Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 5 vendég van a témában


Sziasztok!
Nem rég kezdtem el fogadni a betfair-en , mert nyertem egy nyereményjátékon 10 eurót. Fogadtam is , nyertem is. Később 1 másik gépről jelentkeztem be ugyanarra felhasználóra de 0 euró pénzt ír ki a fogadási számlámra. Na visszamentem arra a gépre ahol fogadtam ott rendesen mutatja a pénzmennyiségem de a másik gépemen 0 eurót ír ki! Ez mitől lehet? Meg lehetne oldani , hogy mindkettő gépről tudjak fogadni?

Idézetet írta: Krista Dátum február 15, 2012, 15:08:34
Sziasztok!
Nem rég kezdtem el fogadni a betfair-en , mert nyertem egy nyereményjátékon 10 eurót. Fogadtam is , nyertem is. Később 1 másik gépről jelentkeztem be ugyanarra felhasználóra de 0 euró pénzt ír ki a fogadási számlámra. Na visszamentem arra a gépre ahol fogadtam ott rendesen mutatja a pénzmennyiségem de a másik gépemen 0 eurót ír ki! Ez mitől lehet? Meg lehetne oldani , hogy mindkettő gépről tudjak fogadni?

Nézd meg a My Account oldalon az Account Statement-ben, hogy ott van-e a pénzed. Én napokig leveleztem a supporttal mert a befizetett pénzem nem jelent meg. A Total available-ben mindig 0 volt, pedig az Account Statement-ben látszott az összeg. Sok ötlete volt,végül az az egyszerű megoldás jött be, hogy váltsak böngészőt. Addig Mozillát használtam. Utána Google Chromot próbáltam, és azonnal megjelent az összeg. Lehet hogy nálad sem a más gép a probléma, hanem a böngésző.

Miért nem lehet látni a tétek eloszlását sehol? Csak a tétek összegét írja ki, de pédál focinál mindhárom kimenetelre 0-lát ír.

Idézetet írta: kjeno Dátum február 16, 2012, 10:24:43
Miért nem lehet látni a tétek eloszlását sehol? Csak a tétek összegét írja ki, de pédál focinál mindhárom kimenetelre 0-lát ír.

Ha bejelentkezel akkor látszódni fog.

Sziasztok!

Ha 3-as szorzón back-elek valamilyen eseményt 300EUR-val majd később 2.7-es odds-on layelni szeretném de csak 50EUR van az aktuális lay alatt akkor sem tudok kiszállni?

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 17, 2012, 09:59:49
Sziasztok!

Ha 3-as szorzón back-elek valamilyen eseményt 300EUR-val majd később 2.7-es odds-on layelni szeretném de csak 50EUR van az aktuális lay alatt akkor sem tudok kiszállni?

Dehogynem. 50€-val layeled 2.7-en, az e feletti és 3 alatti lay oddsokon meg annyival, hogy jó legyen. Kalkulátorral ki lehet számolni.


Hali!

Your are not entitled to watch this stream due to your geographical location.

Ez a szöveg fogad a betfaires streamek több, mint felénél.. hol találok pontos listát arról, hogy a meglévő streamek közül, mi az, amit nézhetek, mint magyar felhasználó?

#743 február 19, 2012, 19:49:04, sackek
Hello

Veletek előfordult már az, hogy a betfair az 3% levonást írta jóvá a nyeremény helyett?
A szitu úgy nézett ki hogy layeltem egy eseményt és a fogadás történetben azt írja hogy 0,60 euro val layelem, miközben a minim az 2 euro (és én annyival is layeltem, és nem is következett be az esemény tehát elvileg nyernem kellett volna 2 eurót), közben ennek a 0,60 euronak a levonásnak kellett volna lennie nem? vagy én rontottam el valamit?

Előre is köszi a választ

Idézetet írta: sackek Dátum február 19, 2012, 19:37:34
Hello

Veletek előfordult már az, hogy a betfair az 3% levonást írta jóvá a nyeremény helyett?
A szitu úgy nézett ki hogy layeltem egy eseményt és a fogadás történetben azt írja hogy 0,60 euro val layelem, miközben a minim az 2 euro (és én annyival is layeltem, és nem is következett be az esemény tehát elvileg nyernem kellett volna 2 eurót), közben ennek a 0,60 euronak a levonásnak kellett volna lennie nem? vagy én rontottam el valamit?

Előre is köszi a választ

javítás: 0,06 eurót

Idézetet írta: sackek Dátum február 19, 2012, 20:06:19
javítás: 0,06 eurót

Ez így aligha lehetséges, fordulj a support-hoz a tisztázás érdekében.

Sziasztok!

Ha a betfair-en fogadok a "végső győztes" piacon valakire és megsérül vagy visszalép, akkor visszakapom a pénzt?
Azt tudom ha egy meccsen fogadok valakire és feladja akkor visszakapom de a "végső győztes" fogadásra is ez vonatkozik??

Hello!
Kipróbáltam a lay fogadásokat lóversenyeken betfairen. Fogadtam is több versenyre , hogy xy ló NEM fog nyerni. 2 eurót 2 versenyere , adtam fel és ezt megszorozta a ló lay-s szorzójával vagyis ennyit kockáztattam. 2 versenyre fogadtam és azok a bizonyos lovak nem nyertek így nyertem 4 eurót. De utána megint fogadtam és pont nyert az a ló , gondoltam elúszott ez a pénz és mit látok?-visszajött az alappénzem még az elveszett fogadás előtt... :) Ez mi miatt lehet? Valami bónusz volt?
Mert a győzelmeimet rendesen elkönyveli , azonnal hozzámkerül a pénz  ,de hogy ami elveszett fogadás , az mi miatt jött vissza a pénze?

Idézetet írta: Krista Dátum február 23, 2012, 17:20:49
Hello!
Kipróbáltam a lay fogadásokat lóversenyeken betfairen. Fogadtam is több versenyre , hogy xy ló NEM fog nyerni. 2 eurót 2 versenyere , adtam fel és ezt megszorozta a ló lay-s szorzójával vagyis ennyit kockáztattam. 2 versenyre fogadtam és azok a bizonyos lovak nem nyertek így nyertem 4 eurót. De utána megint fogadtam és pont nyert az a ló , gondoltam elúszott ez a pénz és mit látok?-visszajött az alappénzem még az elveszett fogadás előtt... :) Ez mi miatt lehet? Valami bónusz volt?
Mert a győzelmeimet rendesen elkönyveli , azonnal hozzámkerül a pénz  ,de hogy ami elveszett fogadás , az mi miatt jött vissza a pénze?

biztos véletlenül betettél egy ellenfogadást amit időközben elfogadtak.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 23, 2012, 17:28:33
biztos véletlenül betettél egy ellenfogadást amit időközben elfogadtak.

és akkor miért kaptam vissza a pénzemet?