Most viszont tartok az új fiók nyitásától, nehogy zárolják, a korábbi miatt, annak ellenére, hogy azt már zároltam.
Ezért elgondolkoztam a Netelleren. Arról tudtok mondani valamit? Ezzel is ingyenes a Betfair részéről a ki- és befizetés?

Olvastam olyat is, hogy talán MB-ről történő befizetés esetén a freebet nem vehető igénybe. Ez igaz?

Ha Ł100-ot fizettem Betfair számlára MB-ről, akkor kérhetek rögtön Ł200 kifizetést?

Megj.
Semmilyen Visa kártyám sincs és igényelni sem szeretnék, hacsak nem jövök ki olcsóbban vele.