Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum május 17, 2012, 14:11:38
Szerintem nincsen, de igazából ha egy szót sem tudsz angolul, akkor is csak megszokás kérdése lesz. Bár mintha valahol olvastam volna, hogy valakinek ugrált a magyar és angol között a betfair, szóval lehet, h van magyar felület is.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 17, 2012, 14:09:27
Szia! Voltaképp igen. Azonban várnod kell a teljesülésre. Pl. ha fogadni akarsz a mai görög kosárra, és azt tippeled, hogy nyer az Olympiacos, de Te 2-es odds alatt nem raknád, akkor beállítod, h 2es oddson fogadnál a hazaiakra, de miután jelenleg 1,69ért kínálják, és 1,7ért kérik, így ha nem indul meg a szorzó felfelé, és tükörsimán nyeri a meccset a hazai csapat, akkor soha nem fogják elvinni ezt a kérésedet. Ha Te azonban úgy gondolod, nem nyer az Olympiacos, nyugodtan el tudsz adni akár most is, 1,7ért, vagy beállíthatod első helyre 1,69ért, ha azt feltételezed, h ennyiért is vinni fogják mint a cukrot.

Köszi a válaszokat!  :great: Ha esetleg van valakinek biztos információja, hogy angol-e teljesen vagy magyar is az kérem jelezze.  ::) Egyébként láttam a nemzetisporton is hirdet, azért furcsálnám, ha csak angol lenne.  ;)
Te amúgy használod ezt az oldalt? Mi a véleményed róla, ha nem titok?  :)
Üdv  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 18:45:50
Köszi a válaszokat!  :great: Ha esetleg van valakinek biztos információja, hogy angol-e teljesen vagy magyar is az kérem jelezze.  ::) Egyébként láttam a nemzetisporton is hirdet, azért furcsálnám, ha csak angol lenne.  ;)
Te amúgy használod ezt az oldalt? Mi a véleményed róla, ha nem titok?  :)
Üdv  :cya:

Én az esetek többségében a betfairt használom, meccs győztesre pedig szinte mindig. Speciális fogadásoknál néha szűk a kínálat (alatt/felett, hendi, félidő/végeredmény), ezért előfordul, h inkább máshol rakom meg.
A főoldalon nem választható a magyar nyelv, így nehezen tudom elképzelni, h lenne ilyen felület.

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 18:45:50
Köszi a válaszokat!  :great: Ha esetleg van valakinek biztos információja, hogy angol-e teljesen vagy magyar is az kérem jelezze.  ::) Egyébként láttam a nemzetisporton is hirdet, azért furcsálnám, ha csak angol lenne.  ;)
Te amúgy használod ezt az oldalt? Mi a véleményed róla, ha nem titok?  :)
Üdv  :cya:

Nincs magyar felület.

Mi van akkor, ha Mastercarddal akarom feltölteni? Ha le akarom kérni, akkor le tudom Mastercardra, vagy csak szimpla VISA-ra megy?
Köszi

Kikéred utalással.

Idézetet írta: lapgellert Dátum május 19, 2012, 10:53:36
Mi van akkor, ha Mastercarddal akarom feltölteni? Ha le akarom kérni, akkor le tudom Mastercardra, vagy csak szimpla VISA-ra megy?
Köszi

MasterCard-ra biztosan nem tudsz kifizetést kérni. Érvényesíteni kell azonban a kártyát, mielőtt kifizetést kérnél (képet küldesz róla), és utána kérheted banki átutalással. Nekem valami olyan is rémlik, hogy annyi pénzt ki lehet venni, amennyit befizettél róla, de profitot már nem. Ha biztosabbat akarsz tudni, kérdezd a [email protected] -ot ;)



Betfair tenisznél az egyik marketnél cash outoltam egy összegett. A cash out után mindkét játékos alatt mínusz összeget ír. Elvileg a cash outnál azt összeget kéne megkapnom amit cash outolok, vagy rosszul tudom?

Idézetet írta: Manover Dátum május 29, 2012, 19:05:30
Betfair tenisznél az egyik marketnél cash outoltam egy összegett. A cash out után mindkét játékos alatt mínusz összeget ír. Elvileg a cash outnál azt összeget kéne megkapnom amit cash outolok, vagy rosszul tudom?

Azt fogod, de csak ha véget ér a meccs. Nem szimpla fogadásvisszavásárlással operál a betfair, hanem ellenfogad az addigi tippednek. A kereskedelem miatt van ez ha jól gondolom. De mindegy is. A lényeg,hogy meg kell várni a meccs végét, akkor realizálódik a teljes összeg.

Idézetet írta: szumos Dátum május 29, 2012, 19:13:24
Azt fogod, de csak ha véget ér a meccs. Nem szimpla fogadásvisszavásárlással operál a betfair, hanem ellenfogad az addigi tippednek. A kereskedelem miatt van ez ha jól gondolom. De mindegy is. A lényeg,hogy meg kell várni a meccs végét, akkor realizálódik a teljes összeg.

Köszi!

Jól látom, hogy nem látom a 20 eurós ingyen fogadást?!

Vissza lett vonva az a promó esetleg?

Betfairen van most valami különleges akció, amiért érdemes első befizetőnek lenni, az itten 10 dodón kívül?


Sziasztok!

Gondolkozom, hogy regizek a betfair-ra. Az érdekelne, hogy hogyan kell itt igazolnia magát az embernek? Csak ha kifizetést kér akkor kell, vagy már a regisztráció során? Milyen okmányokra van itt szükség, és hogyan lehet eljuttatni nekik, vagy telefonon megy? Van mobil fogadásos oldala is a betfair-nak, ha igen milyen?
Elsőre kb ennyi, előre is köszi a válaszokat! :) :cya: :great:

Idézetet írta: starke Dátum június 02, 2012, 14:00:39
Sziasztok!

Gondolkozom, hogy regizek a betfair-ra. Az érdekelne, hogy hogyan kell itt igazolnia magát az embernek? Csak ha kifizetést kér akkor kell, vagy már a regisztráció során? Milyen okmányokra van itt szükség, és hogyan lehet eljuttatni nekik, vagy telefonon megy? Van mobil fogadásos oldala is a betfair-nak, ha igen milyen?
Elsőre kb ennyi, előre is köszi a válaszokat! :) :cya: :great:

Ha jól emlékszem, kell majd banki kivonat, személyi, és talán közüzemi számla. El lehet Nekik ezt juttatni e-mailben, vagy a My Account-ból feltöltve. A legbiztosabb egyébként, ha írsz erre a címre: [email protected].

Idézetet írta: starke Dátum június 02, 2012, 14:00:39
Sziasztok!

Gondolkozom, hogy regizek a betfair-ra. Az érdekelne, hogy hogyan kell itt igazolnia magát az embernek? Csak ha kifizetést kér akkor kell, vagy már a regisztráció során? Milyen okmányokra van itt szükség, és hogyan lehet eljuttatni nekik, vagy telefonon megy? Van mobil fogadásos oldala is a betfair-nak, ha igen milyen?
Elsőre kb ennyi, előre is köszi a válaszokat! :) :cya: :great:

Van mobil felület, sőt okostelefonokra számos alkalmazás létezik amivel könnyen elérhető a betfair.