Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: harvy666 Dátum január 15, 2012, 23:20:58
@argo igy eleg nehez lesz ertelmezni az o mailjuket ha nemlatjuk te mit irtal nekik, de amugy szerintem tokmindegy azonosítsd magad minél hamarabb és kész, le lett mar irva 1000x hogy kell a forumon

@kuki az Issue number csak speci kartyakon van VISAnal nem kell irni semmit (Mastercardnal sem de remelem olyat veletlenul sem hasznalsz) a nickname meg egyertelmu elnevezheted a kartyadat magadnak nehogy osszekeverd a max 3 regisztralhatot :)

Felvettem a kapcsolatot a magyar ügyfélszolgálattal és azt mondták, hogy Betfair szabályzatával ellenkezik az, hogy API programot használtam adatlekérésre (pl. tréning célra), anélkül, hogy fogadtam volna, vagy csak nagyon kevés valós fogadási tevékenység történt.
Most ezt azért nem értem, mért van akkor training mód hogyha nem használtatom??

Megkaptam a megerősítő választ, ami így szól! "nem használhatom a geek toyst traning módban!
Ez most mi???????

hát passz én jó ha 10 percig hasznaltam a training modot eletem soran esetleg menjel le 2$ alatti valos tetekre, mindenesetre a KYCon mindenkepp keresztul kell esned akkor meg mar jobb mihamarabb

Lóversenyhez írtam a kérdést,de úgy látszik nem jár arra mostanában senki:

Használja valaki a BSP-t (Betfair  start price)?
Meg  lehet  nézni valahol ennek az értékét? Mert fogadni lehet vele, de nem jelenik meg az értéke. Akkor hogy? Úgy küldi el valaki a fogadását, hogy nem tudja, mennyi a szorzó? Vagy rosszul állítottam be valamit?
Utólag, a Timeform-ban az eredményeknél ki van írva.

Futam előtt a Timeform-ban alul van a "Betfair betting forecast". Ezt figyelembe veszitek? Mennyire lehet megbízható? És mi a különbség a BSP és a Betfair betting forecast között? Mert nagy eltérések vannak.

Hali, meg tudna valaki hívni az oldalra a 30 eurós bónusz érdekében? Ez egyébként úgy működik, hogy ha meghívsz valakit Te is kapsz 30 -at és az is akit meghívtál? Meg is kell forgatni? PÜ-ben írjatok akiket érdekel, és megírom a mail címemet.

Idézetet írta: Milan Dátum november 25, 2011, 09:57:04
Félreértés ne essék, nem támadni akarlak, csak furcsa volt az egész.

Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de mindenesetre mi kapcsolatban állunk a Betfairesekkel, s egy véleményt kérek tőlük is.


Válaszoltak erre valaha valamit is?

üdv emberek!

Engem a kifizetés érdekelne a betfairnal. A számlám nem én töltöttem fel hanem nyertem 10eurot a face-n és feltöltötték nekem. A kérdésem az lenne ,hogy hogyan lehet kivennni a pénzt, azóta kb 30euronál járok. köszi a választokat !!

Hat 1x be kell fizetni, a 10 eurot pedig 1x kell forgatni 1.5 oddson

szóval ha befizetek 10eurot  és megforgatom 1.5oddszon akkor kivetem a 40eurot? pl utalással?

Sziasztok!

Segítséget kérnék! A moneybookersnél eredetileg regisztrált mail-t jegyezte fel a betfair be -és kifizetésnél. Na most, internet szolgáltató váltás miatt már nem él ez a mailem. Nyilván beállítottam a jelen mail címemet mind a mb-nél, mind a betfair-nél. Viszont nem tudok befizetni mb-ről betfair-re, mert nem lehet megváltoztatni az eredetileg mb-s regisztált mail címemet. Írtam a magyar ügyfélszolgálatra 1 napja, de még nincs válsz. Hogy lehetne átállítani a címet, hogy be tudjak újra fizetni mb-ről?
Köszi a választ előre is!
:cya:

#715 január 22, 2012, 17:35:30, sparco
Idézetet írta: perkon Dátum január 22, 2012, 16:37:30
Sziasztok!

Segítséget kérnék! A moneybookersnél eredetileg regisztrált mail-t jegyezte fel a betfair be -és kifizetésnél. Na most, internet szolgáltató váltás miatt már nem él ez a mailem. Nyilván beállítottam a jelen mail címemet mind a mb-nél, mind a betfair-nél. Viszont nem tudok befizetni mb-ről betfair-re, mert nem lehet megváltoztatni az eredetileg mb-s regisztált mail címemet. Írtam a magyar ügyfélszolgálatra 1 napja, de még nincs válsz. Hogy lehetne átállítani a címet, hogy be tudjak újra fizetni mb-ről?
Köszi a választ előre is!
:cya:

sehogy. csinálj újat. egy embernek 3 regje lehet, szóval az nem gond itt ;)

mb-n hozzá van a adva a régi mail cimed is, vagy már törölted onnan? Ha már törölted akkor gond van, mert nem tudod újra hozzáadni ha nem férsz már hozzá.

Idézetet írta: perkon Dátum január 22, 2012, 16:37:30
Sziasztok!

Segítséget kérnék! A moneybookersnél eredetileg regisztrált mail-t jegyezte fel a betfair be -és kifizetésnél. Na most, internet szolgáltató váltás miatt már nem él ez a mailem. Nyilván beállítottam a jelen mail címemet mind a mb-nél, mind a betfair-nél. Viszont nem tudok befizetni mb-ről betfair-re, mert nem lehet megváltoztatni az eredetileg mb-s regisztált mail címemet. Írtam a magyar ügyfélszolgálatra 1 napja, de még nincs válsz. Hogy lehetne átállítani a címet, hogy be tudjak újra fizetni mb-ről?
Köszi a választ előre is!
:cya:

Ugyanebben a cipőben jártam tavaly. Megszüntettem a régi számlám a betfairnél, és nyitottam egy újat, amihez hozzárendeltem az új email címet.

Idézetet írta: benson Dátum január 23, 2012, 14:36:24
Ugyanebben a cipőben jártam tavaly. Megszüntettem a régi számlám a betfairnél, és nyitottam egy újat, amihez hozzárendeltem az új email címet.

Üdv
Ha valamit back-elek, és lay-elek, akkor az arbcruncher kalkulátorban hogyan állítsam be a jutalékot? Mindegyiknél külön külön 5%, vagy alulra, ami alapból van, 5%?

Igazából a correct score-n 3 eseményt szeretnék backelni (dutch calculátorral kiszámolom az eredő odds-ot), majd az eredő odds-ot berakom a back-lay kalkulátorba.

Hellosztok,segítsetek már légyszives abban hogy hogyan tudom megszüntetni a betfairemen a számlámat és mindent zárolni???A bankkártyát már töröltem csak a többit nem tudom hogy hogyan kell.Kösz