Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


hat szerintem befizetesnel mindennel vonnak valamit legalabbis VISAnal igen, kifizetesnel meg ugyvan asszem hogy eloszor a befizetett osszeget kell kikerned egyben utana a masodik kifizetesed mar barmennyi lehet

Köszönöm az eddigi hozzászólást. Időközben felmerült egy újabb kérdés:
A Betfair jutalékot számol fel a piacon elért nettó nyereménye után. Ha a piacon nettó veszteséget ért el, nem fizet jutalékot.
Ez tehát azt jelentené a következő képzelt esetben, hogy ha a Chelsea-Liverpool mérkőzésen a Chelsea-t backelem mondjuk 1,8-on Ł100-tal majd layelem 1,5-ön Ł120-tal, akkor a kialakult nettó Ł20-ból vonják le a jutalékot? A profitom tehát Ł19 lesz, mivel semmi kedvezményem sincs.

Megnéztem Neteller díjait és kiderült, hogy magasabbak, mint a MB-é. A bankszámlára kiutalás €7,5. Inaktivitási idő kevesebb, és magasabb a díja is. Átváltási költség is magasabb...
Bővebben:
http://www.neteller.com/fees/#a-moneyout
http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

Idézetet írta: xecutor Dátum december 08, 2011, 07:53:19
Köszönöm az eddigi hozzászólást. Időközben felmerült egy újabb kérdés:
A Betfair jutalékot számol fel a piacon elért nettó nyereménye után. Ha a piacon nettó veszteséget ért el, nem fizet jutalékot.
Ez tehát azt jelentené a következő képzelt esetben, hogy ha a Chelsea-Liverpool mérkőzésen a Chelsea-t backelem mondjuk 1,8-on Ł100-tal majd layelem 1,5-ön Ł120-tal, akkor a kialakult nettó Ł20-ból vonják le a jutalékot? A profitom tehát Ł19 lesz, mivel semmi kedvezményem sincs.

ahogy mondod

a legegyszerubb ha beallitod hogy alapbol a jutalek utani nyeremenyt mutassa

ha jo leszel majd jon a 15-60%os PC is :D

Sziasztok!

Egy ideje én is a Betfair-en játszom és eddig elkerülte a figyelmemet ez a "prémium díj" dolog. Próbáltam utánaolvasni, de őszintén megmondom nem nagyon értem.

valaki egyszerűsítse már le legyen szíves.
"Vonatkozik-e a számlámra a Prémium Díj?

Amennyiben számlája a megnyitása óta eleget tesz a következő feltételek mindegyikének, fontolóra vesszük a Prémium Díj kiszabását:

    Számlája nyereséges; (ezt értem  ;) )
    Az összes keletkezett költség kevesebb, mint bruttó nyereményei 20%-a (mit jelen ebben az estben a költség?)
    Több mint 250 piacon fogad. (Ez azt jelenti, hogy több mint 250 féle fogadástípust játszom, vagy azt, hogy több mint 250 fogadást tettem?)..."

Előre is köszi.

Pera





Idézetet írta: pera Dátum december 12, 2011, 18:56:35
Sziasztok!

Egy ideje én is a Betfair-en játszom és eddig elkerülte a figyelmemet ez a "prémium díj" dolog. Próbáltam utánaolvasni, de őszintén megmondom nem nagyon értem.

valaki egyszerűsítse már le legyen szíves.
"Vonatkozik-e a számlámra a Prémium Díj?

Amennyiben számlája a megnyitása óta eleget tesz a következő feltételek mindegyikének, fontolóra vesszük a Prémium Díj kiszabását:

    Számlája nyereséges; (ezt értem  ;) )
    Az összes keletkezett költség kevesebb, mint bruttó nyereményei 20%-a (mit jelen ebben az estben a költség?)
    Több mint 250 piacon fogad. (Ez azt jelenti, hogy több mint 250 féle fogadástípust játszom, vagy azt, hogy több mint 250 fogadást tettem?)..."

Előre is köszi.

Pera

Költség az a commision. Lépj be a Betfair-be, és nyisd meg ezt a linket :

https://account.betfair.com/regpay-myaccount/premiumcharge/summary.html

Ha azt látod, hogy "Your account has not incurred Premium Charges...", akkor nincs semmi, a közelébe se vagy annak hogy PC-t kelljen fizetned.

