Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Új vagyok még itt! (most töltöttem be a 18at.  :D )

Nah szóval ez a betfair nekem nagyon bejön!  Lenne pár kérdésem:

- tegyük fel, hogy a fogadás nem korlátozz, hogy 100$-ba tegyem meg, és mindig találok ilyen mérkőzést akkor ezt bármikor megtehetem és ha nyerek nem fognak sohasem lekorlátozni? :D  Jó tudom, hogy  NAGYON kevés az esélye, hogy mindig nyerjek nagy összeget.
- másik.  kedvet kaptam ehhez a surebet fogadáshoz. az lenne a kérdésem, hogy itt ezt tolerálják ezt? :D Szóval ha véletlen sikerül olyan odds-ot elkapnom tenisznél amivel mindkettő odds-al pluszba jövök ki akkor ezt megfogadhatom? Ha többször csinálom nem fognak kizárni?
- tegyük fel, hogy arra fogadok, hogy kikap az arsenal 2-es szorzóért. akkor itt a szorzó (lay szorzó) nyerés esetén nem is számít, csak a feltett tét. Ez a szorzó csak akkor számít ha vesztek, ügye?

Egyenlőre ennyi lenne. :)
Köszöm szépen előre is a segítségetek! Remélem mielőbb regisztrálhatok! (húsvét után tervezem  :) ;)  )

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum március 20, 2012, 20:27:23
Sziasztok!

Új vagyok még itt! (most töltöttem be a 18at.  :D )

Nah szóval ez a betfair nekem nagyon bejön!  Lenne pár kérdésem:

- tegyük fel, hogy a fogadás nem korlátozz, hogy 100$-ba tegyem meg, és mindig találok ilyen mérkőzést akkor ezt bármikor megtehetem és ha nyerek nem fognak sohasem lekorlátozni? :D  Jó tudom, hogy  NAGYON kevés az esélye, hogy mindig nyerjek nagy összeget.
- másik.  kedvet kaptam ehhez a surebet fogadáshoz. az lenne a kérdésem, hogy itt ezt tolerálják ezt? :D Szóval ha véletlen sikerül olyan odds-ot elkapnom tenisznél amivel mindkettő odds-al pluszba jövök ki akkor ezt megfogadhatom? Ha többször csinálom nem fognak kizárni?
- tegyük fel, hogy arra fogadok, hogy kikap az arsenal 2-es szorzóért. akkor itt a szorzó (lay szorzó) nyerés esetén nem is számít, csak a feltett tét. Ez a szorzó csak akkor számít ha vesztek, ügye?

Egyenlőre ennyi lenne. :)
Köszöm szépen előre is a segítségetek! Remélem mielőbb regisztrálhatok! (húsvét után tervezem  :) ;)  )

Szia!

1. Ez nem egy iroda, hanem p2p exchange, tehát nem fognak lekorlátozni, ha nyersz (majd csak a jutalékod mértéke fog növekedni bizonyos profithatár felett).
2. Ez nem egy iroda, hanem p2p exchange, tehát ez teljes mértékben kivitelezhető és nincs vele probléma.
3. Lay esetén a nyereményed maga a tét, a potenciális veszteségednél számít a szorzó, tehát jól gondolod.

Sok szerencsét!

-a korlat 10000$ egy esemenyre jelenleg amugy meg  mivel csak a jutalekra utaznak hulyek lennenek letiltani
-ez nem  "surebet" elvegre nem biztos nyereseg,az alatt inkabb az irodak kozti oddskulonbsegek meglovagolasat ertik :)
-nezd meg mit jelent a back meg a lay :D

Segítséget kérnék a lay fogadási móddal kapcsolatban. Vannak layek a jobb oldalon, rákattintok egyre, ahol 9 a Backer's odds és mondjuk 10 a Backer's stake. Ha én itt most átállítom mondjuk 2-re az odds-t és 60-ra a stake-t, akkor megköti a fogadásom, vagy csak kiír a lay oldalra egy ilyen fogadást, tehát egy 2-es szorzós 60-ast?

Sziasztok!

Aki jó angolos és szívesen segítene nekem 1-2 kérdésben az legyen szíves írjon már nekem egy privátot.  :angel:

Idézetet írta: Seven Dátum március 24, 2012, 13:42:31
Sziasztok!

