Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: actworld Dátum március 20, 2012, 21:36:12
Szia!

1. Ez nem egy iroda, hanem p2p exchange, tehát nem fognak lekorlátozni, ha nyersz (majd csak a jutalékod mértéke fog növekedni bizonyos profithatár felett).
2. Ez nem egy iroda, hanem p2p exchange, tehát ez teljes mértékben kivitelezhető és nincs vele probléma.
3. Lay esetén a nyereményed maga a tét, a potenciális veszteségednél számít a szorzó, tehát jól gondolod.

Sok szerencsét!

Üdv!

Elnézést nem volt még teljesen érthető számomra a válasz. :$

Szóval ha nyerek egy lay fogadást akkor 2x-sét nyerem meg a tétnek: 1x visszanyerem, második meg ügye mégegyszer a tét, hogy profit is legyen.  ;D (mi értelme akkor ha nem lenne?  :D )
Szóval akárhányas szorzót lay-elek az csak veszteség esetén számít!??!

Egy példa:  felrakok 10$ -t hogy nem nyer az Arsenal (most a változatosság kedvéért), legyen 1.50 -es szorzóra.
Ha kikap, döntetlen akkor nyerek 20$ (ebből 10$ a nyereség, a másik 10$ maga a tét), ha meg nyer az Arsenal akkor én vesztek 15$-t.  Jól értem akkor ezt az egész lay fogadást? :D
Amúgy mekkora szokott lenni a tét ÁLTALÁBAN az ilyen nagyobb csapatoknál (Real, Barca, United  [labdarúgás!!!] )  , hogy a vendég csapat nem nyer? (szóval az esélyesebb csapat játszik otthon)  Ilyen 15-20 eurókat engednek a játékosok felrakni? :)

Ha 10 euróval layelsz 1.5 oddson akkor a számládról 5 eurót fognak levonni.Ez a layability ez a hagyományos értelemben vett téted.
Ha veszítesz akkor ezt az 5 eurót veszíted el ,ezt fogja megnyerni a back oldalon álló.
De ha  nyersz visszakapod az 5 euródat + még 10 eurót (amiből lejön 5 % jutalék úgyhogy 9.5 euróval lesz több a számládon)
A max tét meg népszerű eseményeknél több ezer euró

Idézetet írta: pukk Dátum április 01, 2012, 15:07:27
Ha 10 euróval layelsz 1.5 oddson akkor a számládról 5 eurót fognak levonni.Ez a layability ez a hagyományos értelemben vett téted.
Ha veszítesz akkor ezt az 5 eurót veszíted el ,ezt fogja megnyerni a back oldalon álló.
De ha  nyersz visszakapod az 5 euródat + még 10 eurót (amiből lejön 5 % jutalék úgyhogy 9.5 euróval lesz több a számládon)
A max tét meg népszerű eseményeknél több ezer euró

A max tét a népszerű eseményeknél, hogy nem nyer a sokkal gyengébb csapat több ezer euró?  ??? :o  Hát akkor itt milliomos lehet lenni... szerintem félre értetted a kérdésem...

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum április 01, 2012, 16:04:35
A max tét a népszerű eseményeknél, hogy nem nyer a sokkal gyengébb csapat több ezer euró?  ??? :o  Hát akkor itt milliomos lehet lenni... szerintem félre értetted a kérdésem...

Egy megkötés van betfairen, hogy egyszerre 10.000 € lehet fogadásokon. Magyarul ha ma megjátszanád a Tottenham v Swansea meccset, Swansea layre (Swansea nem nyer, 9.8es odds), akkor a max téted olyan 1.136 € lehetne (1.136*8.8 = 9.997), és akkor a meccs végéig más mérkőzést nem is tudsz megjátszani, mert 10.000 € már fogadásokon van.

Idézetet írta: Argor Heraeus Dátum április 01, 2012, 16:19:32
Egy megkötés van betfairen, hogy egyszerre 10.000 € lehet fogadásokon. Magyarul ha ma megjátszanád a Tottenham v Swansea meccset, Swansea layre (Swansea nem nyer, 9.8es odds), akkor a max téted olyan 1.136 € lehetne (1.136*8.8 = 9.997), és akkor a meccs végéig más mérkőzést nem is tudsz megjátszani, mert 10.000 € már fogadásokon van.

