Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok! Regisztráltam a Betfair-en ha ausztrál számlára nem akarok befizetni,akkor el kell küldjem az adataim,kérik a kifizetésnél az okmányokat?

Idézetet írta: Larsson Dátum április 16, 2012, 11:58:44
Sziasztok! Regisztráltam a Betfair-en ha ausztrál számlára nem akarok befizetni,akkor el kell küldjem az adataim,kérik a kifizetésnél az okmányokat?

nem kell

Üdv...

Ha 0.83 dollár maradt a számlámon akkor avval tudok valamit kezdeni??

Köszi

Üdv

Idézetet írta: Rated921 Dátum április 17, 2012, 19:46:39
Üdv...

Ha 0.83 dollár maradt a számlámon akkor avval tudok valamit kezdeni??

Köszi

Üdv

Rakd fel valamire ezzel a módszerrel:

http://forum.punterslounge.com/threads/8505-How-to-bet-less-than-%C2%A32-on-Betfair

Sziasztok.Egyszerre lehet több dologra is fogadni egy eseményen belül?Pl.:Barcelona-Real meccsen lay 0-0,lay under 0,5?

Idézetet írta: Eamon Dátum április 21, 2012, 01:26:10
Sziasztok.Egyszerre lehet több dologra is fogadni egy eseményen belül?Pl.:Barcelona-Real meccsen lay 0-0,lay under 0,5?

igen

Tudna valaki segíteni? Nagyon fontos!!!

Tudom érvényteleníteni az elfogadott fogadásom? 10 eur alatt van.... véletlen 2 lay fogadást kötöttem pedig az egyiket backelni akartam. Help pls!  9 perc van még az eseményig!  :bash: :crazy:

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum április 21, 2012, 20:21:39
Tudna valaki segíteni? Nagyon fontos!!!

Tudom érvényteleníteni az elfogadott fogadásom? 10 eur alatt van.... véletlen 2 lay fogadást kötöttem pedig az egyiket backelni akartam. Help pls!  9 perc van még az eseményig!  :bash: :crazy:

Azt a lay fogadást, amit meg akarsz szüntetni arra tegyél back fogadást minimális veszteséged lesz. Teheted menet közben is.

Idézetet írta: Chessmaster Dátum április 21, 2012, 20:37:30
Azt a lay fogadást, amit meg akarsz szüntetni arra tegyél back fogadást minimális veszteséged lesz. Teheted menet közben is.

1.23 EUR-róm maradt... szóval nem tudtam volna backelni.. ezért kérdeztem... :/   De már mindegy. :/

Miért van az hogy rámegyek a betfair honlapjára és elkezd ugrálni a honlap a magyar és az angol nyelv között folyamatosan?Nem tudok semmit csiálni!

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 22, 2012, 14:51:17
Miért van az hogy rámegyek a betfair honlapjára és elkezd ugrálni a honlap a magyar és az angol nyelv között folyamatosan?Nem tudok semmit csiálni!

kattints gyorsan a sportok vagy labdarúgás fülre, akkor helyreáll

Van magyar felület?

tavaly júniusban regeltem,de azóta sem töltöttem fel pénzt,gondolom a bonuszom ugrott.
Hogyan tudom töröltetni az accountom(nem találtam a profilnál ilyet),hogy újra nyithassak egy másikat és igényeljek újra bonuszt.(ha egyáltalán lehetséges az ilyen,és nem intenek be hogy már volt ilyen néven számla! bár mivel nem igényeltem még bonuszt náluk nincs mibe belekötni normális hozzáállással ebbe sem!)

Idézetet írta: laudrup Dátum április 25, 2012, 14:06:32
tavaly júniusban regeltem,de azóta sem töltöttem fel pénzt,gondolom a bonuszom ugrott.
Hogyan tudom töröltetni az accountom(nem találtam a profilnál ilyet),hogy újra nyithassak egy másikat és igényeljek újra bonuszt.(ha egyáltalán lehetséges az ilyen,és nem intenek be hogy már volt ilyen néven számla! bár mivel nem igényeltem még bonuszt náluk nincs mibe belekötni normális hozzáállással ebbe sem!)

Írj ide: [email protected]
Tavaly én végigcsináltam, semmi gond nem volt. Bónuszt nem igényeltem se a régin, se az új számlán. De kérdezz rá, lehet, hogy megadják.


Idézetet írta: benson Dátum április 25, 2012, 14:27:42
Írj ide: [email protected]
Tavaly én végigcsináltam, semmi gond nem volt. Bónuszt nem igényeltem se a régin, se az új számlán. De kérdezz rá, lehet, hogy megadják.
Köszi írtam nekik.Angolul(nem voltam biztos benne hogy lehet magyarul).