Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszi szépen mindenkinek a segítséget!  :great: :cya:

Most hogy a Betfair egyre többet hirdet magyar platformokon is, nem gondolják, hogy még kéne csinálniuk a magyar felületet is az oldalukon + nyissanak egy magyar bankszámlát? Lehet egy picit több felhasználóra tennének szert, mintha csak natúran nyomatják a reklámokat.

Idézetet írta: athlon Dátum június 04, 2012, 14:14:02
Most hogy a Betfair egyre többet hirdet magyar platformokon is, nem gondolják, hogy még kéne csinálniuk a magyar felületet is az oldalukon + nyissanak egy magyar bankszámlát? Lehet egy picit több felhasználóra tennének szert, mintha csak natúran nyomatják a reklámokat.

A Betfairnek volt/van magyar béta felülete, magyarországi bankszámlái (huf/eur) pedig évek óta vannak.

Idézetet írta: actworld Dátum június 04, 2012, 23:45:12
A Betfairnek volt/van magyar béta felülete, magyarországi bankszámlái (huf/eur) pedig évek óta vannak.

Magyar béta felület??? És az hol található?

Gondolom mindenkinek kiküldték ezt, de akkor is, olyan szépen hangzik ;D


Hello xxx,

Engedd meg, hogy üdvözöljelek, mint a Betfair Magyar VIP Klubjának egyik tagját.

Ez a klub kizárólag MAGYAR játékosokból áll és a Betfair számára legfontosabb 100 hazai játékost tömöríti, ez a KLUB100. Az idei Euro2012 az első olyan alkalom, amikor csak ennek a szűk körnek ajánlunk promóciókat, egyedi kedvezményeket és kiemelt ügyfélszolgálatot.

1)      KIEMELT ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Most csütörtöktől (június 7.) kezdődően minden hétköznap KIEMELT, csak a tagok számára működő ügyfélszolgálat áll a rendelkezésedre hétköznap 10 és 17 között az EB TELJES IDŐTARTAMA alatt, aki mindenben azonnal segít Neked. Írj egy emailt a [email protected] címre és két dolgot kell tenned:

A)     A ,,Tárgy" mezőbe írd be, hogy ,,VIP"  B) üzenetben a telefonszámodat, amin a kollégánk magyar nyelven felhívhat, vagy ha azt kéred akkor emailben segít Neked a kérdéseid alapján.



2)      EGYEDI MAGYAR VIP PROMÓCIÓ

A Klub100 tagjai között értékes ajándékokat osztunk ki a Foci EB alatt megszerzett Betfair Pointok alapján kialakult rangsorban. A pontokat napi szinten frissítjük (info lent). A nyeremények az alábbiak:

1)      iPad3

2)      Sony Vaio laptop

3)      iPhone 3G

4)      Hungaroring F1 Magyar Grand Prix - GOLD tribün 2 főre

5)      40 000 HUF értékű SATURN vásárlási utalvány

  6-10)   10 000 HUF értékű fogadási kredit


3)      AJÁNLD EGY BARÁTODNAK

Van olyan ismerősöd, barátod, akiről tudod, hogy nyertes alkat és sokat fogad, illetve szívesen megmutatnád neki a Klub100 tagságát? Itt az alkalom, hogy közösen legyetek az exkluzív klub tagjai. Kérdezd meg a barátod, hogy ismeri-e a Betfairt és lenne-e kedve itt fogadni. Majd válasz emailben küldd el az email címét, vagy a telefonszámát és kollégáink felkeresik, CSAK ebben az esetben, csatlakozhat az Euro2012 zárt körű Klub100 promócióhoz. Legyél jó fej, ERRE VALÓK A BARÁTOK / ajánld barátodnak ezt az egyedi alkalmat, biztos hálás lesz érte.



4)      KÖZPONTI PROMÓCIÓ

https://promotions.betfair.com/prize-draw-june-2012-hu
Kattints a fenti linkre és nevezd be magad a Betfair központi promóciójára, hátha Te leszel a szerencsés nyertes.

5)      "TEAM HUNGARY" – EGYEDI, NÉVRE SZÓLÓ BETFAIRES AJÁNDÉKOK, RUHÁK

Szerezd meg a saját neveddel VAGY felhasználói neveddel (Te döntöd el melyik) és Team Hungary logo-val ellátott EGYEDI, csakis a Klub100 tagjainak felajánlott, igényesen hímzett  T-shirt, kapucnis felső és baseball sapka csomagunkat. Nem kell mást tenned, mint az EB alatt legalább 3000 Betfair Point-ot gyűjteni.


EGYEDI MAGYAR PROMÓCIÓS EREDMÉNYKÖVETÉS:
Az eredményeket (megszerzett Befair Point-ok és a Felhasználónév) a fogadas.betfair.com oldalon tudod követni, június 11. / hétfő reggeltől naponta frissítve.
FONTOS, hogy semmilyen személyes adatot nem teszünk itt közzé.

JELENTKEZNI EGYSZERŰ, válaszolj erre az emailre a [email protected] címen.

