Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Kaptam választ:
IdézetSajnos a tavalyi bónusz már biztosan nem érvényes ( a LSY345 bónuszkódon keresztül regisztrált), akkor sem, ha pénzt tölt a számlájára.
A számlát nem tudjuk törölni, csak lezárni, tehát ha új számlát nyit nem lesz jogosult az új játékosoknak szóló promócióinkra.


A héten beregeltem a betfair-hez. Ahoz hogy a sima 20 eurós ingyenfogadást megkapjam nem kell mást tennem csak 20 eurót befizetni, megrakni az első fogadást, és ha elmegy vissza fizetik?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum április 27, 2012, 12:16:31
A héten beregeltem a betfair-hez. Ahoz hogy a sima 20 eurós ingyenfogadást megkapjam nem kell mást tennem csak 20 eurót befizetni, megrakni az első fogadást, és ha elmegy vissza fizetik?

igen, max. 20 euro értékben fizetik vissza


Sziasztok!

Betfairen milyen pénznemben érdemes, vagy éri meg játszani? Euro, Font, Dollar?

Idézetet írta: Manover Dátum május 08, 2012, 14:41:41
Sziasztok!

Betfairen milyen pénznemben érdemes, vagy éri meg játszani? Euro, Font, Dollar?

Teljesen mindegy. Bármelyiket is választod, van egy kezdetleges limit, azaz egy olyan összeghatár, amivel egyszerre bent lehetsz fogadásokon (ez GBP-nél azt hiszem 5k-7k, EUR-nál 10k). Ha szűkös ez a határ, felveszed HelpDesk-kel a kapcsolatot, és megnövelhetik ezt. 

Idézetet írta: jaaas Dátum május 08, 2012, 15:23:03
Teljesen mindegy. Bármelyiket is választod, van egy kezdetleges limit, azaz egy olyan összeghatár, amivel egyszerre bent lehetsz fogadásokon (ez GBP-nél azt hiszem 5k-7k, EUR-nál 10k). Ha szűkös ez a határ, felveszed HelpDesk-kel a kapcsolatot, és megnövelhetik ezt.
Pontosítok a kérdésen. Ha például GBP-ban játszok back-lay fogadást, akkor csak GBP vagy annak megfelelő összegű USD-ban játszó játékost tudnak hozzám párosítani? Foci, tenisz, meg UK lóverseny lenne a főbb fogadási típus!

Idézetet írta: Manover Dátum május 08, 2012, 17:17:47

Pontosítok a kérdésen. Ha például GBP-ban játszok back-lay fogadást, akkor csak GBP vagy annak megfelelő összegű USD-ban játszó játékost tudnak hozzám párosítani? Foci, tenisz, meg UK lóverseny lenne a főbb fogadási típus!

A párosítás csak a szorzó kérdése, nem a pénznemé. Szóval ugyanúgy köthetsz fogadást GBP-vel USD ellen, mint EUR-val GBP ellen.

Szerettem volna a bf-es számlám pénznemét dollárról euróra átkérni, de az volt a válasz, hogy:

"A számla pénznemét sajnos nem lehet megváltoztatni.

Amennyiben szeretne egy olyan számlát, ahol euró a választott pénznem, akkor nyithat egy újabb Betfair számlát. (Egy személynek több Betfair számlája is lehet)

Kérem vegye figyelembe, hogy nem használhatja ugyanazt a fizetési metódust (kártyát/számlát/elektronikus pénztárcát), amelyet már egyszer regisztrált a Betfair rendszerében.


Amennyiben további kérdései lennének, kérem forduljon hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel:

Betfair Magyar Ügyfélszolgálat"

Végül is nincs vész, majd megy mb-ről, de egyszerűbb lett volna, ha átírják.

Azért tettem ezt be ide, mert valaki mondta, hogy át lehet kérni. Sajnos nem lehet, csak szólok mindenkinek.


Van két bf számlám, az lenne a kérdésem, hogy egyikről a másikra lehet pénzt átküldeni? Asszem a pokerstars-nál láttam régen hasonlót, de nem biztos. A régit hanyagolnám, viszont nem vagyok még hitelesítve, várni se szeretnék rá, így az ott lévő kis pénzt áthoznám a másikra. "Átnyerni" nem akarom, mert a végén még a másik számlámra kerülne minden pénz, amilyen jó formát mutatok mostanában. ;D ;D

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 09, 2012, 12:56:59
Van két bf számlám, az lenne a kérdésem, hogy egyikről a másikra lehet pénzt átküldeni? Asszem a pokerstars-nál láttam régen hasonlót, de nem biztos. A régit hanyagolnám, viszont nem vagyok még hitelesítve, várni se szeretnék rá, így az ott lévő kis pénzt áthoznám a másikra. "Átnyerni" nem akarom, mert a végén még a másik számlámra kerülne minden pénz, amilyen jó formát mutatok mostanában. ;D ;D

Szerintem csak "átnyerni" lehet, ami annyiból nehéz csak, h keresned kell egy olyan meccset, amire már van végeredmény, de nem a megfelelő oddsok vannak kint. Tehát A csapat játszott mondjuk B-vel egy röplabda meccset, A nyert, ugye back oldalon nincs szorzó, de lay-en van egy 3as. Ekkor beírod, h 2-es oddsot kérsz a nyert csapatra, majd másik számláról megadod, és vársz, h lezárják a piacot.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 09, 2012, 13:12:24
Szerintem csak "átnyerni" lehet, ami annyiból nehéz csak, h keresned kell egy olyan meccset, amire már van végeredmény, de nem a megfelelő oddsok vannak kint. Tehát A csapat játszott mondjuk B-vel egy röplabda meccset, A nyert, ugye back oldalon nincs szorzó, de lay-en van egy 3as. Ekkor beírod, h 2-es oddsot kérsz a nyert csapatra, majd másik számláról megadod, és vársz, h lezárják a piacot.

Átnyerésre nem is ebben a formában gondoltam, hanem hagyományos módon. Szép ötlet, köszi! :ok:

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 09, 2012, 14:47:48
Átnyerésre nem is ebben a formában gondoltam, hanem hagyományos módon. Szép ötlet, köszi! :ok:

Nincs mit :ok: Érdemes egyébként magyar focira rámenni ilyenkor, vagy más, háttérbe szoruló mérkőzésre/bajnokságra/sportágra. Pl.: kosár, röpi, kézikben lehet könnyen ilyet találni. Persze azt ne felejtsd, h vesztesz egy minimálisat ilyenkor (betfair jutalék)  ;)

AUS eseményekre hogy tudok fogadni? Mit kell csinálni, hogy ahhoz is legyen jogosultságom?