Jóó azért ilyen nagy összegben biztos nem fogadnék, meg ilyen meccsre... én inkább spanyolra tennék nagyobb összegeket.  De nem értem én ezt a betfairt. Nem úgy van, hogy csak annyi tétet tehetek fel amennyit egy játékos kínál?  Vagy vannak ilyen hülyék akik megrakják nagy összeggel, hogy nyer a Swansea???
(bonyolult nagyon ez a betfair nekem ......  :(   )

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum április 01, 2012, 16:33:32
Nem úgy van, hogy csak annyi tétet tehetek fel amennyit egy játékos kínál?

Nem. Annyi tétet tehetsz fel egy adott szorzón, amennyit az összes játékos kínál. A betfair ugyanis összesíti a játékosok ajánlatait, és egy adott odds alatti szám már ezt az összesített tétlimitet jelenti.

Sziasztok!

Láttam a Betfair oldalán, hogy 20 dolcsis visszafizetési promójuk van az első fogadásra. Ez most úgy értendő (nem részletes a megfogalmazás) hogy
bármennyit fogadok (tudom, hogy 20 dolcsi a minimum) 20 dollárt kapok vissza rossz tipp esetén vagy ha többért fogadok akkor több a visszatérítés?
A másik kérdésem, gondolom a regisztrációs 10 dolcsi bónusz és ez nem igénybevehető egyszerre igaz?

Idézetet írta: Mefisto Dátum április 02, 2012, 11:57:56
Sziasztok!

Láttam a Betfair oldalán, hogy 20 dolcsis visszafizetési promójuk van az első fogadásra. Ez most úgy értendő (nem részletes a megfogalmazás) hogy
bármennyit fogadok (tudom, hogy 20 dolcsi a minimum) 20 dollárt kapok vissza rossz tipp esetén vagy ha többért fogadok akkor több a visszatérítés?
A másik kérdésem, gondolom a regisztrációs 10 dolcsi bónusz és ez nem igénybevehető egyszerre igaz?

De igénybe vehető mindkettő.  ;)

Sziasztok nagyon új vagyok még itt . Lenne egy kérésem , eltudnátok mondani mindent amit lehet tudni az úgynevzett "Unmanaged match odds"-ról privátban és fórumon is nagyon várom a válaszokat. köszönöm előre is

Idézetet írta: kuku17 Dátum április 10, 2012, 13:34:09
Sziasztok nagyon új vagyok még itt . Lenne egy kérésem , eltudnátok mondani mindent amit lehet tudni az úgynevzett "Unmanaged match odds"-ról privátban és fórumon is nagyon várom a válaszokat. köszönöm előre is

Nem függesztik fel  ill. nem ürítik ki a piacokat amikor történik valami olyan ami befolyásolja az oddsokat.

Üdv..

Most elkezdtem el fogadni itt...

Miért van az, hogy felraktam nyertem 4 $-ból 7.96 $ de levon 0,2 dolcsit?
Valami Comm Charged 5.0 % ...

Ez micsoda??

Köszi

Idézetet írta: Rated921 Dátum április 10, 2012, 22:56:03
Üdv..

Most elkezdtem el fogadni itt...

Miért van az, hogy felraktam nyertem 4 $-ból 7.96 $ de levon 0,2 dolcsit?
Valami Comm Charged 5.0 % ...

Ez micsoda??

Köszi

Hello!

Az az 5% a betfair járuléka...mivel nem ellenük játszol, ezért nekik is élni kell valamiből. Ez az 5% a tiszta nyereségedből jön le, pl 200 egységet raksz 1,5 oddsra, ami jön...ekkor a betfair a nyereségből (vagyis 100-ból) szedi le az 5%-ot, így a 295 eurót írnak jóvá a számládon.
(szerintem ez régebben volt már téma, úgyh ha nem magyaráztam túl érthetően olvass kicsit vissza:))

Sziasztok. Az a kérdésem, hogy mi van akkor ha 3x ellőttem a kódom. Utána kértem másikat, de mind írják hogy fel kell hívjak valami ügyfélszolgálatos számot, ami mintha brit, az meg nem tudom hogy mennyibe kerülne.
Ilyenkor mit lehet tenni.
Köszi előre is

Írj a magyar ügyfélszolgálatnak ([email protected]), add meg a mobil számod, ha még nem tetted meg és fel fognak hívni. Egyeztetik az adataid a leg apróbb részletekig (minden kártyára kitérnek, amivel befizettél, a lejártakra is) és utána megmondják.

Sziasztok! Regisztráltam a Betfair-en,az ausztrál számlára nem akarok utalni pénzt, ausztrál eseménnyel nem foglalkozom!
Kell e azonosítani magam a játékhoz vagy a kifizetéshez kérhetik e?