EZ EGY EXKLUZÍV, ZÁRTKÖRŰ KLUB. KIZÁRÓLAG NEKED ÉS AZ ÁLTALAD BEAJÁNLOTT BARÁTODNAK. Bármilyen kérdésed van, örömmel állunk rendelkezésedre!

BETFAIR – NE ÉRD BE KEVESEBBEL!

#875 június 07, 2012, 21:51:57, actworld
Idézetet írta: jaaas Dátum június 07, 2012, 20:52:10
Gondolom mindenkinek kiküldték ezt, de akkor is, olyan szépen hangzik ;D


Hello xxx,

Engedd meg, hogy üdvözöljelek, mint a Betfair Magyar VIP Klubjának egyik tagját.

Ez a klub kizárólag MAGYAR játékosokból áll és a Betfair számára legfontosabb 100 hazai játékost tömöríti, ez a KLUB100. Az idei Euro2012 az első olyan alkalom, amikor csak ennek a szűk körnek ajánlunk promóciókat, egyedi kedvezményeket és kiemelt ügyfélszolgálatot.

1)      KIEMELT ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Most csütörtöktől (június 7.) kezdődően minden hétköznap KIEMELT, csak a tagok számára működő ügyfélszolgálat áll a rendelkezésedre hétköznap 10 és 17 között az EB TELJES IDŐTARTAMA alatt, aki mindenben azonnal segít Neked. Írj egy emailt a [email protected] címre és két dolgot kell tenned:

A)     A ,,Tárgy" mezőbe írd be, hogy ,,VIP"  B) üzenetben a telefonszámodat, amin a kollégánk magyar nyelven felhívhat, vagy ha azt kéred akkor emailben segít Neked a kérdéseid alapján.



2)      EGYEDI MAGYAR VIP PROMÓCIÓ

A Klub100 tagjai között értékes ajándékokat osztunk ki a Foci EB alatt megszerzett Betfair Pointok alapján kialakult rangsorban. A pontokat napi szinten frissítjük (info lent). A nyeremények az alábbiak:

1)      iPad3

2)      Sony Vaio laptop

3)      iPhone 3G

4)      Hungaroring F1 Magyar Grand Prix - GOLD tribün 2 főre

5)      40 000 HUF értékű SATURN vásárlási utalvány

  6-10)   10 000 HUF értékű fogadási kredit


3)      AJÁNLD EGY BARÁTODNAK

Van olyan ismerősöd, barátod, akiről tudod, hogy nyertes alkat és sokat fogad, illetve szívesen megmutatnád neki a Klub100 tagságát? Itt az alkalom, hogy közösen legyetek az exkluzív klub tagjai. Kérdezd meg a barátod, hogy ismeri-e a Betfairt és lenne-e kedve itt fogadni. Majd válasz emailben küldd el az email címét, vagy a telefonszámát és kollégáink felkeresik, CSAK ebben az esetben, csatlakozhat az Euro2012 zárt körű Klub100 promócióhoz. Legyél jó fej, ERRE VALÓK A BARÁTOK / ajánld barátodnak ezt az egyedi alkalmat, biztos hálás lesz érte.



4)      KÖZPONTI PROMÓCIÓ

https://promotions.betfair.com/prize-draw-june-2012-hu
Kattints a fenti linkre és nevezd be magad a Betfair központi promóciójára, hátha Te leszel a szerencsés nyertes.

5)      "TEAM HUNGARY" – EGYEDI, NÉVRE SZÓLÓ BETFAIRES AJÁNDÉKOK, RUHÁK

Szerezd meg a saját neveddel VAGY felhasználói neveddel (Te döntöd el melyik) és Team Hungary logo-val ellátott EGYEDI, csakis a Klub100 tagjainak felajánlott, igényesen hímzett  T-shirt, kapucnis felső és baseball sapka csomagunkat. Nem kell mást tenned, mint az EB alatt legalább 3000 Betfair Point-ot gyűjteni.


EGYEDI MAGYAR PROMÓCIÓS EREDMÉNYKÖVETÉS:
Az eredményeket (megszerzett Befair Point-ok és a Felhasználónév) a fogadas.betfair.com oldalon tudod követni, június 11. / hétfő reggeltől naponta frissítve.
FONTOS, hogy semmilyen személyes adatot nem teszünk itt közzé.

JELENTKEZNI EGYSZERŰ, válaszolj erre az emailre a [email protected] címen.

EZ EGY EXKLUZÍV, ZÁRTKÖRŰ KLUB. KIZÁRÓLAG NEKED ÉS AZ ÁLTALAD BEAJÁNLOTT BARÁTODNAK. Bármilyen kérdésed van, örömmel állunk rendelkezésedre!

BETFAIR – NE ÉRD BE KEVESEBBEL!


