Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Pont egy ilyenre gondoltam, köszi! :)

Magyar nyelvű leírás nincs sem a Geeks Toy és más programokról sem. Online számológépeket pedig itt találsz:

http://p2pfogadas.hu/site/index.php/online-szamologepek/szabad-fogadas-szamologep

Hy,
Most kezdtem el játszani a Batfairen és valami nagyon szembetűnőt tapasztaltam!Kezdésnek Beckeltem 5-6 favorit lovat had lássam, hogy is működik a rendszer(verseny előtt fogadok, élőben nem!). Egyszer csak azt veszem észre, hogy a nagy favorit lovak mind mínuszba rakják az én kis pénztárcám. Jó mondom magamban, biztos ez most egy ilyen szar kör. Akkor a következő órában megint raktam 5-6 favorit lóra backet. Mondanom se kell, itt is buktam min 4-et. Ekkor fordult meg a fejemben, hogy lehet hogy layelnem kéne inkább, nyereségesebb lennék. Így is tettem és hát minő meglepetés most meg a layek vágtak mínuszba... 3-4 kört oda vissza lejátszottam így és mindig az ellenkezője volt a nyereséges amit én pont megraktam. Mindenesetre érdekes... nem biztos hogy ez a Batfair olyan jó oldal, ahogy ezt sok helyen reklámozzák!;)
(Geek toys programot használok)

#678 december 30, 2011, 18:28:13, csacsa44
Idézetet írta: Argo Dátum december 30, 2011, 16:19:15
Hy,
Most kezdtem el játszani a Batfairen és valami nagyon szembetűnőt tapasztaltam!Kezdésnek Beckeltem 5-6 favorit lovat had lássam, hogy is működik a rendszer(verseny előtt fogadok, élőben nem!). Egyszer csak azt veszem észre, hogy a nagy favorit lovak mind mínuszba rakják az én kis pénztárcám. Jó mondom magamban, biztos ez most egy ilyen szar kör. Akkor a következő órában megint raktam 5-6 favorit lóra backet. Mondanom se kell, itt is buktam min 4-et. Ekkor fordult meg a fejemben, hogy lehet hogy layelnem kéne inkább, nyereségesebb lennék. Így is tettem és hát minő meglepetés most meg a layek vágtak mínuszba... 3-4 kört oda vissza lejátszottam így és mindig az ellenkezője volt a nyereséges amit én pont megraktam. Mindenesetre érdekes... nem biztos hogy ez a Batfair olyan jó oldal, ahogy ezt sok helyen reklámozzák!;)
(Geek toys programot használok)

Hát ja, biztos nem te vagy a ..., hanem a Betfair  :bash:

Idézetet írta: sparco Dátum december 30, 2011, 16:48:44
Hát ja, biztos nem te vagy a ..., hanem a Betfair  :bash:

Nem is mondtam, hogy a Betfair egy "sz@r", egyszerűen csak tapasztalataimat írtam le egy kis kommentálással ami nem teljes mértékben a fogadó iroda - fogadó tőzsde ellen szól. Egyszerűen csak furcsának tűnik az, hogy 10-szer rakok backre abból kb 1, ha futam előtt pozitívba zárok és ugyan ez a layenél is. Ezeket csak a favorit lovakra raktam, mivel még nincs tapasztalatom tradelés terén. Az meg, hogy én lennék az amatőr...valószínű! De az már nem, hogy a favoritok soha sem nyernek vagy fordított esetben mindig nyernek...vagy még is? Minden esetre furcsa...

Idézetet írta: Argo Dátum december 30, 2011, 20:45:20
Nem is mondtam, hogy a Betfair egy "sz@r", egyszerűen csak tapasztalataimat írtam le egy kis kommentálással ami nem teljes mértékben a fogadó iroda - fogadó tőzsde ellen szól. Egyszerűen csak furcsának tűnik az, hogy 10-szer rakok backre abból kb 1, ha futam előtt pozitívba zárok és ugyan ez a layenél is. Ezeket csak a favorit lovakra raktam, mivel még nincs tapasztalatom tradelés terén. Az meg, hogy én lennék az amatőr...valószínű! De az már nem, hogy a favoritok soha sem nyernek vagy fordított esetben mindig nyernek...vagy még is? Minden esetre furcsa...

