Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

todika, Salvio és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: Babu Dátum január 25, 2012, 20:34:36
Hellosztok,segítsetek már légyszives abban hogy hogyan tudom megszüntetni a betfairemen a számlámat és mindent zárolni???A bankkártyát már töröltem csak a többit nem tudom hogy hogyan kell.Kösz

Írj a supportnak!

Másnak se jön be a Premium Charge tájékoztató link napok óta, vagy csak én vagyok béna? (https://premiumcharge.betfair.com/PremiumPortal/portal)


Sziasztok!

Kaptam minap egy levelet a betfairtól, hogy 01.30 és 02.06 között megtett fogadásaimra visszatérítik a nettó veszteségemet egészen 25 euróig.
Kérdésem annyi lenne hogy ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy teszem azt befizetek 25eurot felrakom 2.00 oddszra bejön lesz 50, azt felrakom megint pl egy 2.00 oddszra akkor lesz belőle 100, és mondjuk ha ezt is all innel felrakom de elmegy a fogadás akkor ugye nullán vagyok, és visszafizetik a kezdeti 25 eurot? ezt jelenti a nettó veszteség?
Nem túl jó az angolom ezért tettem fel inkább itt a kérdést...

(A promócióra vonatkozó részvételi feltételek

1. A promócióban csak a Betfair által küldött névre szóló meghívóval lehet részt venni.
2. A promócióban egy ügyfél csak egy felhasználói fiókkal vehet részt, az ajánlat csak az e-mailben feltüntetett felhasználónévre vonatkozik.
3. A promóció 30/01/2012-én 01:01-kor (CET) kezdődik és 06/02/2012-én éjjel 00:59-kor (CET) ér véget (,,Promóciós időszak").
4.  Minden sportfogadás (a tőzsdén) és kombinációs fogadás, melyet a promóciós időszakban tesz meg, részt vesz a promócióban.
5. Amennyiben az időszak alatt nettó veszteséget könyvel el, visszatérítjük a pénzét az e-mailben jelzett összeghatárig.  Ez azt jelenti, hogy ha xxxx. xx. xx-én éjjel 00:59-kor (CET) a promócióban résztvevő fogadásain összesítve nettó veszteséget könyvelt el, visszafizetjük a veszteségét a közölt összeghatárig.
6. Amennyiben jogosult a visszatérítésre, a promóció vége után 72 órán belül jóváírjuk Betfair számláján az összeget.
7. Ha a promóciós időszak végén a Betfair fogadási tőzsdéjén és kombinációs fogadásain nettó nyereséget ért el, visszafizetésre nem jogosult.
8. Fontos, hogy minden fogadás párosítása és lezárása a promóciós időszakon belül történjen meg.
9. A párosítatlan, érvénytelenített vagy nem lezárult fogadások nem vesznek rész ebben a promócióban.
10. A promócióra a Betfair általános felhasználási feltételei vonatkoznak.  )


A választ előre is kösz!

Nem tudjátok, mi történik azzal a nyereménnyel, amit multiple fogadással megnyerek, de végül nem kapok meg, mert a gyűjtőben van egy elvesztett fogadás?

Mas versenyektol kapott bonuszt, hanyszor kell megforgatni?

Idézetet írta: Zyonner Dátum február 04, 2012, 22:06:01
Nem tudjátok, mi történik azzal a nyereménnyel, amit multiple fogadással megnyerek, de végül nem kapok meg, mert a gyűjtőben van egy elvesztett fogadás?

Ha multiple-ben vagy egy vesztes fogadás, akkor, hogyan keletkezne bármilyen nyeremény? Nem teljesen értem, mit szeretnél tudni.

Idézetet írta: kuki Dátum február 06, 2012, 22:11:27
Mas versenyektol kapott bonuszt, hanyszor kell megforgatni?

Minden bónuszra, promócióra megtalálhatóak a Betfair irányelvei a honlapon.

Idézetet írta: rain91x Dátum január 24, 2012, 19:52:55
Üdv
Ha valamit back-elek, és lay-elek, akkor az arbcruncher kalkulátorban hogyan állítsam be a jutalékot? Mindegyiknél külön külön 5%, vagy alulra, ami alapból van, 5%?

Igazából a correct score-n 3 eseményt szeretnék backelni (dutch calculátorral kiszámolom az eredő odds-ot), majd az eredő odds-ot berakom a back-lay kalkulátorba.

1. Az alsó 5%-ot, Back all selections on the same betting exchange.
2. A példában: kiszámolod az alsó 5%-kal az eredő oddsot, majd ezt 0%-kal számolva, a lay-t viszont 5%-kal számolva újra berakod.

Pl. 4.00 és 4.10, erre az 5% levonása után 1.973-mas eredő oddsot kapsz. A back/lay kalkulátorban ezt bírod 0%-kal, a lay oddsot (pl. 1.80) meg 5%-kal.


Idézetet írta: actworld Dátum február 09, 2012, 16:27:54
Ha multiple-ben vagy egy vesztes fogadás, akkor, hogyan keletkezne bármilyen nyeremény? Nem teljesen értem, mit szeretnél tudni.
Számomra nem keletkezik nyeremény, ez világos. Viszont a fogadások párosításából adódóan, ha a gyűjtőben van nyertes fogadásom, akkor azt valaki elvesztette. Én nem nyerhetem meg, ha a gyűjtő egyik fogadását buktam. De akik vesztettek velem szemben a gyűjtő többi fogadásában, azok ténylegesen vesztettek pénzt. Erről a pénzről kérdezek. Ez hová kerül?

Egy kérdés: betfairen nem lehet megnézni egy piacon percről percre hogyan változtak az oddsok? esetleg egy grafikonnal ábrázolva? ha lehet, hol? köszi

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 12, 2012, 19:03:54
Egy kérdés: betfairen nem lehet megnézni egy piacon percről percre hogyan változtak az oddsok? esetleg egy grafikonnal ábrázolva? ha lehet, hol? köszi

percről-percre nem.


Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 12, 2012, 19:03:54
Egy kérdés: betfairen nem lehet megnézni egy piacon percről percre hogyan változtak az oddsok? esetleg egy grafikonnal ábrázolva? ha lehet, hol? köszi
Geeks Toy-ba van grafikon.

Idézetet írta: sleve Dátum február 13, 2012, 17:11:11
Geeks Toy-ba van grafikon.

köszi már rájöttem én is és letöltöttem. De itt is egy kicsi grafikon van amit nem lehet kinagyítani és pontosan nem írja az értékeket csak úgy megközelítőleg látszik. vagy nem jöttem rá valamire?

#734 február 13, 2012, 20:35:55, actworld
Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 13, 2012, 17:29:43
köszi már rájöttem én is és letöltöttem. De itt is egy kicsi grafikon van amit nem lehet kinagyítani és pontosan nem írja az értékeket csak úgy megközelítőleg látszik. vagy nem jöttem rá valamire?

Ahhoz, hogy pontos idősávval láthasd az oddsok alakulását, ahhoz speciális Betfair odds licenszre van szükséged, majd egy olyan api programra ami regisztrálja és megjeleníti a betfair odds feedjét.

Másik lehetőség: előfizetsz valamelyik odds monitoring szolgáltatásra. Ha pedig odds history-ra vagy kíváncsi akkor fracsoft.com