Nyilván mindenkinek és még maradt is a 100-as keretből a tegnap regisztráltakra :))

Idézetet írta: actworld Dátum június 07, 2012, 21:48:35
Nyilván mindenkinek és még maradt is a 100-as keretből a tegnap regisztráltakra :))

Szerintem még a holnap regisztrálóknak is lesz helyük a 100-as keretben ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum június 07, 2012, 20:52:10
3)      AJÁNLD EGY BARÁTODNAK
Van olyan ismerősöd, barátod, akiről tudod, hogy nyertes alkat és sokat fogad, illetve szívesen megmutatnád neki a Klub100 tagságát? Itt az alkalom, hogy közösen legyetek az exkluzív klub tagjai.

Akkora hülyítés, hogy az már fáj, de nagyon szépen megfogalmazták, és azt a látszatot kelti, mintha értékes lennék :D

Hy
És ha én nem kaptam levelet de szeretnék a 100 tagja lenni, mi a teendő? :)
Van már korábról számlám, azt szüntessem be? :cya:

Idézetet írta: whitedragon Dátum június 10, 2012, 09:40:32
Hy
És ha én nem kaptam levelet de szeretnék a 100 tagja lenni, mi a teendő? :)
Van már korábról számlám, azt szüntessem be? :cya:

Szerintem számlát nem lehet megszüntetni. Dobd át privátban az e-mail címedet, én átküldöm Nekik, aztán gondolom felkeresnek. Azt nem írták, hogy új tagnak kell lennie.

Idézetet írta: jaaas Dátum június 10, 2012, 11:52:13
Szerintem számlát nem lehet megszüntetni. Dobd át privátban az e-mail címedet, én átküldöm Nekik, aztán gondolom felkeresnek. Azt nem írták, hogy új tagnak kell lennie.

elküldtem, remélem én is tudok játszani, jól jönne az a kis ajándék :)

A betfair hogy kezeli (elméletben és gyakorlatban) ha több számlám van náluk?

Elvileg nincsen tiltás, valami olyasmit látok, hogy a korábban nyitott lesz az elsődleges és ahhoz "kapcsolják" a későbbieket?!

Van náluk számlám, de egy nyereményjáték miatt, amelyben csak újonnan nyitott számlára lehetséges kifizetés, nyitnék egy másikat. (ha úgy állok 3 hét múlva a játékban...)
Nem akarom más nevére nyitni, ha megoldható az enyémre is...

Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Idézetet írta: Knapp Dátum június 10, 2012, 14:15:50
A betfair hogy kezeli (elméletben és gyakorlatban) ha több számlám van náluk?

Elvileg nincsen tiltás, valami olyasmit látok, hogy a korábban nyitott lesz az elsődleges és ahhoz "kapcsolják" a későbbieket?!

Van náluk számlám, de egy nyereményjáték miatt, amelyben csak újonnan nyitott számlára lehetséges kifizetés, nyitnék egy másikat. (ha úgy állok 3 hét múlva a játékban...)
Nem akarom más nevére nyitni, ha megoldható az enyémre is...


Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Annyit tudok mondani ezzel kapcsolatban, hogy nekem két számlám van, én a kettő között semmiféle kapcsolatot nem látok, nincsenek összeköttetésben egymással még úgy sem, hogy mindegyik ugyanazzal az e-mail címmel készült. Max. akkor lehet probléma, ha bónuszt szeretnél igényelni a 2. számlához (amennyiben az elsőnél is ezt tetted). Nekem még a magyar ügyfélszolgálat ajánlotta a 2. számla nyitását, szóval több számla nem lehet akadály. A nyereményjátékkal kapcsolatban (nem tudom miről van szó), sajnos nem tudok nyilatkozni. Remélem tudtam segíteni!

A több számlával nem lesz baj. Egyik barátom minden sportágra más-más számlát tart fent, amiatt, hogy ne legyen nagy tőke-vesztesége azon sportágak miatt, melyekhez annyira nem ért.
A játékos kérdéshez: ez szerintem attól függ, h Tőlük kell regisztrálnod, vagy csak szimplán új számla kell. Ha Tőlük kell, akkor nem hiszem, h ez működhetne, ugyanis nem új ügyfele leszel a bf-nek. Ha csak szimplán regisztrálhatsz, akkor valószínűleg csak a tiszta fogadás történet miatt kell ez, így működhet.
Bár nem értem, miért kell Nekik új betfaires számla :o

Köszi a válaszokat!

Az új számlát az oldalukon található linkről kell nyitni a nyereményjogosultsághoz, tehát biztosan ebben érdekelt a játékot szervező oldal.

Ha a betfair csak az új ügyfelekért honorálja őket, akkor egy sokadik számlámmal nem járnak jól.
Viszont lehet, hogy a számlán lévő forgalom után kapnak majd jutalékot, akkor meg mindegy nekik. (legalább adtak maguknak egy esélyt  :)  )



A VIP-s emailt én is megkaptam 3 ismerősömel egyetemben, még fel is hívtak egy 44 es brit számról.
Mondjuk saját magamról biztosan tudom hogy helyem van a 100-ban, persze ettől függetlenül biztos kimehetett vagy 1000 hasonló mail.