Talán kicsit utána kéne nézned a dolgoknak, van akinek elég jól megy a lóverseny  ;) Nem egy hülye dolog ez...

#681 december 30, 2011, 23:44:12, harvy666
csak azok nem eloben fogadnak hanem futam elott :)
amugy meg kicsi a minta + a szokasos ellenem van a piac eleterzes
nemkell parazni :D

Idézetet írta: harvy666 Dátum december 30, 2011, 23:38:37
csak azok nem eloben fogadnak hanem futam elott :)
amugy meg kicsi a minta + a szokasos ellenem van a piac eleterzes
nemkell parazni :D

Lehet, hogy tényleg rosszul kalkulálom magam és teljesen eluralkodik az "ellenem van a piac" érzés és nem veszem észre az apró kis hibáimat, vagy én nem is tudom:)
Mire gondolsz a "kicsi minta" alatt?

Idézetet írta: sparco Dátum december 30, 2011, 20:55:13
Talán kicsit utána kéne nézned a dolgoknak, van akinek elég jól megy a lóverseny  ;) Nem egy hülye dolog ez...

Csak azért sztem érthető, hogy elfog az aggodalom, ha olyan érzésem van mintha tényleg ellenem lenne a piac...
Azt nem is cáfolnám, hogy lehetnek lehetőségek a lóversenyben!

Idézetet írta: Argo Dátum december 31, 2011, 01:55:16
Csak azért sztem érthető, hogy elfog az aggodalom, ha olyan érzésem van mintha tényleg ellenem lenne a piac...
Azt nem is cáfolnám, hogy lehetnek lehetőségek a lóversenyben!

nekem csak ez a kijelentésed volt kicsit érdekes:

"nem biztos hogy ez a Betfair olyan jó oldal, ahogy ezt sok helyen reklámozzák!;)"

:)

Idézetet írta: sparco Dátum december 31, 2011, 02:50:57
nekem csak ez a kijelentésed volt kicsit érdekes:

"nem biztos hogy ez a Betfair olyan jó oldal, ahogy ezt sok helyen reklámozzák!;)"

:)
Nem szeretném, hogy a hozzászólásom Betfair ellenesnek tűnjön, mivel nem ez volt a szándékom!
Ezt csak azért írtam, mert a véleményem az, hogy legtöbb helyen úgy reklámozzák mintha pofon egyszerű lenne itt a fogadás. Naivan el is hittem. De rájöttem, teljesen más oldalról kell megközelíteni és teljesen máshogy kell gondolkodni és "játszani"! Kezdőként még nem látom át teljesen a piacot, de így utólag azt mondanám, türelemmel, sok gyakorlással valóban a legjobb fogadási lehetőségeket kínálhatja!

kicsi a minta = ha 10 bol 9x buksz semmit nemjelent ha mar 1000bol 999x akkor tuti bunda van vagy te vagy szar :D


Sport-társak!!

Ha az említett oldalon lay 3:3 eredmény akkor én mikor van profitom, hiszen a ods magas...???
Thx

Idézetet írta: cyberzozo Dátum január 01, 2012, 21:11:51
Sport-társak!!

Ha az említett oldalon lay 3:3 eredmény akkor én mikor van profitom, hiszen a ods magas...???
Thx
Ha nem lesz 3-3

Idézetet írta: harvy666 Dátum december 31, 2011, 18:36:32
kicsi a minta = ha 10 bol 9x buksz semmit nemjelent ha mar 1000bol 999x akkor tuti bunda van vagy te vagy szar :D

Lehet benne valami:D:D