Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Hello!
Valaki nem tudja véletlenül hogy adnak a betfairen valami bónuszt mostanság? Ha igen légyszi egy linket küldjetek már vagy ajánlókódot. Találtam egyet ami No lose bonusz,de nem tudom hogy magyarokra az érvényes e, az ügyfélszolgálat meg nem válaszol 3 napja a kérdésemre.
Köszi

üdv szeretnék segitséget kérni aki tudja mit kell tennem az irja le nekem,ugyanis az a probéma hogy véletlenül a betfairos föszámlámról ráraktam egy bizonyos összeget az ausztrál liszensz számlára,de nem szeretném használni ezt a lehetöséget inkább maradnék a pokernél.van e mód arra hogy az utalt pénz visszakerüljön a számlámra?az idevonatkozo forumban találtam egy linket
a segitséghez,de az nem müködik.köszönöm

A mai napon zárolták a Batfair számlámat!!! De nem tudom mért!? Történ már valakinek ilyen dolog? Nem fogadtam még eddig pénzben csak egyszer, többinél a geek toyst használtam training módban és oda se enged be! Mi lehet ennek az oka? Remélem nem veszik el kasszában lévő pénzem....

Idézetet írta: Argo Dátum január 13, 2012, 13:55:50
A mai napon zárolták a Batfair számlámat!!! De nem tudom mért!? Történ már valakinek ilyen dolog? Nem fogadtam még eddig pénzben csak egyszer, többinél a geek toyst használtam training módban és oda se enged be! Mi lehet ennek az oka? Remélem nem veszik el kasszában lévő pénzem....

Nekem is ezt írta ki:  As of 12:50 GMT today, multiple users are reporting site issues with Betfair, and the site went down @ 13:00

Tread Carefully people.

Valaki tudja pontosan mit jelent?


Sziasztok

Szerintem karbantartást végeznek

Ezt írták:

"A számláját a BDP osztály zárolta, ennek egyik lehetséges oka, hogyl Ön API programot használt adatlekéréshez, anélkül, hogy átesett volna a KYC-igazoláson – amivel megszegi a felhasználási feltételeinket.


Kérjük a további lépéseket illetően vegye fel a kapcsolatot közvetlenül a BDP osztállyal a [email protected] címen.

Amennyiben további kérdései vannak, kérjük forduljon hozzánk bizalommal!"

Kérdezem én, mi a f*sz van??? Hihetetlen, egyszerűen nem tudom felfogni...
Ha valaki erre KYC-re tud választ adni azt nagyon megköszönném, mert kb fogalmam sincs hogy ezek mit kérnek. Lassan ott tartunk hogy még ujjlenyomatot is kérnek tőlünk...

Idézetet írta: Argo Dátum január 13, 2012, 18:24:43

Ha valaki erre KYC-re tud választ adni azt nagyon megköszönném, mert kb fogalmam sincs hogy ezek mit kérnek. Lassan ott tartunk hogy még ujjlenyomatot is kérnek tőlünk...

Igazolnod kell a személyazonosságod. Bankszámlakivonattal, címre szóló számlával illetve bankkártya beszkenneléssel az utolsó négy szám kivételével a szám kitakarásával illetve a hátoldali CVC-t szintén kitakarva, paintben kisatírozva, személyi igazolvány és lakcímkártya képének mindkét oldalának elküldésével.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum január 13, 2012, 19:34:32
Igazolnod kell a személyazonosságod. Bankszámlakivonattal, címre szóló számlával illetve bankkártya beszkenneléssel az utolsó négy szám kivételével a szám kitakarásával illetve a hátoldali CVC-t szintén kitakarva, paintben kisatírozva, személyi igazolvány és lakcímkártya képének mindkét oldalának elküldésével.

Köszönöm a segítséged!

Kaptam 10 euro bonuszt, nem tudjatok, hanyszor kell megforgatni es milyen oddson?

Hi,

Thank you for your email.

API Support is available 24 hours, 7 days a week.

If you are using a third party API software product, you should contact the Software Vendor directly for support.


During the hours of Monday - Friday 09:00-18:00 GMT/BST you can contact BDP Support or the Betfair Helpdesk for assistance. Your email will be held in a queue and read and responded to by a representative.

Outside of these hours or on Bank Holidays, you should contact the Betfair Helpdesk (available 24 hours, 7 days a week).

Betfair Helpdesk:
UK Telephone: 0844 871 0000
International: + 44 20 8834 8060
or email [email protected]

For latest API service infomation please see http://service.betfair.info

Kind Regards,

Betfair Developer Program

Ticket Information:
Ticket #:   8332474
Date Created:   14/01/2012 12:45 AM GMT
To update or check the status of this Ticket:
- Go to: https://bdpconsole.betfair.com/login/support/

Ez most mi lehet? Sajnos gyenge az angol tudásom és nem tudom értelmezni...

Sziasztok.
Érdemes feltölteni 20$-t betfair-re? Csak mert nézegettem, és láttam, hogy így eléggé "korlátolt" leszek fogadás szempontjából. Gondolok itt a lay fogadásokra. lay the draw stratégiára gondoltam.

Idézetet írta: bujdiiii Dátum január 14, 2012, 17:00:09
Sziasztok.
Érdemes feltölteni 20$-t betfair-re? Csak mert nézegettem, és láttam, hogy így eléggé "korlátolt" leszek fogadás szempontjából. Gondolok itt a lay fogadásokra. lay the draw stratégiára gondoltam.

A betfair-stratégiákhoz szerintem kevés. Kellene ahhoz legalább egy 100-as. De ha single fogadásokat akarsz tenni jó szorzón, akkor  játszani kicsit elég.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum január 14, 2012, 17:05:25
A betfair-stratégiákhoz szerintem kevés. Kellene ahhoz legalább egy 100-as. De ha single fogadásokat akarsz tenni jó szorzón, akkor  játszani kicsit elég.  ;)
Köszönöm a válaszod.. én is így látom, de feltöltöm ettől függetlenül, és azt teszem amit mondtál.. megpróbálok ebből a 20$-ból építkezni.

Segitene valaki kitolteni a Card Details-ot? Mit kell irni az Issue number-hez meg a Your "nickname" for this card?

@argo igy eleg nehez lesz ertelmezni az o mailjuket ha nemlatjuk te mit irtal nekik, de amugy szerintem tokmindegy azonosítsd magad minél hamarabb és kész, le lett mar irva 1000x hogy kell a forumon

@kuki az Issue number csak speci kartyakon van VISAnal nem kell irni semmit (Mastercardnal sem de remelem olyat veletlenul sem hasznalsz) a nickname meg egyertelmu elnevezheted a kartyadat magadnak nehogy osszekeverd a max 3 regisztralhatot :)