Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 5 vendég van a témában


Ez nekem is jól jön,mert ezidáig nagyon nem vágtam,miről is van szó itt :\
Csak a bonyolítás,kicsit érdekes.

Sziasztok! Gondolkodom olyanon, hogy a jövőben moneybookers-ről navigálnám a pénzmozgásokat, amit mindenképpen euróban szeretnék megnyitni. Viszont sajnálatos módon a Betfair-nél dollárban van a számlám. Van lehetőség valamilyen módon ezt megváltoztatni? (Még nem fogadtam náluk, csak regelve vagyok.) Ugyanez a probléma a Bet365-nél is (forint), de az már egy másik téma. Nem S.O.S., de idővel jó lenne összehangolni a dolgokat. Köszönöm előre is.


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum március 15, 2012, 15:48:54
Sziasztok! Gondolkodom olyanon, hogy a jövőben moneybookers-ről navigálnám a pénzmozgásokat, amit mindenképpen euróban szeretnék megnyitni. Viszont sajnálatos módon a Betfair-nél dollárban van a számlám. Van lehetőség valamilyen módon ezt megváltoztatni? (Még nem fogadtam náluk, csak regelve vagyok.) Ugyanez a probléma a Bet365-nél is (forint), de az már egy másik téma. Nem S.O.S., de idővel jó lenne összehangolni a dolgokat. Köszönöm előre is.
bet365 nél egyszerűen el tudod intézni ügyfélszolgálaton keresztül.
betfairen azt hiszem újat kell nyitni és bezárni a régit   

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum március 15, 2012, 15:48:54
Sziasztok! Gondolkodom olyanon, hogy a jövőben moneybookers-ről navigálnám a pénzmozgásokat, amit mindenképpen euróban szeretnék megnyitni. Viszont sajnálatos módon a Betfair-nél dollárban van a számlám. Van lehetőség valamilyen módon ezt megváltoztatni? (Még nem fogadtam náluk, csak regelve vagyok.) Ugyanez a probléma a Bet365-nél is (forint), de az már egy másik téma. Nem S.O.S., de idővel jó lenne összehangolni a dolgokat. Köszönöm előre is.

Mindkét helyen megoldható a pénznem-váltás. Írni kell az ügyfélszolgálatoknak, és új számla nyitásával megoldják. A betfair-nél tetszőleges új felhasználónevet választhatsz (kivéve persze a régit), a bet365-nél pedig egy 1-est hozzácsapnak a régi felhasználónevedhez.

Nagyon jó, ennek örülök!  :) Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: benson Dátum március 15, 2012, 21:18:17
Mindkét helyen megoldható a pénznem-váltás. Írni kell az ügyfélszolgálatoknak, és új számla nyitásával megoldják. A betfair-nél tetszőleges új felhasználónevet választhatsz (kivéve persze a régit), a bet365-nél pedig egy 1-est hozzácsapnak a régi felhasználónevedhez.

Bet365-nek lehet magyarul írni vagy csak inglisül?

Sziasztok!

Még nem fogadtam a betfairen de tetszik ahogy az iroda működik.Leginkább kettes vagy 3-a kötést szoktam tenni de itt azt olvasom hogy elsősorban szólóban érdemes fogadni bár néha lehet kötésben is.Ez mitől függ?Pl meg tudom azt tenni hogy Ute-Kaposvár 1x,Ftc-honvéd 1x és Real Malaga 1?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 16, 2012, 19:11:30
Sziasztok!

Még nem fogadtam a betfairen de tetszik ahogy az iroda működik.Leginkább kettes vagy 3-a kötést szoktam tenni de itt azt olvasom hogy elsősorban szólóban érdemes fogadni bár néha lehet kötésben is.Ez mitől függ?Pl meg tudom azt tenni hogy Ute-Kaposvár 1x,Ftc-honvéd 1x és Real Malaga 1?

Szia!

Egy pár dolog mielőtt belevetnéd magad: a Betfair alapvetően nem iroda, hanem egy p2p fogadási tőzsde. Irodaként korlátozottabb kínálata van, így például a magyar mérkőzésekre nem tudsz kötéseket tenni.

Köszi a Magyar meccseket csak példaként említettem lehet tőlem akármelyik top liga is.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 17, 2012, 10:28:02
Köszi a Magyar meccseket csak példaként említettem lehet tőlem akármelyik top liga is.

Topligákra természetesen mehetnek a kötések.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 16, 2012, 19:11:30
Sziasztok!

Még nem fogadtam a betfairen de tetszik ahogy az iroda működik.Leginkább kettes vagy 3-a kötést szoktam tenni de itt azt olvasom hogy elsősorban szólóban érdemes fogadni bár néha lehet kötésben is.Ez mitől függ?Pl meg tudom azt tenni hogy Ute-Kaposvár 1x,Ftc-honvéd 1x és Real Malaga 1?

Ha kötésben, multiple fogadsz, akkor nincs p2p, a Betfair ellen fogadsz, mit bármelyik más irodánál.

Köszi a válaszokat!!!

Idézetet írta: sleve Dátum március 16, 2012, 17:51:35
Bet365-nek lehet magyarul írni vagy csak inglisül?

Igen, lehet. Cseten kb. negyedóra alatt elintézik az egészet.

Hello!

Mennyi a minimális tét itt?

Idézetet írta: inter08 Dátum március 20, 2012, 12:25:46
Hello!

Mennyi a minimális tét itt?

"Hivatalosan" 2€, egy kis trükkel viszont ennél kevesebbet is fel lehet tenni. Részletek a csatolmányban.