Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: liticarb Dátum május 10, 2012, 12:48:32
AUS eseményekre hogy tudok fogadni? Mit kell csinálni, hogy ahhoz is legyen jogosultságom?

AUS Wallets-re van szükséged. Ha ezt még nem érvényesítetted, akkor belépsz a My Acc.-be, ott My Profile, majd a felső sávban az "upload docs using our secure service"-re kattintasz. Kiválasztod, mit akarsz felölteni, hogy az AUS miatt akarod ezt megcsinálni, aztán vársz.
Én legalábbis így emlékszem erre, hogy így volt. Miután most azt írja, h a szervert nem tudja elérni ennél a lehetőségnél, így nem tudtam leellenőrizni.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 12:57:41
AUS Wallets-re van szükséged. Ha ezt még nem érvényesítetted, akkor belépsz a My Acc.-be, ott My Profile, majd a felső sávban az "upload docs using our secure service"-re kattintasz. Kiválasztod, mit akarsz felölteni, hogy az AUS miatt akarod ezt megcsinálni, aztán vársz.
Én legalábbis így emlékszem erre, hogy így volt. Miután most azt írja, h a szervert nem tudja elérni ennél a lehetőségnél, így nem tudtam leellenőrizni.

Köszi a gyors választ, nekem sem sikerült. Lehet megpróbálok írni a magyar email címre, hátha ott tudnak segíteni.

Idézetet írta: liticarb Dátum május 10, 2012, 15:35:45
Köszi a gyors választ, nekem sem sikerült. Lehet megpróbálok írni a magyar email címre, hátha ott tudnak segíteni.

Nincs mit :ok:

Ott biztosan tudnak segíteni.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 15:51:12
Nincs mit :ok:

Ott biztosan tudnak segíteni.

Igen, már volt is két levélváltás, iszonyat gyorsan reagáltak az email-re, pedig azt hittem 1-2 nap lesz.

Idézetet írta: liticarb Dátum május 10, 2012, 16:02:56
Igen, már volt is két levélváltás, iszonyat gyorsan reagáltak az email-re, pedig azt hittem 1-2 nap lesz.

Ilyen gyors a magyar Ügyfélszolgálat? Az angol nem szokott így pörögni...

Mi a betfair magyar email címe? Nekem is van egy kis problémám a betfairrel  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 10, 2012, 16:12:28
Mi a betfair magyar email címe? Nekem is van egy kis problémám a betfairrel  :D

[email protected]

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 16:07:03
Ilyen gyors a magyar Ügyfélszolgálat? Az angol nem szokott így pörögni...

Én is teljesen meglepődtem. Kb. 5 perc alatt megvolt 2 levélváltás és mindent megbeszéltünk amit szerettem volna.

Idézetet írta: liticarb Dátum május 10, 2012, 17:49:49
Én is teljesen meglepődtem. Kb. 5 perc alatt megvolt 2 levélváltás és mindent megbeszéltünk amit szerettem volna.

Ez dícséretes :ok: Köszönöm az infót. Az angol Ügyfélszolgálat néha teljesen le van terhelve, és örülök, ha másnap kapok választ a kérdésemre. Zargathatom legalább a magyar munkatársakat is :D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 10, 2012, 17:56:29
Ez dícséretes :ok: Köszönöm az infót. Az angol Ügyfélszolgálat néha teljesen le van terhelve, és örülök, ha másnap kapok választ a kérdésemre. Zargathatom legalább a magyar munkatársakat is :D

Én köszönöm a segítséget!

Újabb hatalmas piros pont a magyar betfair ügyfélszolgálatnak! Elküldtem nekik a hitelesített papírokat, rá 5 percre már el is fogadták és használhatom az AUS wallet-et is.

Sziasztok

Ha jól értelmeztem akkor ennél az irodánál lehet olyant, hogy én adok meg meccsekre oddsokat, vagyis olyan mintha én szervezném a fogadásokat?  ::)

Amúgy ez az oldal csak angolul van, nincs hozzá magyar felület?

Köszi  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 12:57:18
Sziasztok

Ha jól értelmeztem akkor ennél az irodánál lehet olyant, hogy én adok meg meccsekre oddsokat, vagyis olyan mintha én szervezném a fogadásokat?  ::)

Szia! Voltaképp igen. Azonban várnod kell a teljesülésre. Pl. ha fogadni akarsz a mai görög kosárra, és azt tippeled, hogy nyer az Olympiacos, de Te 2-es odds alatt nem raknád, akkor beállítod, h 2es oddson fogadnál a hazaiakra, de miután jelenleg 1,69ért kínálják, és 1,7ért kérik, így ha nem indul meg a szorzó felfelé, és tükörsimán nyeri a meccset a hazai csapat, akkor soha nem fogják elvinni ezt a kérésedet. Ha Te azonban úgy gondolod, nem nyer az Olympiacos, nyugodtan el tudsz adni akár most is, 1,7ért, vagy beállíthatod első helyre 1,69ért, ha azt feltételezed, h ennyiért is vinni fogják mint a cukrot.

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 12:58:17
Amúgy ez az oldal csak angolul van, nincs hozzá magyar felület?

Köszi  :cya:

Szerintem nincsen, de igazából ha egy szót sem tudsz angolul, akkor is csak megszokás kérdése lesz. Bár mintha valahol olvastam volna, hogy valakinek ugrált a magyar és angol között a betfair, szóval lehet, h van magyar felület is.