Aki jó angolos és szívesen segítene nekem 1-2 kérdésben az legyen szíves írjon már nekem egy privátot.  :angel:

Kaptam tőlük egy mailt amiben kérték hogy azonositsam a koromat, elis küldtem nekik amit kértek válaszban, majd jött egy válasz ami szerint (ha jol értelmezem) elfogadták. Az oldalon belül meg tudom valahol nézni hogy hitelesitve vagyok akkor?  Ahol voltak felsorolva a lehetőségek azok már eltüntek szoval ha minden igaz akkor sikerült szerintem. Esetleg kell még valamit csinálni ?

Idézetet írta: Seven Dátum március 24, 2012, 17:17:15
Kaptam tőlük egy mailt amiben kérték hogy azonositsam a koromat, elis küldtem nekik amit kértek válaszban, majd jött egy válasz ami szerint (ha jol értelmezem) elfogadták. Az oldalon belül meg tudom valahol nézni hogy hitelesitve vagyok akkor?  Ahol voltak felsorolva a lehetőségek azok már eltüntek szoval ha minden igaz akkor sikerült szerintem. Esetleg kell még valamit csinálni ?

My account/My profile - itt felül találsz infot arról, hogy sikerült e az identity confirm.

Idézetet írta: cmpham Dátum március 23, 2012, 20:19:25
Segítséget kérnék a lay fogadási móddal kapcsolatban. Vannak layek a jobb oldalon, rákattintok egyre, ahol 9 a Backer's odds és mondjuk 10 a Backer's stake. Ha én itt most átállítom mondjuk 2-re az odds-t és 60-ra a stake-t, akkor megköti a fogadásom, vagy csak kiír a lay oldalra egy ilyen fogadást, tehát egy 2-es szorzós 60-ast?

Ez esetben csak kiírja a fogadást és csak akkor köti meg ha leesik a piac 9.00-ról 2.00-ra.

Az elvesztett kombi fogadásaimat hol találom, hogy milyen meccsek voltak rajta és min ment el? Mert csak a játékban lévőket mutatja.

Idézetet írta: inter08 Dátum március 25, 2012, 17:08:42
Az elvesztett kombi fogadásaimat hol találom, hogy milyen meccsek voltak rajta és min ment el? Mert csak a játékban lévőket mutatja.

Gondolom a Betting history settled eseményei között.

Befizettem Mastercardról 20 dollárt, de tudtam ,hogy arra nem lehet kikérni így befizettem még 10-et moneybookersről is. Ezt az összeget feljebb vittem, de csak 10-et engedett kikérni, amit ki is kértem és meg is jött, de utána nem enged kifizetni semennyit a moneybookersemre. Most a nyereményemet így, hogy tudom majd kivenni??

Idézetet írta: inter08 Dátum március 26, 2012, 08:49:47
Befizettem Mastercardról 20 dollárt, de tudtam ,hogy arra nem lehet kikérni így befizettem még 10-et moneybookersről is. Ezt az összeget feljebb vittem, de csak 10-et engedett kikérni, amit ki is kértem és meg is jött, de utána nem enged kifizetni semennyit a moneybookersemre. Most a nyereményemet így, hogy tudom majd kivenni??

Ha továbbra sem engedi, írj a Helpdesknek!

Idézetet írta: inter08 Dátum március 26, 2012, 08:49:47
Befizettem Mastercardról 20 dollárt, de tudtam ,hogy arra nem lehet kikérni így befizettem még 10-et moneybookersről is. Ezt az összeget feljebb vittem, de csak 10-et engedett kikérni, amit ki is kértem és meg is jött, de utána nem enged kifizetni semennyit a moneybookersemre. Most a nyereményemet így, hogy tudom majd kivenni??

Nem aktiválodott valamilyen bónusz?

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2012, 09:42:31
Nem aktiválodott valamilyen bónusz?

Megvan a hiba! Írtam a supportnak és írták, hogy mivel először Mastercardról fizettem be ezért ezt a kártyát aktiválnom kell.

ÜDV. betfair.com poker számláról hogy lehet a  sportfogadásra utalni nem találtam hol kell köszi a segítséget