Ha viszont egy táblázatot látsz, akkor ott szépen látható hogy mennyit nyertél eddig bruttó, és mennyi költséget fizettél összesen, ill. a múlt héten, és mennyire vagy közel a 20%-hoz. Ha nem kell fizetned PC-t, akkor is előjöhet a linkre ez a táblázat, mert lehet hogy az elmúlt heted sikeres volt (azaz 20% alatt volt a commision a bruttó nyereséghez képest), de ilyenkor csak tájékoztató jellegű a dolog. 


Kérem segítsetek!
Dec. 12-én volt a Betfair számlámon 4 dolcsi. Tettem három Lay fogadást multi-ba.
1. Velez - Racing             Lay Draw   3.40   Eredmény: 1:0
2. Chelsea - M. City         Lay 2:2     17.80  Eredmény: 2:1           
3. Róma- Juve                 Lay 0:0     14.16  Eredmény: 1:1
Fogadás után az alábbi volt olvasható:
VieW    odds    stake    pot.liability   tot.available
1,2,3     1.77     4 $         3.08 $          0.92 $
Valamit - ill. több mindent - nem értek.
Minden eredményt eltaláltam, mégsem nyertem.
A fogadást visszanézve ezt írták ki:
Settled Bet Id  Placed Desription Stake  Avg.Level  Status   DR   CR   Balance
                                                                                       $     $         $
2011.                2011.All Sports   4.00      1.77       Lost  (3.08)  -       0.00
12-13                12-12  0-0,2-2,
02:09                07:29  The Draw
                                     Lay
2011.                 2011.   Transfer         
12-13                 12-12   From UK                        Transfer        3.08   3.08
02:09                 07:29   Exchange             
                                     Wallet
Szerintetek hová utalták át a 3.08 $-t?
Továbbá: Hogy jött ki az 1.77 odds?, mert  a 3.08 össz. kockázat ebből következik:
4.00 x ( 1.77-1.00) = 3.08   
Köszi: corsica

Ha egy promót jól értelmeztem, akkor ma kapnom kell egy 10 eurós freebetet. Ezt valahol meg lehet nézni az account résznél?

Üdv!

Még sose toltam Betfairen, 1 hete olvasgatom intenzíven a fórumokat, leírásokat az egész rendszerről.
Engem az érdekelne, hogy ha abban az esetben ha csak Back -re használom az oldalt, azaz mintha egyszerűen sportfogadnék, akkor az 5% -os jutalék ellenére is megéri a magasabb oddsok miatt itt fogadni? Vagy ebben az esetben már jobban járok egy bet365 -el például?

Idézetet írta: stdavid Dátum december 24, 2011, 00:22:06
Üdv!

Még sose toltam Betfairen, 1 hete olvasgatom intenzíven a fórumokat, leírásokat az egész rendszerről.
Engem az érdekelne, hogy ha abban az esetben ha csak Back -re használom az oldalt, azaz mintha egyszerűen sportfogadnék, akkor az 5% -os jutalék ellenére is megéri a magasabb oddsok miatt itt fogadni? Vagy ebben az esetben már jobban járok egy bet365 -el például?

A Betfairt komoly sportfogadó nem az esetlegesen jobb oddsok miatt használja, hanem azért mert itt nem fogják lekorlátozni, nem úgy mint a hagyományos fogadóirodáknál, köztük a bet €3.65-nél, ahol egy-két nekik nem tetsző fogadás után jöhet az 1%-os korlát és/vagy a 20mp-es delay élő fogadásnál, ez a másik szemétláda húzásuk.  Ha sokezer euró a bankrollod, akkor kizárólag a Betfairt használd. 

Köszi az infót.

Még az lenne a kérdésem, ami sokaknak szinte alap, hogy milyen programokat szokás használni Betfairhez?
Nem vagyok otthon a témában még annyira, de azt már tudom, hogy valamilyen kalkulátor kelleni fog, amivel a lay meg back fogadásokat egymáshoz tudjam igazítani.


Huhh ez elsőre eléggé átláthatatlan nekem :) Magyar írás nincs esetleg róla?
Illetve konkrétan ezt a kalkulátort, ami érdekelne még a kezdeteknél ezt merre találom?

Idézetet írta: stdavid Dátum december 25, 2011, 17:24:21
Huhh ez elsőre eléggé átláthatatlan nekem :) Magyar írás nincs esetleg róla?
Illetve konkrétan ezt a kalkulátort, ami érdekelne még a kezdeteknél ezt merre találom?

Kalkulátor http://www.chromaweb.com/bets/bilingual/arb.swf itt.