Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Teniszben
Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 22, 2012, 14:27:16
Sziasztok!

Ha a betfair-en fogadok a "végső győztes" piacon valakire és megsérül vagy visszalép, akkor visszakapom a pénzt?
Azt tudom ha egy meccsen fogadok valakire és feladja akkor visszakapom de a "végső győztes" fogadásra is ez vonatkozik??

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 22, 2012, 14:27:16
Sziasztok!

Ha a betfair-en fogadok a "végső győztes" piacon valakire és megsérül vagy visszalép, akkor visszakapom a pénzt?
Azt tudom ha egy meccsen fogadok valakire és feladja akkor visszakapom de a "végső győztes" fogadásra is ez vonatkozik??

röviden: nem

  If a team or competitor is disqualified, withdraws or forfeits after starting an event they will be deemed a loser providing at least one other team or competitor completes the event. If no team or competitor completes an event (having started) then all bets will be void except for bets on any markets which have been unconditionally determined.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 22, 2012, 14:27:16
Sziasztok!

Ha a betfair-en fogadok a "végső győztes" piacon valakire és megsérül vagy visszalép, akkor visszakapom a pénzt?
Azt tudom ha egy meccsen fogadok valakire és feladja akkor visszakapom de a "végső győztes" fogadásra is ez vonatkozik??
Azt tudod hogy ha már az első szett lement akkor ha lesérül feladja  vagy elragadja egy griffmadár vmelyik játékost akkor is kiértékelik.

Hali!
Betfairen  kezdtem el a netes fogadásomat először , máshol nem játszottam még szóval nem vagyon nagy rutinos még...
Facebookon nyertem 10 eurót betfairre így kezdtem el az egészet. Szépen bele is jöttem a fogadásba 10 euróval kezdtem és most van 50 euróm. Most a lóversenyes lay fogadásokkal gyűjtöttem a pénzt... :)
Még szeretném gyűjtögetni a pénzt aztán kivenni. Milyen módszert ajánlatok főleg? Banki átutalásal , pl. Mastercard-al egy bankszámlaszámra?
Még nincs megerősítve az életkorom azt írja + még nem adtam meg bankkártyát (ha ez meglesz akkor ad 2 eurót ajándékba)
Ha ezeket megcsinálom , hogy regisztrálom a kártyámat akkor utána már egyszerűen kivehetem ezt az 50 eurót?

A digisporton van egy betfair reklám, hogy ők jobb oddsokat kínálnak mint a bwin. Ezután van, hogy 20 euro bónusz és egy kód is van hozzá. Még nem vagyok regisztrálva az oldalon. Ez a bónusz mikor érvényes?

Idézetet írta: Krista Dátum február 25, 2012, 21:48:47
Hali!
Betfairen  kezdtem el a netes fogadásomat először , máshol nem játszottam még szóval nem vagyon nagy rutinos még...
Facebookon nyertem 10 eurót betfairre így kezdtem el az egészet. Szépen bele is jöttem a fogadásba 10 euróval kezdtem és most van 50 euróm. Most a lóversenyes lay fogadásokkal gyűjtöttem a pénzt... :)
Még szeretném gyűjtögetni a pénzt aztán kivenni. Milyen módszert ajánlatok főleg? Banki átutalásal , pl. Mastercard-al egy bankszámlaszámra?
Még nincs megerősítve az életkorom azt írja + még nem adtam meg bankkártyát (ha ez meglesz akkor ad 2 eurót ajándékba)
Ha ezeket megcsinálom , hogy regisztrálom a kártyámat akkor utána már egyszerűen kivehetem ezt az 50 eurót?

Kártyával csak annyit vehetsz ki, amekkora összegben már tettél is be onnan. Mastercard-dal pláne nem vehetsz ki csak Nagy-Britanniában. Ha minden igaz, anélkül, hogy befizetnél pénzt csak banki utalással tudod kivenni. De elképzelhető, hogy valakinek lesz jobb tippje.

Idézetet írta: inter08 Dátum február 25, 2012, 22:19:19
A digisporton van egy betfair reklám, hogy ők jobb oddsokat kínálnak mint a bwin. Ezután van, hogy 20 euro bónusz és egy kód is van hozzá. Még nem vagyok regisztrálva az oldalon. Ez a bónusz mikor érvényes?

Szia!

Bővebb info:
https://promotions.betfair.com/value-hu-b3
https://promotions.betfair.com/value-cashbackEE-hu-tc

sziasztok !
most regeltem ide a sportfogadásra :)
lenne egy olyan kérdésem h mastercardal tudok e befizetni és kifizetni betfair-re illetve h mikorra várható magyar fordítás :)
előre is köszi a válaszokat :)

Idézetet írta: berkeadam Dátum február 28, 2012, 15:07:58
sziasztok !
most regeltem ide a sportfogadásra :)
lenne egy olyan kérdésem h mastercardal tudok e befizetni és kifizetni betfair-re illetve h mikorra várható magyar fordítás :)
előre is köszi a válaszokat :)

Szia!

Csak Egyesült Királyságban kiadott Mastercarddal tudsz kivenni. A magyar változatról pedig érdeklődj a [email protected] címen.

Idézetet írta: actworld Dátum február 28, 2012, 17:32:24
Szia!

Csak Egyesült Királyságban kiadott Mastercarddal tudsz kivenni. A magyar változatról pedig érdeklődj a [email protected] címen.

köszi szépen :)

A Skrilles mastercard Angliában készül ,akkor arra is lehet kikérni pénzt?  :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 01, 2012, 11:20:43
A Skrilles mastercard Angliában készül ,akkor arra is lehet kikérni pénzt?  :D

Az ugyanaz mintha Skrillre kérnéd ki...

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni,hogyan kell fogadni az oldalon. Mert ilyen back-lay dologgal még soha nem találkoztam!
Előre is köszi.

Idézetet írta: lakko88 Dátum március 10, 2012, 12:03:27
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni,hogyan kell fogadni az oldalon. Mert ilyen back-lay dologgal még soha nem találkoztam!
Előre is köszi.
Olvasd el ezt.

Köszönöm a segítséget!!!